Skocz do zawartości

Muzyczne Zakupy


ignacy

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Corvin74 napisał:

Zapytałem czy da się zrobić kable na XLR ale o długości 20-25 cm - takie bym potrzebował, dam znać jaki koszt.

 

Obstawiam, że się da. Pan bardzo pomocny i błyskawicznie realizuje, w pt. zamawiałem i dziś są.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Karmazynowy napisał:

 

Obstawiam, że się da. Pan bardzo pomocny i błyskawicznie realizuje, w pt. zamawiałem i dziś są.

Potwierdzam, szybko odpowiada email, czekam jeszcze na szczegóły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A do mnie dojechał kabel do AKG712 od @EvilKillaruna,

wykonanie pierwsza klasa 😁

ech, aby mieć tylko czas słuchać... 

 

 

576CD805-74DC-4EA1-A982-6439FD98FDAB.jpeg

6888112F-23B6-4F76-A084-841B1AFEBE23.jpeg

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RIH napisał:

Jestem ciekawy czy są w jakiś sposób (sonicznie) podobne do Anew U1?

Wysłane z mojego ONEPLUS A3003 przy użyciu Tapatalka
 

Porównanie będzie bankowo w recenzji Tytanów, ale kilka słów szepnę na forum, jak już Dunu pograją chwilę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Welurowe pady do M220 pro z Chin. Z pamięci mam wrażenie, że więcej dołu niż na EDT-990V. Ale obecnie trochę za gorąco na większe odsłuchy i analizy.

IMG_20190701_222126.thumb.jpg.e7755822493179879cdc12bb07941ca5.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gra na dobrym poziomie - strojone outdoorowo z lekkim podbiciem średniego basu i wygładzoną górą. Minus za brak jakichkolwiek nowoczesnych kodeków. Przez co czasem słychać wysokotonową kompresję. Za to imaging jest ciekawy - dźwięk bez problemów odrywa się od słuchawek. 

 

Co do "obroży" mam kilka tego typów zestawów właśnie ze względu na wygodę . Nie lubię BT łączonych samym kablem. Zawsze wybieram rogala:p a te kupiłem jak już wspomniałem ze względu na baterię. Jak będzie z tych 20h uczciwe 15h to będę zadowolony.

5 godzin temu, bob2000 napisał:

Wygodnie

 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Karmazynowy napisał:

Złote kable dla złocistej barwy dźwięku 😎

 

1.jpg

 

Miedź monokrystaliczna wydaje się mieć korzystne właściwości do analogowego przesyłu dźwięku.

W ofercie u gościa są jeszcze interkonekty na kablu NEOTECH NEI-3004. 150zł za ICka. Warto dopłacić względem złocistego? Ktoś coś? 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, The Grand Wazoo napisał:

Dotarły :)

 

 

IMG_20190702_155132.jpg

 

Z pewnością przekaz muzyczny tych słuchawek będzie potrafił wciągnąć. Osobiście trafiła mi się oferta na "japońskie" nauszniki w UK i w tej chwili cierpliwie czekam, aż przybędą nad Wartę ;) Życzę przyjemności w korzystaniu z niniejszych słuchawek!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tytus1988 napisał:

 

Z pewnością przekaz muzyczny tych słuchawek będzie potrafił wciągnąć. Osobiście trafiła mi się oferta na "japońskie" nauszniki w UK i w tej chwili cierpliwie czekam, aż przybędą nad Wartę ;) Życzę przyjemności w korzystaniu z niniejszych słuchawek!!!

Jakie japońskie nauszniki? Może moje potomstwo tatusiowi by kupiło w prezencie urodzinowym, bo za 3 tygodnie przylatuje z cała rodzinką na urlop do Polski

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Jaro54 napisał:

Jakie japońskie nauszniki? Może moje potomstwo tatusiowi by kupiło w prezencie urodzinowym, bo za 3 tygodnie przylatuje z cała rodzinką na urlop do Polski

 

Jestem pewien, że na pewno dużo przyjemności by sprawiły. Był to ostatni egzemplarz i dlatego cena była dużo atrakcyjniejsza od detalicznej, która pozycjonuje te nauszniki mimo wszystko niżej od testowanych przeze mnie Utopii. Dam znać jak będą już u mnie, aby nie zapeszać. Jak przyjadą, rozpakuję, przetestuję, to na pewno podzielę się tą informacją w tym wątku :) Mam nadzieję, że ich brzmienie mnie nie zawiedzie.

 

 Pozdrawiam!!!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tytus1988 napisał:

 

Z pewnością przekaz muzyczny tych słuchawek będzie potrafił wciągnąć. Osobiście trafiła mi się oferta na "japońskie" nauszniki w UK i w tej chwili cierpliwie czekam, aż przybędą nad Wartę ;) Życzę przyjemności w korzystaniu z niniejszych słuchawek!!!

W UK jest w ogóle dużo okazji. Ja swoje Z1R też kupiłem okazyjnie na wyspach. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, The Grand Wazoo napisał:

W UK jest w ogóle dużo okazji. Ja swoje Z1R też kupiłem okazyjnie na wyspach. 

 

Zgadzam się. Pozostaje się tylko cieszyć, bo z pewnością cieżko zdjąć je z głowy ze wględu przekaz, jaki oferują (z lekkim ociepleniem, naturalnym oddawaniem brzmienia instrumentów, głosów, odpowiednio zaakcentowanym basem, holografią, szczegółowością... jakbym trafił na nie w fajnej cenie, też bym je przygarnął :)). Dla mnie specjalnie stworzyli na swojej stronie zakładkę z możliwością wskazania Polskiego adresu (oprócz dotychczasowych UK, Irlandii, trzech okolicznych wysp... mogę rzec, że przetarłem naszym szlak na maplinie :)). Szkoda, że w Polsce tak fajnych cenowo ofert raczej nie ma. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, retter napisał:

OH500?

pisane mobilnie
 

 

Podejrzewam, że chyba takie: https://www.head-fi.org/showcase/oriolus-in-ear-monitors-v2.21608/reviews OH500 są podobne wizulanie i z nazwy, ale firmy Oriveti. Też często mi się zdarza przepatrzyć, szczególnie na smartfonie i mobilnie. Tak, jak w przypadku jednego z wpisów w tym wątku, zobaczyłem w pierwszej chwili zamiast Hifimana Sundary, Susvarę ;) Życzę miłego dnia i pozdrawiam!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, vonBaron napisał:

Tellurium Q Black USB, temat cyfrowych IC uważam za zamknięty na dłuższy czas. 

20190703_121014_HDR.jpg

 

Różnica powinna być odczuwalna. Osobiście mam kabelek od ifi do integry wraz iDefenderem oraz iSilencerem. Poprawa dźwięku w ogólnej płynności przekazu, rozdzielczości, czytelności wysokich skraju pasma jest słyszalna. Tellurium z pewnością świetnie spełni swoje zadanie👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności