Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

15 godzin temu, Spawn napisał(a):

Crosfeed upośledza stereofonie i tworzy dźwięk bardziej mono. Funkcja w zasadzie przydatna tylko przy odsłuchu bardzo starych nagraniań z początku ery stereo gdzie jeszcze nie wiedzieli do czego stereo ma służyć i kanały lewy i prawy były od siebie praktycznie całkowicie odseparowane.

Jest to tylko opcja, którą można używać, albo wyłączyć, każdy posiadacz ma wybór. Miałem u siebie TT2 i wiem że funkcja działa, a czy posiadacz będzie z niej korzystał i czy będzie zadowolony, to inna sprawa. Skoro jest już wbudowana w sprzęt, to można się pobawić z dźwiękiem, właśnie dla własnej wiedzy i doświadczenia.🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Spawn napisał(a):

to moje te ADXy z kolekcjonerskim bardzo okrągłym i niskim numerem seryjnym?

 

A właśnie że moje! ;) Kroniki audio powiadają, że historia własności tego modelu przedstawia się następująco: jakiś gość z Finlandii -> @Spawn -> @euter -> @Tytus1988 -> @Weird_O. Wcześniejsze jego dzieje giną natomiastw mrokach historii.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noo to ich wartość wzrasta w moich oczach kilkukrotnie wiedząc, że wcześniej gościły na tak zacnych głowach Panowie :D

edit: wyłączając tego gościa z Finlandii haha

Edytowane przez Weird_O
  • Thanks 1
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Weird_O napisał(a):

Noo to ich wartość wzrasta w moich oczach kilkukrotnie wiedząc, że wcześniej gościły na tak zacnych głowach Panowie :D

edit: wyłączając tego gościa z Finlandii haha

A to są dobre słuchawki? Bo każdy się ich tak pozbywa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Rafacio napisał(a):

A to są dobre słuchawki? Bo każdy się ich tak pozbywa.

 

Bardzo dobre, ja nie zamierzam ;)

Myślę, że po prostu Koledzy poszli w jeszcze lepsze/inne i dlatego pozbyli się adx. Jakby nie patrzeć ten model nowy nie jest. Gra jednak naprawdę fantastycznie, u mnie ma dożywocie obok grado gs1000, hawków czy Yamah yh-100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Rafacio napisał(a):

Ja niestety nie rozumiem kupowania czegoś czego nie zamierzam mieć.

Też nie rozumiem, ale niestety moja żona tak ma. Jakiś rok temu kupiła w Obi dość spory stolik z paleniskiem pośrodku - coś w rodzaju grilla na gaz. Nigdy tego nie używaliśmy, stało cały czas w salonie i zajmowało sporo miejsca, na szczęście wystawiła to na OLX i za tydzień przyjedzie jakiś koleś, zapłaci i zabierze grata :)  

W temacie.. żeby rozwiać wątpliwości - zamierzam mieć te płyty ;)  ...

ritpel.jpg

Edytowane przez Bednaar
  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Rafacio napisał(a):

Ja niestety nie rozumiem kupowania czegoś czego nie zamierzam mieć.

 

Odpowiem dwoma cytatami:

 

"Dobry podróżnik nie ma ustalonych planów, i niekoniecznie zależy mu na dotarciu do konkretnego celu.” – Lao Tzu

oraz

„Nic tak nie rozwija inteligencji jak podróżowanie” – Emile Zola

 

;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Spawn napisał(a):

"Dobry podróżnik nie ma ustalonych planów, i niekoniecznie zależy mu na dotarciu do konkretnego celu.” – Lao Tzu

oraz

„Nic tak nie rozwija inteligencji jak podróżowanie” – Emile Zola

W takim razie moja żona jest bardzo inteligentnym Włóczykijem ;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności