Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

14 godzin temu, zgreg napisał(a):

Jak to gra?

Wysłane z mojego M2012K11AG przy użyciu Tapatalka
 

Podobnie do Simgot EA500, ale basu jest więcej i wydaje mi się, że stracił trochę na jakości. Ponadto niższa średnica jest mocniej dociążona, a góra nieco łagodniejsza.  Scena naprawdę przepastna i transparentna. Ogólnie więcej funu kosztem detaliczności i brzmienie jest jakby mniej wyrafinowane. Modelu EA500 już nie mam, więc to takie porównanie z pamięci.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, progmarky napisał(a):

Dwie (Riverside i APP)w BSCd2.Grają lepiej niż HDCd😏

Na każdym napędzie czy trzeba dedykowany jak np do K2? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, progmarky napisał(a):

Na każdym Cd.

Muszę spróbować i kupię CD. Na poprzednim AVS słuchaliśmy ze @stefanbat na stanowisku Final szklanej płyty Nakano Mayo.

Proponowano mi ją pomacać lecz bałem się, że potłuczę 😅.

IMG_3451.jpeg

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lobuz1 napisał(a):

Muszę spróbować i kupię CD. Na poprzednim AVS słuchaliśmy ze @stefanbat na stanowisku Final szklanej płyty Nakano Mayo.

Proponowano mi ją pomacać lecz bałem się, że potłuczę 😅.

IMG_3451.jpeg

Tak coś słyszałem że szkło krystaliczne to najlepszy format dla płyt wzorcowych, drugi od góry to Shm Platinum ale oczywiście wszystko zależy od analogowej taśmy matki i masteringu.Jeśli coś było kiedyś słabo nagrane to i płyta z super tworzywa nie pomoże.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.12.2023 o 05:00, Rafacio napisał(a):

To nie jest jak z kupowaniem tanich kluczy do Windows? Też niby działają.

Kupiłem winde 8 pro za 50zł w 2017 .Dziś już siedzę na 11. Niby coś tam bełkotali, ze nie wolno ale tak naprawdę mało komu zablokowali, jeśli to nie były klucze bardziej z szemranego biznesu. Bardziej starali się likwidować źródła sprzedaży, choć jak ktoś kupił to już miau 😁.

Edytowane przez adivxv
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ramach uzupełniania klasyków na CD. Oczywiście zwykłe płyty, nie szklane ;) . ostatnia płyta studyjna Weather Report z lat 70-tych, której mi brakowało, "Bundles" wydanie rozszerzone o dodatkową płytę koncertową oraz pierwszy CD grupy Henry Cow w mojej kolekcji - do tej pory słuchałem ich tylko poprzez Spotify, skutkiem czego to najczęsciej przeze mnie słuchany artysta/grupa w roku 2023 wg statystyki Spotify Wrapped.

1c162bdde997c.jpg

Edytowane przez Bednaar
  • Like 4
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, marco-polo napisał(a):

Czy mi się wydaję czy ceny przesyłek podrożały?

 

Wszystko wszędzie podrożało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem sobie prezent pod choinkę.

IMG_3452.jpeg
 

…i jeszcze to bo byłem wyjątkowo grzeczny w tym roku.

 

IMG_3453.jpeg
 

IMG_3454.jpeg

Edytowane przez lobuz1
  • Like 4
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, timecage napisał(a):

 

Wszystko wszędzie podrożało.

Olej Kujawski staniał 😄

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bakus1233ma to bas? Kupiłem swego czasu ze 3 różne słuchawki w tym kształcie i tylko jedne miały trochę. 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności