Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Audi A4 Avant 2.0 Quattro '06 z podtlenkiem LPG. Mam jeszcze starą Cordobę, ale na miejsce Audi też coś się pojawi, czekam tylko na kredyt.

 

EDIT. Tak, wiem, widziałem topic na head-fi, ale ja czekam na jedne konkretne R10, tylko muszę przekonać osobę, która je posiada, że chce się ich pozbyć :).

Edytowane przez Riddick
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zanim kupisz R10 Riddick, posłuchaj Stax Omega 2 i 3 z dobrym wzmacniaczem.

 

Sonus Faber Extrema

Kupiłeś je od bazodruta?

One są aktywne, nie?

Edytowane przez kubus_pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piotrek, muszę jeszcze kabel zmajstrować :)

Musisz zmajstrować naprawdę dobry zasilacz przede wszystkim

 

Jak się ten wzmacniacz sprawdzi to zrobię sobie tropatha na zasilaniu z akumulatora samochodowego :D. Na razie mam z trafem tri-cośtam :P

2201182667_2.jpg

 

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Piotrek, muszę jeszcze kabel zmajstrować :)

Musisz zmajstrować naprawdę dobry zasilacz przede wszystkim

 

Jak się ten wzmacniacz sprawdzi to zrobię sobie tropatha na zasilaniu z akumulatora samochodowego :D. Na razie mam z trafem tri-cośtam :P

2201182667_2.jpg

 

:)

 

Obstawiam, że da radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio mialem edition 9, grunt ze parcie na head fi dalej na nie maja, na przejściowy sprzet na pewno się dobrze nadają ;), niemniej referencyjne to one na pewno nie są. Ale jak wyrwałes ponizej 2500-3000 to nie ma czego zalowac, bo stracic sie nie da raczej. Chociaz moje to w sumie nóweczki były.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam ostatnio mialem edition 9, grunt ze parcie na head fi dalej na nie maja, na przejściowy sprzet na pewno się dobrze nadają ;), niemniej referencyjne to one na pewno nie są. Ale jak wyrwałes ponizej 2500-3000 to nie ma czego zalowac, bo stracic sie nie da raczej. Chociaz moje to w sumie nóweczki były.

 

Dorwałem je za 2000, stan idealny. W zasadzie nie planowałem tego zakupu, ale ogólnie jestem pozytywnie zaskoczony ich brzmieniem, wcześniej słyszałem tylko Edition 8 i one nie zrobiły na mnie jakiegoś większego wrażenia w odróżnieniu do Edition 9. Niewątpliwym plusem dla mnie jest ich solidna i zamknięta budowa dzięki czemu nie będą leżały tylko w domu, chociaż jako słuchawki stricte portable to raczej się nie nadają ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym portable uwazaj, bo ta powierzchnia łatwo łapie ryski, nie mowiac juz o tym ze złotko schodzi z tych napisow na muszlach. Niemniej na miasto napewno dobre, swoim basem wygłusza kazdy hałas. Cena bardzo zacna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności