Skocz do zawartości

Fanklub słuchawek bezprzewodowych (wireless)


Lord Rayden

Rekomendowane odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, chico99 napisał:

 

Masz tylko jedną? Ja mam dwie, fakt że o różnych statutach, ale szwagrów, w sumie, trzech. :D

Mnie się zatrzymały koligacje na ciotce.

Wszystko ponad to "osnuwa mgła tajemnicy".

Tak, więc skoro masz 3-ch szwagrów, to gdzie jest 3-a żona ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, sven22 napisał:

Cześć. 

 

Przymierzam się do kupna pierwszych, konkretnych słuchawek tws.

Pytanko do was, czy jest sens wydawać 1000 zł na słuchawki, gdy źródłem będzie smartfon, ewentualnie laptop? 

Czy lepiej wtedy pójść na kompromis i stworzyć jakiś setup? Typu adapter + słuchawki? 

Pytanie jest podstawowe, czy koniecznie musi to być tws. Jeżeli chodzi o komfort użytkowania są nie do pobicia. Dodatkowo są mniej wymagające co do źródła niż kablowe. Wśród kablowych masz więcej opcji, włącznie z takimi co zagrają "nawet" z telefonu, często lepiej niż tws bądź porównywalnie ale w niższej cenie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sven22 napisał:

@Beh0lder

Wiesz co, przemyślałem temat i nie, nie muszą to być tws. Mogą to być słuchawki po kablu. Dzięki za rozwianie wątpliwości. Założę temat o zakupie sprzętu w odpowiednim temacie. 

Ale możesz kupić TRN BT20S plus porządne dokanałówki i będziesz miał i TWS i kablowe wg potrzeb i widzimisię. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony proponuję Shanling ME 100 lub Tin Hifi T4. Ale jak nie jest ważna cena to mogą być TRN V90 lub V80, BQEYZ BQ3 lub K2. Sporo tańsze a dźwięk na bardzo przyzwoitym poziomie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, sven22 napisał:

Masz na myśli takie dokanalowki, które są odpinane od kabla? Np. Fiio fh5? 

Chociaż nie, one to jednak bardziej douszne... @Jaro54

TWS... zgubiliśmy gdzieś Bomakery [bez stacji ładującej] i wiecie co? za cholerę nie możemy ich znaleźć, dawno się rozładowały.. może gdzieś wypadły z kieszeni? cholera wie. czy się znajdą kiedykolwiek? cholera wie. zrozumiałem dzięki temu, że TWS to fajny gadżet, ale nie taki praktyczny. wątpię, że kupimy jeszcze jakieś jakieś TWS.

 

zamówiłem w czwartek: FiiO BTR3K + KZ AS10 + dodatkowy kabel do KZ.

 

całość wyszła mnie 450zł. na dzień dzisiejszy price/perfomance FiiO BTR3K można polecić bezwzględnie wszystkim według moich badań przynajmniej.

 

BTR3K kosi konkurencję i uważam go za super opcję, do tego cena 280zł.. miodnie. TWS ok, fajna opcja, ale nigdy TWS nie dorówna możliwościami przenośnym wzmacniaczom.. BTR3K i BTR5 stanowią dowód tego, że technologia przenośnego audio jest na co raz wyższym poziomie i nie trzeba mieć XXXX kwoty, aby usłyszeć audiofilski poziom przenośnie.

 

 

 

 

Edytowane przez Admor
dezinformacja
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Admor trzeba było kupić takie https://pl.aliexpress.com/item/33061007794.html?mp=1 coś. Najlepsze TWS to TRN BT20S plus doki 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, możecie polecić jakieś douszne słuchawki bezprzewodowe TWS tak do 250zł max.
Myślałem nad KZ ale nie wiem które były by lepsze, Whizzerem OT1 bądź TP1.

Wysłane z mojego POCOPHONE F1 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 21.05.2020 o 20:17, hesus666 napisał:

https://www.soundguys.com/shure-aonic-50-review-30744/
 

widzial już ktoś te szurki gdzieś u nas do zanabycia? Bardzo dużo sobie po nich obiecuje ;) 

Shure Aonic 50 na Amazon.de od 15 czerwca (premiera). Można zamawiać do PL jak wszystko z Amazon.de.

Wychodzi jakoś 1874 zl albo 399 euro (albo 412 euro, są tam jakieś niuanse) za brązowe. Wygląda że czarne droższe.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Lord Rayden napisał:

Shure Aonic 50 na Amazon.de od 15 czerwca (premiera). Można zamawiać do PL jak wszystko z Amazon.de.

Wychodzi jakoś 1874 zl albo 399 euro (albo 412 euro, są tam jakieś niuanse) za brązowe. Wygląda że czarne droższe.

Po ostatniej serii nausznych Shure to bym uważał na ich jakość. Szczególnie rozbawił mnie fragment: "Everything from the packaging, carrying case, and headset just screams quality with the Shure AONIC 50... The plastic housings look great and keep things lightweight"

Dobra, ten fragment trochę uspokaja w kwestii jakości wykonania: "The yokes (the parts that attach the earcups to the headband) are aluminum. The earcups are resin (plastic). The earpad cushions are synthetic leather, sometimes called 'protein leather.' It is not an animal product."

Edytowane przez Damix
  • Confused 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, marek_m napisał:

Jak jest lekkie, to jest *ujowe, po jest plastikowe

Jak jest metalowe, to jest *ujowe, bo jest ciężkie

A jak się połączy oba (metalow pałąk i plastikowe muszle) to wychodzi wtedy cudo w postaci Steelseries Pro Wireless i powyłamywane yokesy :D

  • Sad 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.pcmag.com/reviews/shure-aonic-50

 

Patrząc na pałąk - góra to twarda część jak.produkty B&O np. H6, od strony głowy miękko. 

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności