Skocz do zawartości

Przedsprzedaż D2...


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

to dzwonilem jedynie na (22) 499 81 22

 

Ja też dzwoniłem na ten numer i dodzwoniłem się od razu.

a ja dzwonię od rana i ciągle nic. chyba mają tam ostry zapieprz, bo nikt nie ma czasu telefonu odebrać (mam nadzieję, że taka sprzedaż D2 jest)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ron: wiem, że zdarzają się, takie sytuacje, dlatego też wcześniej dokładnie przejrzałem skrzynkę i upewniłem się, że nie ma na niej żadnego "śladu" potwierdzenia. Na szczęście wczoraj dodzwoniłem się na 0801, gdzie konsultant potwierdził wpłynięcie przelewu, powiedział, że playerki "są w drodze" a na pytanie, czy na pewno można się spodziewać koło 10-ego, odrzekł, że jest to data podana przez producenta :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak komplet będzie ten sam. Już zawsze (chyba, że się Cowonowi coś odwidzi jak w przypadku A2 i coś z zestawu zabierze - ale nie sądzę).

 

 

ps. Panowie przepraszam za zamieszanie, ale nie wiemy z czego to wynika. Według bazy każda osoba, która wypełniła formularz powinna dostawać wiadomość zwrotną, a później mail kontaktowy. Jednak jesteśmy w czasie testów webkontaktu 2.0 i możliwe, że są pewne jeszcze nam nie znane problemy - to jest w sumie chrzest bojowy. Dlatego jeśli ktoś ma wątpliwości niech śmiało dzwoni pod 0801 0802 11.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 30 marca chyba. no ale rozumiem ze po 30 marca ogloszenie przedsprzedazy znika i ogolnie lista sie zamyka. no i co z tymi, ktorzy sa pomiedzy-wplacili kase jeszcze jak przedsprzedaz byla dostepna, ale kasa zostala zaksiegowana np 31. to co, oni nie lapią sie juz na promocje, tak?

probowalem dzisiaj dzwonic na ta infolinie, ale nijak mi sie nie udalo...

 

btw. co jezeli dany kolor obudowy nie jest jz dostepny(np. wszyscy zamowili czarny i zostal tylko bialy), a ktos go wskazal w formularzu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze ja tez mam dylemat bo dopiero jutro bede mial kase na koncie :/ i w takim razie nei wiem czy jes twogole sens sie za to zabierac jak jeszcze mam nei dostacv playera a do tego czeklac na zwrot kasy :/

orientuje sie ktos moze w jakim czasie sa dokonywane przelewy internetowe itd ?? wystarczy jednen dzien ?? jakbymn wplacil kase 29.03.2007 i to w godzinach poznowieczornych ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zalezy czy wewnatrz banku, wewnatrz banku sa natychmiast, natomiast do innego banku najwczesniej do najblizszego podliczania, czyli jesli wplacisz 29 wieczorem to najwczesniej bedzie 30 rano jesli 30 to dzien roboczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy mail o treści: " Dziękujemy za złożenie zamówienia w przedsprzedaży odtwarzacza Cowon D2.

Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w pierwszej kolejności jak tylko odtwarzacze będą w Polsce. "

jest potwierdzeniem przelewu? (może jestem przewrażliwiony, alo o przelewie nic nie napisali...)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak tak !! przecież na stronie iadudio piszą że zamówienie zostaje zrealizowane w chwili zaksięgowania przelewu także teraz tylko musisz oczekiwać na kuriera najlepiej dniami i nocami bo nigdy nie wiadomo kiedy będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Misie umówmy się tak że jak ktoś będzie miał problemy - że wpłacił tego i tego, a nie doszło, to podeśle mi screena czy coś i ja to załatwię. Nie panikuje bo ja tu jesteśmy dla Was i z Wami więc wszystko się da załatwić. No może prawie wszystko ;)

 

 

 

ps. Jeśli wpłacą wszyscy Ci którzy zamówili to rekord X5 to będzie pikuś :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X5 w przedsprzedaży (który poźniej stał sie hitem ;)) poszło więcej niż 40 sztuk. Tyle co mogę powiedzieć.

 

Inne co mogę powiedzieć to to, że czarny D2 jest bardziej popularny niż biały - zaskoczenie, nie? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X5 w przedsprzedaży (który poźniej stał sie hitem ;)) poszło więcej niż 40 sztuk. Tyle co mogę powiedzieć.

 

Inne co mogę powiedzieć to to, że czarny D2 jest bardziej popularny niż biały - zaskoczenie, nie? :blink:

ze hicior to należało się spodziewać. po prostu jest boski i jak na takie bajery, to mnie się mieści cena w widełkach :) oby nam czarnych modeli nie zabrakło !!! nie chce różowego w zastępstwie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X5 w przedsprzedaży (który poźniej stał sie hitem ;) ) poszło więcej niż 40 sztuk. Tyle co mogę powiedzieć.

 

Inne co mogę powiedzieć to to, że czarny D2 jest bardziej popularny niż biały - zaskoczenie, nie? ;)

 

Dzieki. Co do czarnego bardziej mrocznego koloru w katolickim kraju to hmm chyba mozna to tylko tak wytlumaczyc ze ja i jaszczuk mamy czarne i dlatego ludzie polecieli na czarny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X5 w przedsprzedaży (który poźniej stał sie hitem ;)) poszło więcej niż 40 sztuk. Tyle co mogę powiedzieć.

 

Inne co mogę powiedzieć to to, że czarny D2 jest bardziej popularny niż biały - zaskoczenie, nie? ;)

 

To ogólnie do bani bo sam mówiłeś (ksy) że jeśli ilość zamówień będzie większa od x5 to wtedy możemy się martwić niedoborem playerów, a z cytowanego posta wynika, że się tak stanie mam nadzieje, że zasada wysyłania playerów (kto pierwszy wysłał kase) nie będzie zaniechana i wszyscy do 10 będą sie cieszyć odtwarzaczami.

pozdrawiam niecierpliwych [max 12 !!]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no koniecznie musi być przed świętami bo mogą wybuchnąć zamieszki. ja już teraz ledwo siedzę i staję się nieznośny. a wydaje mi się logiczne że firma wzięła pod uwagę, że zamówienia będą znacznie liczniejsze na model czarny niż biały. byłoby dziwne, gdyby zamówili po połowie jednego i drugiego wariantu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności