Jump to content
  • 0
marek_m

Audio-Technica ATH-SR9

Question

Przecenione w Top HiFi z 2399 na 899 PLN聽馃槻

Warto si臋 nimi zainteresowa膰 ?

Dwa s艂owa od u偶ytkownika mile widziane :)

EDIT

"The SR9 has excessive upper treble energy and is lacking lower bass punch."

Je偶eli to prawda, to po ptakach :)

Edited by marek_m

5 answers to this question

Recommended Posts

• 0

Cena regularna to 1199z艂 - kolejny sklep robi cebulow膮 promocj臋 偶e niby 2,5k lecia艂y.

• 0

Odnosz膮 zapewne do pierwszej oficjalnej.

Tak czy owak, 899 zamiast 1199 to te偶 jaka艣 promocja.

Pytanie fundamentalne, jak to gra ?

• 0

Gra jakby kto艣 w AT postanowi艂 zaprojektowa膰 s艂uchawki, kt贸re maj膮 odtwarza膰 muzyk臋 i jednocze艣nie ostrzy膰 z臋by.

Nie bez powodu od wielu, wielu miesi臋cy trwa na nie promocja z coraz to lepsz膮 cen膮, a niespecjalnie kto艣 je kupuje.

Pisa艂em ju偶 o tym zreszt膮:

• Thanks 1

• 0

Dzi臋kuj臋聽timecage:)

Je偶eli o mnie chodzi, mo偶na ten w膮tek zaora膰 i powr贸ci膰 do w艂a艣ciwego, tzn. tutaj :)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Answer this question...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Similar Content

• By DustR
      Drodzy forumowicze, zwracam sie z nastepujacym zapytaniem i porad膮 w sprawie s艂uchawek do c10
      - moga byc zamkniete lub p贸艂otwarte ( slucham muzyki maxymalnie do 2 godzin, wi臋c jestem w stanie poswiecic wygode kosztem dzwieku)
      - cena聽 + -聽 500 zl
      - s艂uchawki maja byc mocowo dobrze ciagniete przez dapa, bo beda uzywane glownie mobilnie聽 wiec musi sie obejsc bez wzmacniaczy
      Obecnie s艂ucham na dokach hifiman re400 i powiem szczerze, ze jest tak sobie.. muzyka rockowa brzmi fajnie, ale jezeli聽 chodzi juz o (g贸re ?) i wchodzi jakis soundtrack z pianinem to g艂owa i uszy z tego trzeszczenia chce odlecie膰 i ma sie ochote wyrzucic dapa i sluchawki przez okno : / a to nie sa odczucia kt贸re powinny towarzyszyc przy ods艂uchu z c10.聽 Wiem, ze ciezko dobrac do c10 sluchawki bo nie mamy tutaj equalizera聽 ale moze cos uda wam sie poleci膰. S艂ucham聽 po trochu wszystkiego wiec nawet troche wi臋cej basu i tez przeszkadzac nie bedzie. Wypatrzylem isk hd 9999 lub edifiery h880 ale mam przeczucie, ze caly czas b艂膮dze i szukam nie w tym聽 kierunku.
    • By MateuszW
      Siemka. Zainteresowa艂em si臋 tematem i jestem ciekaw czy kto艣 z聽was pr贸bowa艂 co艣 takiego robi膰, jak mu posz艂o, gdzie dosta艂 taki materia艂.聽
      Tutaj filmik jak go艣膰 to robi:聽https://www.youtube.com/watch?v=Rnmwllxh_Xg聽
      Ogolnie dla nie wtajemniczonych, chodzi o takie zatyczki do uszu Custom Mold kt贸re sami formujemy w uszach. Ludzie wpadli na pomys艂 aby podczas procesu formowania w艂o偶y膰 tam jeszcze s艂uchawki, a po zastygni臋ciu wyci膮膰 tylko otwory i mamy gotowe pianki dopasowane do naszego kana艂u s艂uchowego. Wydaje si臋 proste ale nie wiem jak jest w rzeczywisto艣ci. Ci臋zko z dost臋pno艣ci膮 w Polsce chyba tych custom mold贸w. Zak艂adam temat bo mo偶e kto艣 to robi艂 i napisze co i jak oraz sk膮d najlepiej pozyska膰 taki materia艂.聽
    • By Kondziues
      Witam wszystkich.to m贸j pierwszy post,z g贸ry przepraszam za niewiedz臋 ale dopiero zaczynam przygod臋 z graniem s艂uchawkowym.
      posiadam aune t1 se lampa gold lion.s艂uchawki dt990 pro 250.muzyki s艂ucham z laptopa pliki FLAC.spotify g艂贸wnie rock, metal. lubi臋 brzmienie doci膮偶one niezbyt jasne z wyraznym mocnym basem.nagrania metalowe z lat 90 s膮 mocno okrojone z niskich ton贸w.moje pytania
      1.czy zmiana 藕r贸d艂a USB np.na iPada zmieni jako艣膰 d藕wi臋ku.i jak to pod艂膮czy膰 pr贸bowa艂em i m贸j iPad nie wykrywa aune.
      2. Jakie s艂uchawki do 1500 PLN.dobrze zgrywaj膮 si臋 z T1 i pasowa艂yby do moich preferencji jednocze艣nie co艣 lepszego od dt990.nie to 偶eby gra艂y 藕le ale chcia艂oby si臋 wi臋cej...馃槈
  • Create New...

Important Information

Register to have access to community resources. Forum rules Terms of Use and privacy anc cookies policy Privacy Policy