Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, lobuz1 napisał(a):

ale teraz strzelam, z lenistwa.

Dzięki za wyczerpującą wypowiedz, najważniejsze że jest skuteczny, też wolę umyć płytę po zakupie, ale jak na razie nie dorobiłem się myjki.🙂

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Undertaker Dzięki i jestem winny Bruderszafta za ich polecenie choć lekki niesmaczek po poprzednich modelach pozostawał przez długi czas to jednak ryzyko opłaciło się :D Tak to pierwsza wersja bez dopisku "Classic". Czyli inne drewno i drobne różnice w dźwięku. Motorem napędowym przy podjęciu decyzji zakupowej, w sytuacji kiedy czuję, że dopiąłem swego i mam już co chciałem to jednak czegoś brakowało w naturalnym, solidnie wykonanym drewnie (w przeciwieństwie do firmy na A) ;) 

 

Drugorzędną sprawą było to by posiadany zbiór uzupełnić jeszcze o coś swobodnie grającego, muzykalnego o płynnym przekazie stojącym w kontrze do posiadanych planarów jak i dynamików, z dużą dozą romantyzmu ale bez profanacji technicznych walorów w dźwięku :) Założenia zostały spełnione w 100% choć ażeby tak cukierkowo nie było, to po dotychczasowych doświadczeniach, moim zdaniem ZMFa ciężko uznać za króla opłacalności ;) Dźwiękowo można duuuużo taniej i momentami nawet lepiej no ale taka fanaberia entuzjasty by mieć też co cieszy oko, jest soilidnie wykonane, z optymistyczną wizją trwałości na przyszłość, komfortowe oraz samo strojenie, choć inne od reszty słuchawek to moim zdaniem dosłodzone w kierunku przyjemności odbioru, wciąż zachowując naturalność. Technicznie nie najlepsze ale żaden aspekt w ich dźwięku nie jest dla mnie irytujący.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Undertaker napisał(a):

Słabsze od Ultrasone które posiadasz :D I jak basik wypada względem Masterów? 

 

Basik wymiata😎

17 minut temu, vonBaron napisał(a):

Z Ibasso to one nie zagrają na maxa,

Nie mam złudzeń. Na EF600 to śmieszne pokrętło na godzinie dwunastej plus High Gain NOS i już coś tam słychać 😎

Ale powoli rozglądam się za docelowym wzmakiem.

IMG20240406182520.jpg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, kuman napisał(a):

Czemu tak?

Napiszesz parę słów ??

Mimo, że w xduoo funkcjonalność o niebo lepsza, to w aune poziom grania o niebo lepszy.

Miałem dużo zabawy z xduoo jak żonglowałem opkami potem mi przeszło i sprzedałem.

Poza tym wygląd i wykonanie BU1 urzeka. Imo ponadczasowy sprzęcik.

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, chico99 napisał(a):

Poza tym wygląd i wykonanie BU1 urzeka.

Zaciekawiłeś mnie, jaką moc ma BU-1 dla 32 ohm?

Edytowane przez Perul
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.04.2024 o 16:28, dj1978 napisał(a):

150 zł

To nie takie tanie kable. Mnie przykładowo optyczny kosztował 14 zł. 1m. Co do w/w Mission. Z pewnością są to lepsze kolumny od Harbeth P3esr. Moim zdaniem oczywiście. Co do wkładu materiałowego to jedyne do czego można się przyczepić to sztuczna okleina, no bo sztuczna.

Edytowane przez Rafacio
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, dj1978 napisał(a):

 

Jak gniazdo USB, też się rusza jak u innych?. Taka przypadłość, ale może się coś zmieniło

Serio? Nic nie zauważyłem do tej pory, a uzywam mobilnie prawie codziennie. Akurat w tej chwili nie mam pod ręką żeby sprawdzić, ale serio nie wydaje mi sie. Mój jest niebieski, o ile to ma znaczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, dj1978 napisał(a):

 

Jak gniazdo USB, też się rusza jak u innych?. Taka przypadłość, ale może się coś zmieniło

Nie zauważyłem nic podejrzanego, ale teraz jak mi napisaliście to jak ruszam kablem to może lekko się rusza - ale nie mam pewności czy to kwestia kabla czy faktycznie slot USB.

 

Tak czy inaczej, szybko zweryfikuje w boju czy coś jest na rzeczy :)

Edytowane przez Mecin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W LBX Jaworzno (sklep lub Allegro) maję kable Cross-Tech, bardzo dobrze wykonane, przewodniki najczęściej z polskiej miedzi. Bez ujmy w brzmieniu - zasilających mam już x3, zastąpił Furutech 314 Ag II czy też Furutech S022, wtyk wchodzi do gniazda wzmacniacz lepiej niż oryginalne Furutech, Isotek, czy Wireworld. Głośnikowy zastąpił Luna Gris i Furutech U2T. Coax zastąpił Furutech FX Alpha Ag. Żadnych strat w brzmieniu a zysk w portfelu
I namówił 7bf52454b2e00334542aa944367820d3.jpg
  • Like 3
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.04.2024 o 16:27, lobuz1 napisał(a):

Pistolet na spóźniony śmigus dyngus… i mnóstwo płyt (już nie wrzucam za często żeby nie przynudzać :P )

IMG_4119.jpeg

 

3 godziny temu, lobuz1 napisał(a):

Tak ze 2 kg płyt i ramię czyszczące- z polecenia od mojego druha koncertowego @Tytus1988

IMG_4145.jpeg
 

IMG_4146.jpeg

 

IMG_4147.jpeg

 

Daj znać czy oba rozwiązania skuteczne.

Edytowane przez greg_jg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, greg_jg napisał(a):

 

 

Daj znać czy oba rozwiązania skuteczne.

Odpisywałem tutaj koledze, który o to pytał i trochę się naprodukowałem, ale mój post zniknął. Może dlatego, że nie odpowiedni temat..

 

W skrócie- pistolecik działa. Do rozpakowanych, nowych, naelektryzowanych płyt przykleja się kartka i po strzeleniu pistolecikiem odpada. Oczywiście największym złem jest kurz. Płyty powinno się myć, ale nie chce mi sie wyciągąć myjkę Okki Nokki, więc strzelam. Czyściki welurowe są do bani bo to one powodują ten problem a używanie ich go pogłębia, gdyż przyklejony kurz włazi głębiej w rowki.

 

 

Ramię podłączyłem i ładnie zbiera kurz- na igle nic się nie osadza. Czy odprowadza ładunki to nie wiem bo wkładam płyty już ich pozbawione.

Edytowane przez lobuz1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, pua napisał(a):

Mała wystawka sprzedałem r500 kupiłem r900 i jeszcze jeden n710.

Ostateczny koniec ,kiedyś miałem taką zajawkę na walkmany kasetowe i skończyło się sprzedażą wszystkich zdobyczy.😙

IMG20240409185659.jpg

Ty wariacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności