Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, marek_m napisał:

 

Ok, promocja :D 

 

 

Wątpię.

To nie wątpij tylko prześledź inne sprzęty Huawei'a tak robią od dłuższego czasu, albo obnizają cenę na początku, albo dodają gratisy dość konkretne. Wiem bo już u nich kilka rzeczy kupiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No przeca kazałem nie wątpić :)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć. Stoję przed kupnem nauszników BT z ANC - home office i nauka zdalna dwóch latorośli nie idą w parze . Przez ostatnie dwa tygodnie używałem Sony wh-1000xm3. Byłem zadowolony, lecz słuchawki padły i oddałem do sklepu. Myślę o zakupie Technics eah-f70n. Czy macie może jakieś doświadczenia z nimi? A może jesteście w stanie polecić coś innego do 1,5 K PLN? Słuchawki będą odtwarzać gęsto z Sony Xperia Xz3 więc zależy mi na LDAC. Pozdrawiam i dziękuję bardzo za sugestie.

Wysłane z mojego H8416 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mifo O5 Pro 

Lub Astrotec S80 

  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mają. Jak dla kobiety to ta w liście miłorzębu jest fajna. Tyle że 30 $ droższe 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to Ci pomoże 🤔

https://www.scarbir.com/truewireless

 

Teraz na amazonku przeceny były to pokupowałem na prezenty TWSy. 

Zobaczymy czy te Mbit S są tak fajne jak je zachwalają...

https://www.scarbir.com/tws/mpow-mbit-s-review

 

 

Kupiłem ostatnio Soundpeats 3SE i choć grają nawet ok (moje pierwsze w ogóle słuchawki Bluetooth przed którymi broniłem się bardzo długo) to jednak odrobinę brakuje w nich czystej "góry" - pewnie dlatego bo używam od długiego czasu FLC8S. No to cyk i dobę po zakupie poszło też zamówienie na H1 które mają armaturke obok dynamika. Mam nadzieję że będzie lepiej, tak jak to głosi hype na recenzjach z YouTube.

To jest ciekawy kanał z porównaniami 

 

Edytowane przez ARoiv
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do zainteresowanych, zakupiłem sobie Dali io4 w cenie promocyjnej / black week za 999zł. W tej cenie nie wiem czy coś można lepszego kupić. Myślałem że to ściema z tą cenę, że już taka zostanie, ale okazuje się że mnóstwo tych słuchawek zniknęło z alledrogo i została tylko parę sztuk, a na ceneo było kilka sklepów z promocyjną ceną, a teraz już nie ma ani jednego. Wolałem io4 bo konkretny czas pracy, a wyłącznie do użytku domowego, zatem anc zbędny. Dźwiękowo się nie wypowiem, bo za wcześnie, niewygrzane itd. Ale z minusów odrazu na dzień dobry, pady są z udawanej skóry, dłuższe posiedzenie zaczynają mocno grzać, zwłaszcza końcówki uszu góra i dół. Kombinowałem jak tutaj założyć jakieś solidne pady z normalnej skóry, ale sposób montażu wyklucza takowe. Znalazłem jednak firmę za granicą, która na drukarce 3d robi takie talerzyki montażowe zastępujące te od dali, pod dowolne pady owalne okrągłe itd, są gotowe projekty. Zapewne się skuszę jak już totalnie będą mnie wkurzać. Najpierw zastanawiałem się czy ich nie oddać ale za bardzo mi się podobają, zaczynam się przyzwyczajać a finalnie sobie zmoduję. W najbliższym czasie nie widzę żadnej konkurencji dla Dali (zwłaszcza cenowo). Na stronce pokazał się nowy firmware do słuchawek, który podbił głośność o 3db. Na początku miałem tylko problem ze sparowaniem słuchawek ze swoim donglem bluetooth, ale teraz już tylko włączam zamiennie z mx50bt i zero problemów.

Edytowane przez Bodziokrak
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trn bt20s pro + fh5
Jedna z słuchawek trzeba obrócić i można zamknąć etui, bez obrania raczej gorzej.

Jako że szukałem takiego info to może ktoś skorzysta. ee8332cc264c29e9b25001592bbf7d1a.jpg

Kabooom!

I teraz pytanie do tych co widzieli etui trn na żywo, jak macie spasowane gniazdo usb C??

Bo dostałem jakiś NIE wycentrowane przez co tylko fabryczny kabel wtyk wchodzi z klikiem, bo jest z 1,5mm dłuższy niż standard. A reszta no cóż bez kliku więc jest dość luźno. Sądząc po długości wtyku tak poprawiali w fabryce swoje błędy.

Kabooom!

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, poleci ktoś nauszne słuchawki do kwoty 250zł max? Zależy mi na fajnym, ale nie przysadzonym bassie oraz jakby się składały by było można włożyć je do plecaka Słuchawki bym głównie łączył z iP8+. Muzyki jakiej słucham to głównie elektrycznina, rock i hip hop.
Wpadły mi w oko Philips TAH4205.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym prosić Was o pomoc. Szukam słuchawek BT. Zastosowanie głównie na siłowni. Słucham głównie hip-hop, a nie chciałbym wydać więcej niż 250zl. Dobrze aby miały mikrofon.Do tej pory użytkowałem Spunky Beata, które oceniam dość dobrze. Czy jestem w stanie coś znaleźć w tej cenie?

Czy Fiil T1 PRO będzie dobrym wyborem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem TRN B20 pro te z etui.
Etui ma krzywo spasowane gniazdo usb C do ładowania, tak że tylko fabryczny kabel pasuje. Fabryczny kabel jest tak słaby ze wytrzyma może 6-9 miesięcy. Założyłem spór i dostałem odpowiedź.
Powiem tak odradzam z chin brać droższe rzeczy.


The buyer uses a non-original charging cable to charge the device. This is an error. This charging method may damage the interface or damage the battery. Please use the original charging cable to charge the device.f7d18090d7fcbe2a906bc22139821935.jpg

Kabooom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Standard jest znany, ale inne kable nie pasują bo tylko fabryczny jest o 1.5mm dłuższy niż reszta. Wynikiem nie ma kliku który trzyma kabel. Widzisz mało ale czy widzisz wszystko?

Kabooom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, retter napisał:

Standard jest znany, ale inne kable nie pasują bo tylko fabryczny jest o 1.5mm dłuższy niż reszta. Wynikiem nie ma kliku który trzyma kabel. Widzisz mało ale czy widzisz wszystko?

emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png Kabooom!
 

Nie widzę nic, do Kolegi też nic nie mam :) Przypominam sobie tylko kiedyś odbyte konwersacje odnośnie adapterów. A standard USB C to oksymoron.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie drodzy forumowicze :)
Szukam słuchawek TWS, cena do 1000.

Jak bardzo myślałem, że TWS to mega dziadostwo tak Ankery Liberty Neo przekonały mnie do wygody użytkowania :)

Podobają mi się, może są ciut zbyt bassowe.

Szukam przede wszystkim komfortowych z dobrym wygłuszaniem słuchawek, które miałyby lepszą jakość dźwięku niż te Ankery.

 

Słuchawki będą służyły mi przede wszystkim do podróży, jak i również do pracy, więc fajnie byłoby, gdyby nie wypadały.

 

Ankery leżą mi super w uchu, nie wypadają, pasywnie dosyć dobrze wygłuszają, ale jakość dżwięku jest przeciętna.

Nie oczekuję oczywiście tutaj jakości Hi-Fi, ale coś lepszego :) 

 

Testowałem Fiile T1 Pro i natychmiast je spakowałem spowrotem, jakość dżwięku była lepsza, ale były tak tragiczne w komforcie, że nie dało się ich nosić. Plastik z obudowy rysował ucho, nie wygodnie wchodziły do ucha, "ANC i ENC" było nie istniejące w nich, tak jakbym nie miał słuchawek, tylko głośniki.

 

Zastanawiałem się nad czymś bardziej popularnym jak słynne Apple Airpods Pro czy Bose QuietComfort Earbuds, bo podobno Sony gwałcą uszy. Też myślałem nad Budsami+. 

 

Nie mogę się zdecydować między nimi, bo nie wiem, które z nich będzie wygodniejsze, dając wysokie wygłuszanie i lepszą jakość dźwięku od Ankerów - czy może nie kombinować i zostać już przy najtańszych Ankerkach?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, retter napisał:

Standard jest znany, ale inne kable nie pasują bo tylko fabryczny jest o 1.5mm dłuższy niż reszta. Wynikiem nie ma kliku który trzyma kabel.

Mam to samo z latarkami Nitecore z ładowaniem micro usb: potrzebny wtyk o 1.5 mm dłuższy, only-majfrend-originales. Parę razy "z nerw" obgryzłem końcówkę o te 2 mm żeby standardowy kabel ładował i poszło, ale niesmak pozostał. (Obrobiłem nożem, a nie zębami, hłe-hłe) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie drodzy forumowicze
Szukam słuchawek TWS, cena do 1000.
Jak bardzo myślałem, że TWS to mega dziadostwo tak Ankery Liberty Neo przekonały mnie do wygody użytkowania
Podobają mi się, może są ciut zbyt bassowe.
Szukam przede wszystkim komfortowych z dobrym wygłuszaniem słuchawek, które miałyby lepszą jakość dźwięku niż te Ankery.
 
Słuchawki będą służyły mi przede wszystkim do podróży, jak i również do pracy, więc fajnie byłoby, gdyby nie wypadały.
 
Ankery leżą mi super w uchu, nie wypadają, pasywnie dosyć dobrze wygłuszają, ale jakość dżwięku jest przeciętna.
Nie oczekuję oczywiście tutaj jakości Hi-Fi, ale coś lepszego  
 
Testowałem Fiile T1 Pro i natychmiast je spakowałem spowrotem, jakość dżwięku była lepsza, ale były tak tragiczne w komforcie, że nie dało się ich nosić. Plastik z obudowy rysował ucho, nie wygodnie wchodziły do ucha, "ANC i ENC" było nie istniejące w nich, tak jakbym nie miał słuchawek, tylko głośniki.
 
Zastanawiałem się nad czymś bardziej popularnym jak słynne Apple Airpods Pro czy Bose QuietComfort Earbuds, bo podobno Sony gwałcą uszy. Też myślałem nad Budsami+. 
 
Nie mogę się zdecydować między nimi, bo nie wiem, które z nich będzie wygodniejsze, dając wysokie wygłuszanie i lepszą jakość dźwięku od Ankerów - czy może nie kombinować i zostać już przy najtańszych Ankerkach?
 
Kto Ci powiedział że Sony gwałcą uszy?...
Jak dla mnie brzmienie bardziej wyrównane i neutealne od Bose, całkiem przyjemne.
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo wygodne i z dobrym dźwiekiem są Mifo 05 Pro (armatury). Wykonanie i czas pracy na bardzo wysokim poziomie 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności