Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 17.11.2023 o 20:09, RIH napisał(a):

Bardzo je lubiłem ale tyle przetworników ile mi padło ( w tych, KPP itp) - nawet odsyłać już mi się znudziło.
Nie wiem czy to "moje szczęście" czy tak się zdarza?

Nie tylko twoje. Mi się zdarzyło kilka razy. Na 4 sztuki KPP (dwie moje i dwie syna) na przestrzeni kilku lat padły 3 albo 4 przetworniki . Tak same z siebie.  Niby dożywotnia gwarancja, tylko trzeba było wysłać do Stanów. Za dużo zachodu, więc kupowałem następne, bo pasowała mi wtedy ich sygnatura. Chyba nawet tu na forum dałem komuś pałąk bo mi zbywał.

Co ciekawe  wszystkie słuchawki różniły się impedancją. Nieznacznie  ale jednak. W ramach jednego kompletu było to samo, ale jak już skleciłem z dwóch różnych to zawsze któraś słuchawka grała ciszej.

Podobno jest dużo podróbek KPP, ale ja kupowałem w poważnych (w sensie wiarygodnych) sklepach , więc podróby wykluczam. Taką mają kontrolę jakości po prostu.

Teraz ostatnio sprawdzałem i w młodego kossach jedna nie gra. Może to kabelek, ale obstawiam, że raczej kolejny przetwornik.😕

W dniu 18.11.2023 o 06:13, Hustler napisał(a):

Jak to się mówi - jak dbasz, tak masz. Ja akurat o słuchawki dbam, w sumie nie tylko o nie, więc część problemów jest mi obca.

Nie sądzę, żebym się znęcał jakoś szczególnie nad KPP. Zakładane na uszy, po odsłuchach chowane w twardym etui. Jak bardziej zadbać? 

Edytowane przez deadman42
  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, kuman napisał(a):

 

 

To jest przez VPN ?

 

 

Chyba miesiąc czasu szły(a dokładnie( tygodnie czekały na wysyłkę) z amazona.de

 

 

IMG_0715.jpeg

Wszystko bezpośrednio przez stronę https://qobuz.sellix.io/ płatność przez PayPal i gra już drugi rok :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak. Ten grill na cała powierzchnię jest specyficzny, ale jestem przekonany, że jest to zrobione z premedytacją, żeby maksymalnie je otworzyć. Jak się palcami cokolwiek przyłoży to dźwięk się zmienia mocno, tj. zaczyna "dławić" (jest to potencjał do modów przy okazji).

Edytowane przez Andrewek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, loathe napisał(a):

Th610- mam i ja!

IMG-20231121-WA0001.jpg


noooooo

sam się na nie czaje po wrażeniach z AVS 

tylko jak grają elektronikę i soundtracki bo na targach tylko TOTO słuchałem 

 

ps.

widze ze masz OG srh840 fajne są tez miałem kiedyś 

Edytowane przez kuman
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, pabloj napisał(a):

Fajny ten wzmacniacz po prawej.

to raczej stojak na słuchawki 😈

  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, audionanik napisał(a):

To chyba kozioł, znaczy samiec sarny, a nie jelenia? Bo poroża tych ostatnich zdobią ściany salonów audio raczej…

Chyba jelenia...

To pozostałość po poprzedniej właścicielce lokum.

20231121_221903.jpg

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, loathe napisał(a):

jelenia...

To się wiąże z audio, ale raczej nie w Tym przypadku. Gratulacje. 😂

Edytowane przez lobuz1
  • Like 1
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności