Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, ZebLong napisał(a):

@atr3yu może napiszesz o wrażeniach z odsłuchu Twoich "Słoików"?

Jest na forum np fanklub Symphonium Audio.

Coś wkrótce skrobnę. Na początek mogę powiedzieć że to najlepszy single DD jaki słyszałem (Z1R nie miałem przyjemności sprawdzenia). Słuchawki bez wad jeśli nie uwzględnić ograniczeń 1DD w rozdzielczości, ale i tak jest bardzo dobrze z tą rozdzielczością.

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 18.08.2023 o 12:09, kubachim napisał(a):

Ostatnie nabytki i chyba mobilnie spokój na długi czas. 

LG V30 i Aful Performer 5 

Całość zmieściła się w 3-cyfrowej kwocie, a gra jak milion dolarów. 

No, może bateria w LGku będzie do wymiany. 

IMG_20230818_120720.jpg

Napisz gdzie planujesz wymianę. Mam V30 i serwisy już mówią że nie mają baterii do tego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Lord Rayden napisał(a):

Napisz gdzie planujesz wymianę. Mam V30 i serwisy już mówią że nie mają baterii do tego 

Gdzieś znalazłem baterię, którą sprzedawca deklaruje jako "oryginalna". Jak przyjdzie, to zweryfikuję czy kit czy prawda. Najwyżej się jakimś batterypackiem na plecki będę posiłkować, bo bateria mocno zjechana w tym egzemplarzu. 

 

Natomiast gra świetnie, a takiej wygody użycia mi żaden DAP nie da. I tak sobie latam teraz z dwoma smartfonami ;)

Edytowane przez kubachim
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zależy z którymi i jakie lubisz granie, bo v30 to stara Sabrowa szkoła, chociaż strojenie Meridian w updacie do A9 trochę go złagodziło. Ja wolałem granie ES 100 nawet w czasach świetności LGka. Obecnie taki x-fi przewyższa go pod każdym względem, już nawet nie wspominając o Link2Bal.

  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Birken napisał(a):

Jak dźwięk w takim V30 ma się do tego z dongli do powiedzmy 400zł?

Ja trochę wyrosłem z szukania w źródłach zmian, strojenia i cudów wianków. Chcę, żeby za brzmienie odpowiadały słuchawki. LGki daja wystarczająco czysty sygnał, żeby mieć to z głowy.

Miałem kontakt z czerwona Ważką, A&K PEE51 i IfI Go Bar i każdy coś koloryzował no swój sposób. Z DAPów wydaje mi się, że R3 Pro po BAL najmniej od siebie dodawał. V30 gdzieś w tym poziomie oscyluje co HiBy, oczywiście DAP większa moc da na wyjściu, ale nie paruję odtwarzaczy z innymi sprzętami niż moje doki, więc mi mocy wystarcza.

 

Ja nie słyszę lepszości grajków czy dongli między sobą, no chyba że coś pogmerali i popsuli, czasem się zdarzały dziwne odchyły.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, kubachim napisał(a):

Wyrosłem z szukania w źródłach zmian, strojenia i cudów wianków. Chcę, żeby za brzmienie odpowiadały słuchawki. 

 

Nie słyszę lepszości grajków czy dongli między sobą, no chyba że coś pogmerali i popsuli, czasem się zdarzały dziwne odchyły.

 

Używam EQ, więc tor może brzmieć różnie.

 

Ah, I see you are a man of culture as well.

 

 

R (2).gif

Edytowane przez MrBrainwash
  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, espe0 napisał(a):

Mikro HiFi w ramach oszczędności miejsca:

 

IMG_20230819_070852~2.jpg

 

Gra to tak absurdalnie dobrze że nie wiem co napisać... Opki od razu do zmiany - i szczęka opada.

 

Dzięki @Mayster!

 

A już te Oampy zmieniłeś? jeśli tak to na jakie? :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J natomiast  kupilem  wdosc dobrej  cenie  smsl a 300  ,  wzmak  w kl D , mały biurkowiec ,testuje od  miesiaca ,  bez  pitolenia -- mam  ilkanascie  zestawów kolumnowych ,  bardzo  cuieżko  mi  było  dobrac  zestaw  pod  ten   wynalazek z krainy  kovidu ,

 A przytachałem  z garazu stare  holenderskie kolumny trojdrozne bns bronx 3 ---- niewiem  co jest  grane ale fortepian i kontrabas plus wokal  jest , uszy lizać . 

  zródło  -evga nu force akm 993  ic acoustic zen [ bdb  kabel] i  głosnikowe  inakustik silver costam.

Screenshot_44.jpg

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie stary / nowy...

fajny nieprzeładowany dźwiękowo sprzęt.....tylko nie rozumiem tego całego hejtu na tę markę ......jednak jestem za sabre!!!

Pisząc to mam z tyłu głowy ibasso dx 90,którego mam do dzisiaj i bardzo cenię....

 

20230801_111553.jpg

Edytowane przez szugary68
  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, szugary68 napisał(a):

W sumie stary / nowy...

fajny nieprzeładowany dźwiękowo sprzęt.....tylko nie rozumiem tego całego hejtu na tę markę ......jednak jestem za sabre!!!

Pisząc to mam z tyłu głowy ibasso dx 90,którego mam do dzisiaj i bardzo cenię....

 

20230801_111553.jpg

Nie wiem jak to brzmi ale jeśli w połowie tak jak wygląda to super

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, zgreg napisał(a):

Nie wiem jak to brzmi

Jak dla mnie przejrzystość i precyzja z nutą ciepła.....zawsze takie granie mi leżało. 

Godzinę temu, Rafacio napisał(a):

A na Marantz jest jakiś hejt?

Oj @Rafacio tyle wątków w necie przejrzałem, że prawie zrezygnowałem z kupna. Pewnie, że są modele słabsze/gorsze ,ale po co przepłacać. Tym bardziej, że kupiłem w dobrej cenie.

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no ja nie mam nic do Marantza. Jest po prostu za mało niszowy i garażowy. Na poletku słuchawkowym jest podobnie. Porządny producent typu Beyerdynamic jest mniej ceniony niż sprzedający swoje wyroby zrobione w szopie z oring-ów producent amerykański o którym jeszcze jakiś czas temu nikt nie słyszał.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.facebook.com/marketplace/item/3505923462996327/?ref=browse_tab&referral_code=marketplace_top_picks&referral_story_type=top_picks 150złoty komplet, nie moje tylko pokazuję jak tanio sprzedają na tych skandynawskich portalach aukcyjnych.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności