Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, RIH napisał(a):

Neopren nie robi mi żadnych problemów i jest praktycznie niezniszczalny w normalnym użytkowaniu.
Kurzy się trochę ale ostatnio więcej wiszą niż są w użytku.
Aspekt wizualny mi "wisi" bo i tak tylko ja ich używam, a "pianka" dodaje trochę sprężystości na pałąku emoji6.png
66bc0df6c6abc2c8600e03e94112691a.jpg

Podaj namiary, gdzie kupiłeś. Dzięki :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj namiary, gdzie kupiłeś. Dzięki  
Swoją kupiłem 2 lata temu, nie ma już tych aukcji.

Coś podobnego:
https://allegro.pl/oferta/gabka-na-palak-nakladka-do-sluchawek-audio-technica-ath-m50x-m40x-m30x-hq-10611060440

Tylko wymiary trzeba sprawdzać bo potrafią się znacznie różnić.
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To kolejny kabelek od FAW w mojej kolekcji i jakże by inaczej - dzięki pomocy [mention=84573]Kajetanjazz[/mention] Jest jeszcze głębiej, gęściej i potężniej ... a ergonomia bez porównania... fabryczny leci do pudła i prędko chyba nie ujrzy światła dziennego
IMG20240424112844.thumb.jpg.acadd0dd5995e6e6e6b5b4986aba3a29.jpg
Który to model(pytam o kabel)

Wysłane z mojego NAM-LX9 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 23.04.2024 o 15:43, Silu00 napisał(a):

ostatnio widziałem Sonorousy VI na OLX z pałąkiem, który był oskubany na całej powierzchni, najbardziej właśnie od spodu.

Ale całkowicie był oskubany, tak jak ja w HyperX Cloud zrobiłem?

image.png

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.04.2024 o 11:53, kajo1971 napisał(a):

Zamówione :)i w środe mają być :) To moje pierwsze TWS-y bo wcześniej "pchełki" od brainwavz ale  smartfon zmieniłem bez wyjścia "Jack" i pozostało korzystać ze stockowych słuchawek i jakoś to nie ta liga więc się stało :) żona ma technics Az40 i wcześniej myślałem o Az80 ale jakoś podświadomie mnie ciągnie do denonów więc nie ma co się opierać :)

Zamówione dotarły :) siedzą w uszach oj oj jak to gra :) :) :) no jeszcze pobawić się z dopasowaniem do ucha i tylko muzy słuchać :) :) :) mam nadzieję że to na razie zauroczenie i nie będę pakował stacjonarnych ? :)

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alternatywa do adaptera Apple CCK,

Działa- testowałem z mojo2, zrobiony z fajnego stopu o niezłej masie. Czy nie będzie "white noise "to czas pokaże. Mcdodo(co to za nazwa !!!) ma też kablowy otg lightning na usb c, a samych kabli c>c jest chyba najwięcej. Uzytkowo -- odstaje trochę od telefonu , ale pozbywamy się jednego kabla. Alternatywny adapter otg od ddhifi wychodzi kabel na bok.

 

IMG_20240424_230230196~2.jpg

 

20240424_230737-COLLAGE.jpg

Edytowane przez kuman
  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, RadekBe napisał(a):

Czołem!
Dawno się u mnie nic nie działo z racji przeprowadzki, zanurkowania w drugie hobby i walki ze zdrowiem. Ze słuchawkami ostatnio było mi nie po drodze, co najwyżej ze stereo. Ale wróciłem na tyle by zająć się tematem closed-back'ów i do tego mobilnych. Teraz zakątek stacjonarnego stereo uzupełniają Fostex TH900 mk2 w limitowanej (bodajże 300 sztuk) wersji lakieru Onyx Black. Bajer ale cieszy. Na górze, w biurze Susvara. Na dole, w salonie Fostexy (miało być do rymu :))

 

 

Fostex.thumb.png.033c76d5b6b832c7aed706364720bc6b.png

Gratuluję zakupu. Dwa dzieła sztuki obok siebie Fostex i Sonus Faber (Cremona?) 😀👍

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, bakus1233 napisał(a):

Te limitowane wersje oprócz innego koloru nie różnią się brzmieniem od zwykłych 900? 

 

Podążają rzekomo tzw. Anniversary tuning. Ale nie słyszałem oryginałów oraz mk1, więc wypowiem się na temat różnic.

 

37 minut temu, The Grand Wazoo napisał(a):

Gratuluję zakupu. Dwa dzieła sztuki obok siebie Fostex i Sonus Faber (Cremona?) 😀👍

 

Prawda, cuda :)Aczkolwiek w świecie słuchawkowym jedyny produkt, który robi na mnie takie wrażenie jak właśnie Sonus Faber (moje to Cremona M) to Feliks Audio Envy. Ta sama klasa wykonania. 

Ze słuchawek ... nieee, nie miałem w rękach jeszcze takich.

2 minuty temu, Rafacio napisał(a):

Co najwyżej mowa o sztuce użytkowej.

Dlaczego walczyłeś ze zdrowiem, a nie o zdrowie?

 

Użytkowa czy nie, są piękne.

Co do zdrowia- masz rację. Zdecydowanie o zdrowie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, neonlight napisał(a):

Nie wiem, jak je ocenić za SQ.. 5/10?! Obok Denon'ów, to nawet nie leżały.

 

Dziękuję za wyczerpującą informację 🙂 Miałem je na liście do sprawdzenia ale widzę, że mając Denony nie tak łatwo znaleźć coś równie dobrze grającego. Ja z czystej ciekawości chcę posłuchać jeszcze B&O EX

Edytowane przez Name44
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 
Dziękuję za wyczerpującą informację  Miałem je na liście do sprawdzenia ale widzę, że mając Denony nie tak łatwo znaleźć coś równie dobrze grającego. Ja z czystej ciekawości chcę posłuchać jeszcze B&O EX
Żeby ktoś w Ultrasone nad strojeniem popracował to mógłby być przełom, bo czuć potencjał ale... 29d02a79d65b2a445f1abf5006743270.jpg
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Palpatine napisał(a):

Gratulacje. Widziałem je, wisiały długo i w bardzo dobrej cenie na headfi. Jednak info o tym, że mają jakieś inne strojenie spowodowała, że nie "pociągnąłem za spust". Tym bardziej, że pomiarów porównawczych mk2vsonyx nie znalazłem.

 

Dzieki. Tak, wcześniej tam nie zaglądałem, bo nic nie szukałem ale sprzedawca pisał, że rzeczywiście jest zdziwiony tym, że relatywnie długo stoją. Akcja była szybka u mnie - od decyzji o zakupie CB do zakupu minęły ledwo 2 tygodnie. Traktuje te Fostexy jako wstęp do poszukiwań swojego grania w zakresie CB, niech się dzieje ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 26.04.2024 o 21:03, neonlight napisał(a):

Zaburzyliście moje spokojne myśli tymi AudioTechnica, a to taki... szrot, za grubą kasę. 🤦 Po 20 minutach spakowałem i odesłałem. Nie wiem, jak je ocenić za SQ.. 5/10?! Obok Denon'ów, to nawet nie leżały.

IMG_20240424_162219.jpg

To twx9? Tych akurat nie slyszalem ale np Denony dla mnie sa tez raczej srednie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności