Skocz do zawartości

Przedsprzedaż D2...


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

Takie mam wrażenie, że dzisaj mi przez Outlooka przemknął pewien mail.

 

Było w nim coś o dostawie Cowon iAUDIO... i tak jak by jeszcze o przedsprzedaży na D2? ;)

 

 

hehehe.. jeszcze Was chwilkę potrzymam w niepewności co do ceny ;) szczegóły wery sooon ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

OK. Przedsprzedaż ruszy jutro. Ale już dzisiaj zacytuje Wam treść newsa ze strony iaduio.pl

To właśnie tam będzie formularz do przedsprzedaży. I nigdzie indziej.

Playery oczywiście będa objęte dwu letnią gwarancją producenta.

 

 

 

(..) Plusów jest rzecz jasna DUŻO więcej. Ale my dorzucimy jeszcze jeden świetny argument. Aż 15% rabatu w przedsprzedaży! Specjalnie dla wszystkich tych, którzy zdecydują się do końca marca. Otrzymają oni swoje D2 nie płacąc dodatkowo za przesyłkę.

 

Cowon D2, 2GB:

Cena sklepowa 829PLN - rabat 15% = cena zakupu 699 (przesyłka gratis!)

Cowon D2, 4GB:

Cena sklepowa 999PLN - rabat 15% = cena zakupu 849 (przesyłka gratis!)

 

Przedsprzedaż obowiązuje tylko do 30 marca (liczy się czas zaksięgowania przelewu). Odtwarzacze zostaną dostarczone firmą kurierską UPS do 10 kwietnia 2007. Aby zamówić Cowon D2 proszę wypełnić formularz. W komentarzu proszę koniecznie wpisać czy odtwarzacz ma mieć białą obudowę czy czarną.

 

Mam nadzieje, że spełniłem obietnicę niskich cen :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Teoretycznie tak, ale ale musiało by to bić rekordy X5 i F2.

2. Niestety nie. Ogólnie z informacji, które dostałem od quoqu wynika, że "do 10 kwietnia" bo nie wiedzą jak szybko dotrze dostawa (liczą, że do 14 dni).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle, że pragnę zauwarzyć polaczek.

 

Premiera i6 wydłużyła się na całym świecie i to nie to, że nie było go u nas, tylko nie było go wszędzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to żeś mnie załamał :(. Zamierzałem kupić x20, a tu nagle taka okazja. 150 zł więcej i bym miał na o wiele lepszy odtwarzacz a to zonk, kasy brak. Mam nadzieję, że w niedługim czasie w normalnej sprzedaży D2 też będzie za 700 zł...(tzn. w okolicach wakacji - wtedy powinien być kolejny mały przypływ gotówki :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ceny rzeczywiscie powalajace :blink: , chyba moge sie juz wkrotce spowdziewac konkretnego poszczerzenia grona uzyszkodnikow D2. No i kolejny raz potwierdzilo sie to co wiemy na tym forum juz dawno wszyscy - nie dosc, ze ksy jest wrednym, zarlocznym kapitalista, to w dodatku dobija konkurencje dumpingowymi cenami :lol:

 

I leć do mp3store kup tam D2 po wysokiej cenie i odpukać jak Ci sie trafi egzemplarz z wadliwym pikselem to zobaczymy, czy Ci to uznają i kto tu będzie mądry

 

Gorace pozdrowienia dla Goodboya :lol::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czekałem na to pytanie :) Dostępne będą (podobno) razem z playerami. Ile będą kosztować jeszcze nie mam pojęcia. Choć z tego co wiem foli może nie być. Mogą pojawić się tylko kabel TVOut, adapter do line-in ... mooże futerały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksy, no no jestem pod wrażeniem......Rzeczywiście obiecałeś i jest..... nawet lepiej niż ktokolwiek by przypuszczał - wiekszość, myślę, uważała, że cena będzie około 800 zł, a tu takie coś... Brawo!

PS. Dzień dobry wita Was właściciela D2 (w jak najkrótszym czasie mam nadzieję). Trochę już Was podglądam, a teraz myślę aktywniej włączę się w życie Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności