Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, zolwinho napisał:

W sumie to nigdy się tu zakupami nie pochwaliłem, a przez ostatni rok przybyło kilka powodów do radości ;) 

90BE996B-84E8-45B8-9C43-5D8AABE4B174.jpeg

A jak się spisuje Bacillus?

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 3.05.2020 o 12:21, krz napisał:

U mnie jak zwykle kilka lat po hajpie...

FLC8s na sreberku 

i

Ultraviolet 8

IMG_20200503_121823.jpg

IMG_20200503_121928.jpg

 

Myślę, że może przynieść lepsze efekty podłączony jako kabel sygnałowy, a nie zasilający xD

  • Haha 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, bendezar napisał:

Takie małe iFi coś. Z monitorkami dostałem właśnie to o co mi chodziło.

Ze słuchawkami się niedługo potestuje.

 

20200504_165106.jpg

 

A o co ci chodziło? A tak na poważnie to jak gra X8? No i iTube z nim?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X8 to takie ugrzecznione Sabre. Naturalność robiąca mały kroczek w stronę muzykalności, bardzo dobra separacja, niezła scena. U mnie gra na MUSES01. Na niektórych nagraniach słychać było lekką cyfrowość. Moje pierwsze skojarzenie było - o tak grało Fiio X7 II. Z ifi poprawiła się holografia i głębia sceny, brzmienie zyskało na naturalności, nie jest już takie suche, troszkę gorsza separacja. Dużo większa potęga brzmienia, jest o wiele więcej midbasu. Musiałem przykręcić na kolumienkach. Nadal było klarownie i czysto, ale to już nie na moje uszy. Myślę, że Hołki lepiej będą brzmiały na czystym X8, ale z HD600 może być ciekawie, choć stracę balans.

Edytowane przez bendezar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, neonlight napisał:

Zabawy ciąg dalszy.. 😉

Daj znać ja grają te Audeze, kuszą mnie, i jak z wygodą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Corvin74 napisał:

Daj znać ja grają te Audeze, kuszą mnie, i jak z wygodą.

Tak na szybko: grają płasko, neutralnie, średnica mogłaby mieć więcej barw, bas jest słabo wypełniony za to punktowy, wysokie spokojne, chyba słabo rozciągnięte,

scena i głębia całkiem spoko, komfort bardzo dobry, moje uszy się mieszczą bez problemu. :)

 

Edit.

Z byle czego nie zagrają, DFB jest za słaby, z Ultrasone'a Panther grają już bardziej muzykalnie, przede wszystkim bas ma w końcu kopa i ogólnie nabrały gładkości.

Edit. 2

Do metalu się słabo nadają - stopa jest zbyt lekka, imo (np. Vader - Solitude in Madness). ;)

Edit. 3

Ok, mam dość, zbyt natarczywe są na średnicy czyt. piła tarczowa. :D

Edytowane przez neonlight
  • Like 2
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, neonlight napisał:

Tak na szybko: grają płasko, neutralnie, średnica mogłaby mieć więcej barw, bas jest słabo wypełniony za to punktowy, wysokie spokojne, chyba słabo rozciągnięte,

scena i głębia całkiem spoko, komfort bardzo dobry, moje uszy się mieszczą bez problemu. :)

 

Edit.

Z byle czego nie zagrają, DFB jest za słaby, z Ultrasone'a Panther grają już bardziej muzykalnie, przede wszystkim bas ma w końcu kopa i ogólnie nabrały gładkości.

Edit. 2

Do metalu się słabo nadają - stopa jest zbyt lekka, imo (np. Vader - Solitude in Madness). ;)

Edit. 3

Ok, mam dość, zbyt natarczywe są na średnicy czyt. piła tarczowa. :D


Słuchawki roku 2019 wg InnerFidelity takie niesłuchalne? Chociaż właściwie wasze opisy się zgadzają, może kwestia gustu :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LCD 2 Classic mialy na srednicy cos podobnego. Ale to nie wychodzilo w nich na wszystkich utworach. Jednak byly takie i to wsrod moich dosc czesto sluchanych, ze nie mozna bylo sluchac. Ktos mogl to uznac za jakies dodatkowe detale, jak nieraz jakies brzeczenie tam gdzie powiedzmy na SE Master 1 tego nie ma, ale moje ucho to razilo i meczylo. To bylo natarczywe. Tak wlasnie bym to opisal jak kolega wyzej - cos pilowalo tam. Ogolnie to dobre sluchawki ale jest w nich jakas niekonsekwencja w graniu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, ForeseenQuasar napisał:

Słuchawki roku 2019 wg InnerFidelity takie niesłuchalne? Chociaż właściwie wasze opisy się zgadzają, może kwestia gustu :) 

Nie no, są słuchalne, ale nie moja sygnatura po prostu. ;) Ja lubię basisko konkretne, barwną średnicę i stonowaną górę, neutralność i studyjny sznyt, to nie dla mnie. :D

7 minut temu, John Grado napisał:

LCD 2 Classic mialy na srednicy cos podobnego. Ale to nie wychodzilo w nich na wszystkich utworach. Jednak byly takie i to wsrod moich dosc czesto sluchanych, ze nie mozna bylo sluchac. Ktos mogl to uznac za jakies dodatkowe detale, jak nieraz jakies brzeczenie tam gdzie powiedzmy na SE Master 1 tego nie ma, ale moje ucho to razilo i meczylo. To bylo natarczywe. Tak wlasnie bym to opisal jak kolega wyzej - cos pilowalo tam. Ogolnie to dobre sluchawki ale jest w nich jakas niekonsekwencja w graniu.

LCD 2 Classic były duuużo przyjemniejsze od LCD 1, oczywiście z pamięci i krótkiego odsłuchu. ;)

5 minut temu, deftones9 napisał:

To w takim razie słuchalne planary zaczynają sie od kwoty.... 10k? mnie tam sie LCD2C podobały ale i tak wole dynamiki.

Nie ma reguły, bo już takie Takstar'y HF580 są słuchalne, ale dla mnie najlepiej je łączyć z ciepłym źródłem, bo też deko tej natarczywości tam jest, choć jest to niewątpliwie

wyższy poziom od LCD 1 i ogólnie łatwiejszy odbiór, a cena sporo niższa, tylko komfort z kolei leży imo. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności