Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi



O to tak jak ja. Bardzo dobrze podobno interpretuję Kat- Wyrocznia. Warunek - 10 browarków w organizmie. A i gitarę też mam, jako ozdobę.

No właśnie ja nawet na trzeźwo A nawet bardzo czesto na trzeźwo. A wokalnie, to chór amatorski przez 10 lat. Nawet było Grand Prix na festiwalu w Macedonii i kilka w Polsce. Kat-a nie mam w repertuarze, ale ostatnio był "Wehikuł czasu" Dżemu tak zupełnie niespodziewanie. Gitarzysta zaczął grać, a że wokal właśnie miał przerwę, to wszedłem i zaśpiewałem
A w temacie:

Zespół się nazywa Agusa, wszystko z Bandcampa. Gorąco polecame380314abe7bb24ccd51f3d34bd57afa.jpge7028e4ffe95c485d96a169ed9b0c42d.jpg1794dc3c1546663d8747f5a897ff9056.jpg

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moja żona ma wykształcenie muzyczne, więc przez blisko 15 lat mieliśmy w domu fortepian salonowy, który z czasem wymieniliśmy na fortepian elektroniczny Yamaha GranTouch. Jest też kilka gitar, harmonijek, fletów, itp.

1080.jpg

Fajnie jest usiąść przy kominku z kieliszkiem wina i posłuchać koncertu na żywo :) 👍

 

 

 

 

Edytowane przez marek_m
  • Like 5
  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RadekBe napisał(a):

Byłem we Wrocku w tamtym roku. Trzymają poziom, choć bez większych innowacji ;)

Zgadza się, jak się ich raz słyszało na żywo, to więcej nie ma sensu. Za drugim razem jak ich widziałem największą atrakcją było dla mnie oświetlenie, które ogarniał ten gość:

 

https://instagram.com/tvingstagedesign?igshid=NzZhOTFlYzFmZQ==

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Najner napisał(a):

Zgadza się, jak się ich raz słyszało na żywo, to więcej nie ma sensu. Za drugim razem jak ich widziałem największą atrakcją było dla mnie oświetlenie, które ogarniał ten gość:

 

https://instagram.com/tvingstagedesign?igshid=NzZhOTFlYzFmZQ==

 

 

Fakt, ja byłem u siebie we Wrocławiu, gdzie grali w zaułku neonów + ich wizualizacje. Było kolorowo, fakt :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieco przypadkowo udało mi się dorwać w całkiem dobrym stanie HD565 od Kolegi @Andrewek 

Generalnie ich stan wizualny mnie pozytywnie zaskoczył

W przyszłości recabling i może wymienić gąbkę na pałąku

Co dziwne..

 Żadnych trzasków przy zakładaniu na głowę 

Moje Sony już trzeszczą

Za jakiś czas napiszę co one potrafią grać ^^

IMG_20230908_232321294.jpg

  • Like 5
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Aro91 napisał(a):

Generalnie ich stan wizualny mnie pozytywnie zaskoczył

Nie ma się co dziwić. Z mojego doświadczenia wynika, że Andrewek lipy nie sprzedaje. Zawsze jest w porządku.

Edytowane przez Rafacio
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, szwagiero napisał(a):

Khe Khe emoji6.png

Łezka się w oku kręci, przypomniałem sobie o swoich Sd-422 ;)

d340591c4de1b9d0394000182a4f 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, zdzichon napisał(a):

Przyznam że też mnie to nurtuje. Kupiłeś żeby wyjąć z pudełka i sprzedać ze strata? :)

Dobra oferta to kupiłem z zamiarem posłania ich dalej. Na teraz mam inne priorytety w audio niż druga para słuchawek. Albo nowe z zyskiem sprzedam, albo sobie poużywam i wyślę później. Tak czy siak mi to odpowiada, bo lubię ten model z tego co go próbowałem :) Jak od jutra będzie czas pewnie pójdą w ruch😁

 

 

1 godzinę temu, Palpatine napisał(a):

Moje ulubione duże słuchawki, przynajmniej te z ok 2020 r. Daj znać jak się zgrywają z Hugo2 😍

Podobno to spoko połączenie jak i z C9. Się okaże :) 

IMG_0217.png

Edytowane przez Kajetanjazz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Kajetanjazz napisał(a):

Dobra oferta to kupiłem z zamiarem posłania ich dalej

No dobra, to skąd się bierze takie oferty że można sprzedawać słuchawki 8k poniżej ceny półkowej i jeszcze na tym zarobić? Pytam dla kolegi :)

Edytowane przez zdzichon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, zdzichon napisał(a):

No dobra, to skąd się bierze takie oferty że można sprzedawać słuchawki 8k poniżej ceny półkowej i jeszcze na tym zarobić? Pytam dla kolegi :)

Na head-fi było kilka ofert nówek za ~3500€. Tak samo jak na używki, można polować na oferty w różnych krajach, żeby wziąć, spróbować, posłać dalej. Ja obecnie jestem w Belgii 

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności