Skocz do zawartości

Przedsprzedaż D2...


.ksy

Rekomendowane odpowiedzi

na stronce i-audio piszą że odtwarzacze dotrą do 10 kwietnia czy jest możliwość, że w przyszłym tygodniu zaskoczy mnie niezwykle sympatyczna paczka :) ?? ( Fajnie by było jeśli i-audio dołączyli by jakis mały gratisik do pierwszych nabywców nie chce nic sugerować ale może jakaś smycz czy coś :P )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 209
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

iAUDIO nie i-audio ;) a w ogóle to Cowon.

 

A i wcześniej pisałem, że playerki będą w Polsce od przyszłego wtorku w ciągu około dwóch tygodni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będzie takiej możliwości. W momencie kiedy będzie już widać, że mamy limit to koniec. Jeśli by się zdarzyło, że jednak coś pojdzie nie tak, pieniązki zostaną oczywiście zwrócone - ale nie wykluczam możliwość problemów.

 

Póki co jeszcze brakuje troszkę do rekordu X5. Wiec tym bardziej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy że jest 54% tego co było z X5. Jeśli chodzi o ilość zamówień to D2 póki co ma rekord ilości zamówień jednego dnia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam jedno pytanie. Jutro zamawiam Cowona. Czy pieniądze treba wpłacić przed czy po otrzymaniu przesyłki??

 

Zamawiasz. Robisz przelew i dopiero wtedy jestes w kolejce - jak zaksieguja w mp3store Twoj przelew to jestes oficjalnie na liscie. Terminem wiazacym jest koniec tego miesiaca ale nie w wypelnieniu formularza a w zaksiegowaniu wplaty na konto mp3store. Wiec jesli ktos ma zamiar czekac do piatku zeby wypelnic formularz to moze sie srogo zawiesc.

 

@ksy - dobze mowie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak dobrze. Jednocześnie w każdym momencie przed otrzymaniem przesyłki, masz możliwość skontaktowania się z nami i poproszenia o wypisanie z kolejki i o przelew pieniążków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurdę, ja chyba w związku z nieprzewidzianymi wydatkami będę musiał zrezygnować z zamówienia, jutro będę wiedział na pewno. Przelewu jeszcze nie zrobiłem, więc jeżeli po prostu napiszę mejla z danymi mojego zamówienia na ten adres z którego przyszło potwierdzenie i dopiszę że chciałbym je dowołać to nie będzie żadnego problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie że nie :) Nawet jak byś przelał to do 6-7 spokojnie by poszło, a później i tak mógł byś oddać playera / zwrot kasy - tyle że już nie tak szybko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka pytań. 1) Srednio w przeciagu jakiego czasu od wpłyniecia przelewu ma miejsce kontakt pracownika "aby potwierdzić ostatecznie zamówienie i udzielić dodatkowych informacji"? 2) Czy to normalne, że w mailu od omnimo.pl jest podany bank BRE, a przy wysyłaniu przelewu na inteligo pokazuje mi BPH? 3) Dlaczego kiedy probuje sie połaczyc z warszawskim nr tel kontaktowego podanego w mailu po chwili mam dzwiek podobny do tego z wdzwonki, na komorce info, ze jest połaczenie, i oczywiście nic innego poza tym dzwiekiem nie slychac (probowalem sie dodzwonic za pomoca komorki i tel. stacjonarnego - po godzinie 13-ej, w obu przypadkach to samo). Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka pytań. 1) Srednio w przeciagu jakiego czasu od wpłyniecia przelewu ma miejsce kontakt pracownika "aby potwierdzić ostatecznie zamówienie i udzielić dodatkowych informacji"? 2) Czy to normalne, że w mailu od omnimo.pl jest podany bank BRE, a przy wysyłaniu przelewu na inteligo pokazuje mi BPH? 3) Dlaczego kiedy probuje sie połaczyc z warszawskim nr tel kontaktowego podanego w mailu po chwili mam dzwiek podobny do tego z wdzwonki, na komorce info, ze jest połaczenie, i oczywiście nic innego poza tym dzwiekiem nie slychac (probowalem sie dodzwonic za pomoca komorki i tel. stacjonarnego - po godzinie 13-ej, w obu przypadkach to samo). Z gory dzieki za odpowiedz. Pozdrawiam.

 

Ad 1 - wpłaciłem w piątek, info przyszło w niedzielę.

Ad 2 - info przyszło, więc nie było problemów

Ad 3 - dzwoniłem i pogadałem sobie z miłym panem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rosiu > http://iaudio.pl/product_preview.php?id=21&sub=2

nie nie ma kabla TVOut w żadnym zestawie na świecie. ani kabla line-in ani adpatera line-in.

 

MaDoX >

 

1. sadze ze szybko

2. ciężko mi powiedzieć, nie ustalałem tego, ale wiem ze inni wpłacali.

3. nie wiem czemu 0801 0802 11 Ci nie działa, z tego co właśnie gadałem cały czas ludzie dzwonią (od 11).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Panowie za odpowiedz. U mnie przelew zostal zrealizwany 23-ego i poki co nie przyszlo zadne potwierdzenie (być może ze względu na duza liczbe zamowien), a co do telefonu, to dzwonilem jedynie na (22) 499 81 22 (ten podany w mailu z nr konta do przelewu), na 0801 wtedy nie probowalem. Sprawdze juto, bo z tego co widze w tych godzinach infolinia już nie pracuje ;) Moze konsultant z 0801 802 11 bedzie w stanie potwierdzic otrzymanie srodkow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności