Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, x86 napisał(a):

Nie do końca tak jest. Jeżeli farba jest ciulowa to robią się odpryski/przetarcia od samego dotknięcia palcami. Nie pierwsze i nie ostatnie drogie słuchawki w których pojawiło się to zjawisko.

 

Na podobną przypadłość cierpiały iBasso SR2, które traktowałem jak jajko, odkładałem przez większość czasu na podkładkę od myszki, a i tak się obdrapały na muszlach bardzo podobnie do wyżej pokazanych HD800 (choć nie aż tak drastycznie). 

 

No i tym samym iBasso skutecznie mnie zraziło do kupna SR3, a szkoda, bo kusiły :D 

 

 

Edytowane przez Dirian
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, x86 napisał(a):

@Karkolomny Co to za czopki ? Opisujemy zdjęcia ;) 

Czopki douszne, amerykańskie, o swojsko brzmiącej nazwie - Odyniec 😎

  • Haha 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, x86 napisał(a):

Nie byk, a dzik ;) 

 

Na wyprzedaży garażowej dorwałem pierwsze wydanie czyli 1995 rok Pink Floyd Pulse z migająca diodą w opakowaniu :)

 

DSC_0041.JPG

 

Dobry koncert ! :

 

 

Gratuluje! Koncert rewelacja. Jedyna płyta PF bez Watersa, którą lubię 😀 Dioda widzę jeszcze swieci, a to nie jest częste. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, The Grand Wazoo napisał(a):

Gratuluje! Koncert rewelacja. Jedyna płyta PF bez Watersa, którą lubię 😀 Dioda widzę jeszcze swieci, a to nie jest częste. 

Dzięki. W środku siedziała porządna bateryjka ale nie było na to szans by po 28 latach wciąż działała ;) Na szczęście nie wylała i tym samym nie zrobiła spustoszenia na małej płytce.

 

bat.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, dj.licha napisał(a):

 

15494803647230.jpg

podobno som jeszcze ale trzeba się spieszyć 😄

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.07.2023 o 11:50, x86 napisał(a):

Nie byk, a dzik ;) 

 

Na wyprzedaży garażowej dorwałem pierwsze wydanie czyli 1995 rok Pink Floyd Pulse z migająca diodą w opakowaniu :)

 

DSC_0041.JPG

 

Dobry koncert ! :

 

Gratki, też taką mam. Po jakimś czasie trzeba było naprawiać, bo przestała migać. 😁👍

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, lobuz1 napisał(a):

@docentore Panie Prezesie, melduję wykonanie zadania!

Audio-Technica ATH-ESW10

IMG_1488.jpeg

IMG_1489.jpeg

IMG_1490.jpeg

IMG_1491.jpeg

IMG_1492.jpeg

IMG_1494.jpeg

IMG_1493.jpeg

W takim stanie przyszły czy musiałeś machnąć szmatką tu i tam?

Gratulacje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, docentore napisał(a):

W takim stanie przyszły czy musiałeś machnąć szmatką tu i tam?

Gratulacje :)

Trochę nad nimi popracowałem. Muszę wymienić pady (musiałem je zdjąć i wyczyścić bo w środku się kruszyły) i pałąk (kupiłem naturalną skórkę od Chińczyka i zobaczymy co przyjdzie i czy będzie pasowało), ale można używać. Uchwyty mają bardzo micro pęknięcie widoczne pod lupą, więc trzeba obserwować. Dzięki.

Edytowane przez lobuz1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, lobuz1 napisał(a):

Trochę nad nimi popracowałem. Muszę wymienić pady (musiałem je zdjąć i wyczyścić bo w środku się kruszyły) i pałąk (kupiłem naturalną skórkę od Chińczyka i zobaczymy co przyjdzie i czy będzie pasowało), ale można używać. Uchwyty mają bardzo micro pęknięcie widoczne pod lupą, więc trzeba obserwować. Dzięki.

Świetna robota.
Czekam na przesyłkę z serwisu ATH, tam powinny być te zawiasy, które zamówiłem za bodajże €5.

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności