Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, vonBaron napisał(a):

To jedno ale ciekawe jak się trzymają w uszach. 

Jak bas wyższy i średni w Pearl vs AZ80, jest go domyślnie mniej? 

Wyższego jest mniej, a subbasu więcej słychać.

1 godzinę temu, imbryk82 napisał(a):

W razie czego chyba można tam oddać?

Tak.

 

Takie info dla przyszłych kupujących - przy AptX Adaptive zanika dźwięk i słychać zniekształcenia, czasem jedna strona, czasem obie. Nie wiem, czym to jest spowodowane, ale podejrzewam, że wina softu słuchawek. Na Amazon jest komentarz użytkownika, który ma ten sam problem. 

 

Ja używam przez SBC, bo nie słyszę różnicy i tak działają stabilnie.

 

 

  • Like 1
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ibood.pl są Yamaha TW E5B za 209,90 pln z przesyłką do północy. Zamówiłem i to pierwszy zakup po powrocie z UK 😃

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej, a były takie adaptery zauszne, które robiły z dowolnych doków twsy. Ktoś coś? Mmcx, najlepiej pasujące do IE200, bo one mają jakieś krótsze te tulejki. Coś taniego, bo ma być do sportu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już niedostępne Nicehck HB2, teraz jest jeszcze TRN BTX20 Pro i Fiio UTWS 3/5

HB 2 najlepsze, bo w zestawie wymienne końcówki z mmcx, 2pin 0,78 i 0,75. Daje rade z dużą ilością słuchawek. Ja głównie używam z BGVP Q2S. Jak któryś z elementów się rozładuje to drugi wkracza do akcji co daje ok 17-18 godzin non stop grania 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, imbryk82 napisał(a):

No i zaintrygowaliście mnie tymi Perl Pro. Ktoś jeszcze użytkuje? Na Amazon pl są po 1100. Tak nieśmiało się przymierzam. W razie czego chyba można tam oddać?

Widzę, że czaisz się na te słuchawki i nie możesz zdecydować. To Tobie pomogę. Bierz je i się nie zastanawiaj. Są świetne, a gdyby nie podeszły, to na Amazon możesz zwrócić. Chociaż dla mnie Technics AZ80 lepsze. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Ej, a były takie adaptery zauszne, które robiły z dowolnych doków twsy. Ktoś coś? Mmcx, najlepiej pasujące do IE200, bo one mają jakieś krótsze te tulejki. Coś taniego, bo ma być do sportu.
w ie200 podobnie jak innych z serii IE gniazdo mmcx jest w zagłębieniu i obudowane. Przypuszczam że żaden spośród dostępnych adapterów nie będzie będzie pasował.

Wysłane z mojego Pixel 7 Pro przy użyciu Tapatalka

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, kurop napisał(a):

w ie200 podobnie jak innych z serii IE gniazdo mmcx jest w zagłębieniu i obudowane. Przypuszczam że żaden spośród dostępnych adapterów nie będzie będzie pasował.

Wysłane z mojego Pixel 7 Pro przy użyciu Tapatalka
 

Na AliExpress są adaptery umożliwiające połączenie z innymi kablami 
https://a.aliexpress.com/_EjHsnBD

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze pytanie o jakość dźwięku w Perl Pro bez aptX losslesa: czy też jest tak dobra?

Mój telefon nie obsługuje tego kodeka. Czy mimo wszystko warto iść w Denony

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@imbryk82 Przez krótką chwilę podłączyłem te słuchawki do iPada mini i jakość brzmienia się pogorszyła - pomimo przeprowadzenia procesu personalizacji dźwięku. O ile dla T+A połączenie z tym iPadem jest rewelacyjne to dla Denonów już nie do końca.  W przypadku Androida z ciekawości robiłem testy i zmieniałem kodek. Nie słyszałem większej różnicy.    

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównanie Melomania M100 do innych

 

  • Thanks 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś użytkuje akcji miał styczność z Hifiman Svanar Wireless LE?

Też wydają się być interesujące.

Wysłane z mojego SM-G991B przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Name44 napisał(a):

@imbryk82 Przez krótką chwilę podłączyłem te słuchawki do iPada mini i jakość brzmienia się pogorszyła - pomimo przeprowadzenia procesu personalizacji dźwięku. O ile dla T+A połączenie z tym iPadem jest rewelacyjne to dla Denonów już nie do końca.  W przypadku Androida z ciekawości robiłem testy i zmieniałem kodek. Nie słyszałem większej różnicy.    

Dokładnie, z iPhone jakość średnia, z Androida dużo lepiej. I średnio dogadują się z transmiterem Bluetooth Creative BT-W5. Problem z połączeniem, zacinają się podczas wprowadzania korekt w aplikacji. Ale to chyba problem transmitera, z Technicsami i Bathysami też różnie bywa. Z samym McBookiem Denony działają bezbłędnie i grają pięknie, jakby były dedykowane do tego sprzętu :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam niesamowicie mieszane uczucia co do tych trzech słuchawek.

PX8 grają wyraźnie najlepiej, ale jakoś tak dziwnie. Są utwory gdzie otwieram buzię ze zdziwienia jak to może zagrać, a są takie, gdzie Edifiery sprawdzają się lepiej. Generowanie sceny jest jakieś takie dziwne, sztuczne, napompowane. Bose ultra odpadają w przedbiegach.

Edifiery jak na swoją cenę to absolutny sztos pod każdym jednym względem.

 

Wstępnie moje wnioski są takie, że PX7 S2e jak na mój gust grają lepiej od PX8.

 

434351002_1218394965792177_8221992516789428580_n.jpg

Edytowane przez Luqart
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały update.

Ediffiery na profilu dynamic grają często lepiej od PX8. Serio. Edifiery grają bardziej jak PX7 S2e niż PX8 xD

Bose Ultra daleko w tyle w kwestii grania.

 

ANC niestety Edifiery mają wyraźnie gorsze od PX8 czy Bose. Ale od Momentum 4 mają lepsze wyciszenie  pasywne i aktywne.

Bose i PX8 mają podobne ANC. Ciężko mi ustalić w normalnych warunkach które mają lepsze.

 

To co Bose Ultra ma słabe - niedostosowanie do okularników. Jak założę okulary to ANC staje się bardzo słabe. Dużo słabsze niż w Edifierach. Ten sam problem mają XM5.

Edifiery i PX8 nie cierpią na tę przypadłość aż tak mocno. Jest ubytek ANC, ale ledwo zauważalny.

 

 

Ten test utwierdza mnie powoli w zdaniu, że nie ma nic lepszego niż PX7 S2e w normalnych pieniądzach z wirelessów. Edifiery są świetne, ale Px7 s2e robią to samo, ale lepiej.

A jak ktoś chce cos taniego to Edifiery i ewentualnie dokupić A2DP dla LDACa na pececie.

 

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Luqart napisał(a):

Edifiery są świetne, ale Px7 s2e robią to samo, ale lepiej

Zawsze można jakiś modzik dźwiękowy Edifierom zaaplikować :) . Co prawda ANC się nie poprawi, ale brzmienie jak najbardziej można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sheffunio napisał(a):

@Luqart jaki to dokładnie model edifier?

Edifier WH950NB

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 10.04.2024 o 21:14, Perul napisał(a):

Zawsze można jakiś modzik dźwiękowy Edifierom zaaplikować :) . Co prawda ANC się nie poprawi, ale brzmienie jak najbardziej można.

Dźwiękowo są bardzo fajne na EQ dynamic. Za te 450 pln nie mam im nic do zarzucenia.

Według mnie to najlepsze co można kupić na rynku w tej kwocie. Lepsze od Philipsów L3.

Edytowane przez Luqart
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności