Skocz do zawartości

Przedsprzedaż D2...


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ksy, no no jestem pod wrażeniem......Rzeczywiście obiecałeś i jest..... nawet lepiej niż ktokolwiek by przypuszczał - wiekszość, myślę, uważała, że cena będzie około 800 zł, a tu takie coś... Brawo!

PS. Dzień dobry wita Was właściciela D2 (w jak najkrótszym czasie mam nadzieję). Trochę już Was podglądam, a teraz myślę aktywniej włączę się w życie Forum.

 

No proszę... czyżby jedna z Pań, którą przekonywałem się jednak namyśliła? :)

 

 

 

Co do formularza. Będzie łon dzisiaj. Zgodnie z zapowiedziami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co chcecie żeby był 23:59? Da się to załatwić ;) A tak serio właśnie aktywowany i testowany jest skrypt. Myślę że do 17 już będzie. Albo raczej mam taką nadzieje ... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No proszę... czyżby jedna z Pań, którą przekonywałem się jednak namyśliła? :)

Co do formularza. Będzie łon dzisiaj. Zgodnie z zapowiedziami.

Hmmm, nie Pani, wprost przeciwnie.... 100% facet, ale to prawda - Ty mnie przekonałeś do D2...

PS. Sorry, ale potwierdźcie: formularz ma byćna iAudio.pl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal nie ma...haha..ale WAS zrobili..albo zrobil...niejaki - ksy :D

 

Swoja droga...wy sie podniecacie ze to tak tanio?? dla mnie to wchu** drogo...nie rozumiem co w tym D2 tak pieknego i cennego ze dla WAS takie ceny to niskie ceny?? i tak sie napalacie....jak to sie okaze takie fajne to kupie za rok albo dwa jak juz cena bedzie "NORMALNA" :) a puki co wystarczy mi meizu e3 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałeś w d ręce D2 to nie masz się co wypowiadać. Też bym w życiu tyle za iego nie dał. Niestety jakiś czas temu go miałem, i teraz nie moge przestać o nim myśleć. Śni mi się po nocach i tylko jedna myśl zatruwa me szare komórki "MUSZĘ GO MIEĆ". I już niedługo.

 

Teraz mam tylko dylemat, biały czy czarny? Na zdjęciach biały się jakoś ładniej prezentuje. Używałem czarny model. Boję sie tylko, że na białym szybciej będzie widać zużycie. Ale ten sentyment, i5 i G3, one takie ładne białe były ... co wybrać? Oto jest pytanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cóż "bezpieczeństwo, a raczej większe bezpieczeństwo danych klientów - jest ważniejsze" - w sumie zgadzam się z tą teza... Jestem pewien że dla każdego starczy a jak nie starczy - to będę się martwić :D

 

 

Majk > D2 to player dla osób, które rozumieją o co chodzi w przenośnych audio playerach i które nie chcą męczyć się z miernym dźwiękiem, lub nawet dobrym. wolą mieć rewelacyjny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ęe ten "rewelacyjny' dżwięk rudno wychwycic...to tylko dla wybranców...

No i do tego by tak móc się rozkoszować "rewelacyjnym" dżwiekiem trzeba mieć odpowiednie słuchawki....czy takowe - wystarczające - są dołączonedo playerka ?? czy tak jak standardowo to tylko tak żeby były....??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jak kupujesz samochód z planem pojechania do chin, to dostajesz go od razu w pakiecie z benzyną? :) No właśnie.

 

Co do "dla wybrańców" - owszem, nie każdy wymaga tego czy owego co oferuje D2. Aczkolwiek nie rozumiem czemu krytykujesz tych, którym zależy i którzy posiadają odpowiednie słuchawki. A takich na forum nie brakuje, a wręcz w stałej grupie jest ich większość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli wypełnię ten formularz na siebie (osoba niepełnoletnia) to nie chyba będzie żadnego problemu? Czy lepiej żeby to był ktoś pełnoletni?

 

btw.:

-jeden z pierwszy na świecie odtwarzaczy audio-video z dotykowym wyświetlaczem. Jest to nie tylko bajer ale i bardzo tygodnia sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeciez nie wylegitymuja cie podczas przelewu. to nie sprzedaz gorzalki w sklepie :)

nie podajesz przeciez ani peselu ani daty urodzin.

aby kupic player mp3 nie jest tez potrzebna pelna zdolnosc do czynnosci prawnych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

700 zł za 2 GB? Brrr ;) A na serio jak na jego możliwości jest to bardzo atrakcyjna cena.... Tylko że chwilowo mam na koncie debet (ta "chwila" potrwa do końca kwietnia, dobrze że mam zapasy w lodoówce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z ciekawości zapytam...ksy czy pojawią się w przyszłości D2 w 3 pozostałych kolorach (czerwony/zielony/różowy)?

 

Pozostałe trzy kolory to wersje z DMB. Wiec jak sie już domyślasz niestety się nie pojawią.

 

Akcesoria będą do dokupienia po pojawieniu się już playerów - Cowon nie potrafi zagawrantować czego ile wyśle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności