Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy tutaj użytkowników Panasonic RZ-S300W i RZ-S500W?

 

Co do RZ-S300 - uprzedzam przed najnowszą aktualizacją oznaczoną numerem JMS1ZR 01.31. Wg patchnote zmiany dotyczą poprawek trybu ambient sound, ale niestety oberwało się też głośności maksymalnej, która teraz spadła o kilka procent (wg moich nie dokładnych obserwacji - po prostu nie pamiętam - wcześniej ten sam poziom głośności osiągałem gdzieś pomiędzy 3 a 5 kresek niżej niż aktualnie). Niestety producent o tym nie informuje, a sam napisałem do polskiego supportu z prośbą o wyjaśnienia. Pewnie nic nie wskóram... Jak ktoś ma poprzednią wersję, tj. JMS1ZP 01.21 to polecam na niej pozostać.

 

Nie wiem jak w przypadku RZ-S500, ale jeżeli ktoś tutaj ich używa to chciałbym się dowiedzieć czy warto się nimi interesować, zwłaszcza w cenach, w których są dostępne używane w lombardach na allegro - dzięki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jakieś niedrogie TWS chcę kupić, czy KZ Z1 są ok? Gdzieś pisali o Edifier X3, które fajniejsze? 
Co do Z1 to czy mieszczą się w case z piankami? Jak z ich głośnością?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rayfe napisał:

Co do Z1 to czy mieszczą się w case z piankami? Jak z ich głośnością?

 

Nie mieszczą się do case z piankami. Są bardzo głośne. Granie rozrywkowe, dynamiczne. Szumią dosyć mocno, także odsłuchy przy mniejszych głośnościach nie są najprzyjemniejsze. Edifierów nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tronsmart Onyx Neo warto wziąść pod uwagę 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi fani TWSów. Czy będąc zakochanym w Fiio FH5 (wiem, nie wszyscy są ich entuzjastami) mam czego szukać w „prawdziwie bezprzewodowych słuchawkach”?.
Większość nawet lepszych konstrukcji to dynamiki. Nie wiem czy nie miałem nigdy dobrych dynamicznych doków, ale to co robią Fiio z dźwiękiem, to dla mnie poezja - jest pełny, świetnie pozycjonowany w przestrzeni. Wyparły u mnie nawet wokół-uszne.

Zrobiłem przed chwilą przegląd szuflady.

UE700 - żyletki, chwilami bez basu, ale mają namiastkę tego „lepszego” grania.

Carbo Tenore - poprawne, ale jednak nie mają tego czegoś, „mały dźwięk”.

Jestem już taki zmanierowany? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj Mifo O5 Pro, armatury, bardzo wygodne z dźwiękiem w swojej cenie bardzo przyzwoitym. Są wszystkie pasma, jest przestrzeń i holografia 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boltune BT-H 011 mają bardzo dobry zasięg, żadne inne moje urządzenie BT nie ma takiego. Dopiero na balkonie straciłem połączenie a to 7,5 m i cztery grube ściany w starym budownictwie. Jak telefon leży na przedpokoju to mam zasięg w całym domu. I grają długo, dziś pierwszy raz były ładowane. Po kablu jest gorzej niż po BT, musieli bardzo dobrze zestroić elektronikę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Luk@s napisał:

Da się tego słuchać mając FH7? :)

 

Muszę się poprawić, mam Fiil T1XS. Żywe instrumenty nie brzmią szczególnie dobrze, słychać cyfrowy nalot w sopranach, ale tego nie udało mi się uniknąć w żadnych TWSach jakie słyszałem. Do elektroniki natomiast się nadają :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boltune bt-bh011 po BT - brakuje mi przestrzeni w filmach, a tak poza tym ujdą w tłoku, w cenie 100 zł. Basu trochę jest, ale bez wielkiej przesady, do filmów to nawet lepiej. Opóźnienie dźwięku wyraźne - najpierw głos w tv potem w słuchawkach - ale jak dotąd mi nie przeszkadzało, wyglądało to w miarę spójnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator
Cześć, jakieś niedrogie TWS chcę kupić, czy KZ Z1 są ok? Gdzieś pisali o Edifier X3, które fajniejsze? 
Co do Z1 to czy mieszczą się w case z piankami? Jak z ich głośnością?
X3 nie mają absolutnie żadnego startu do Z1 to nie jest trochę lepsze to jest jakby przepaść. Tyle że KZ mocno szumią a Edki nie. Co do głośności to sam szybciej wymiękniesz niż słuchawki.

Wysłane z mojego IN2010 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.09.2020 o 15:38, marek_m napisał:

A zatem Shure Aonic 50 pozostają soniczną tajemnicą :) 

Na Allegro Lokalnie ktoś sprzedaje 4 sztuki Aonic 50 po 999 zl. Inna ksywka, ktoś z Lubina. Jest telefon, można chyba zadzwonić.

Edit

Sprzedający odpisał -"pełne komplety, kupione w Niemczech."

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, pawelekdabek napisał:

Mi przeszła ochota na te Shure po zobaczeniu jak crinacle ocenił je w swoim rankingu.

To na co teraz czekacie, wszystkie większe premiery minęły, po pandach słuch zaginął, było shure, fiio, jbl-e, dali, bowers, bose, jabry, przy każdych jakieś ale. Wybór jest, nawet firmy które nigdy nie były na tym rynku chcą urwać swój kawałek tortu. Osobiście kolejny przystanek dla mnie to klipsch chyba we współpracy z sony. Narazie moje audiotechniki dają radę, ale chciałbym mieć jakiś zamiennik. Moim faworytem były dali io4, anc nie potrzebuję, fajny czas pracy, klasyczne solidne wykonanie, podobają mi się, ale ponoć mają jakieś problemy z wyłącznikiem niektóre egzemplarze, jeszcze cena trzyma, nic nie chce spaść.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Bodziokrak napisał:

To na co teraz czekacie, wszystkie większe premiery minęły, po pandach słuch zaginął, 

Pandy żyją i grają a Aventho trzeba naprawić...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Jaro54 napisał:

Jak to huawei to pewnie będzie względnie dobrze wycenione i względnie dobrze grające. Słuchałem kilka par słuchawek huaweia i każde mi się podobały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności