Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję słuchawek do kwoty 500 zł. Obecnie mam Shozy 1.1. i jestem z nich bardzo zadowolona.

Słuchawki będą grały z Samsungiem S8 (Spotify). Słucham głównie Maca Millera i popu (Taylor Swift, Hozier, Ariana Grande czy Maggie Rogers). Zastanawiam się nad Moondrop Starfield (rozważałam Ibasso IT00, ale słyszałam, że są z nimi problemy – po kilku miesiącach jedna ze słuchawek gra ciszej) lub Shuoer Tape Pro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Rosario napisał:

Witam, poszukuję słuchawek do kwoty 500 zł. Obecnie mam Shozy 1.1. i jestem z nich bardzo zadowolona.

Słuchawki będą grały z Samsungiem S8 (Spotify). Słucham głównie Maca Millera i popu (Taylor Swift, Hozier, Ariana Grande czy Maggie Rogers). Zastanawiam się nad Moondrop Starfield (rozważałam Ibasso IT00, ale słyszałam, że są z nimi problemy – po kilku miesiącach jedna ze słuchawek gra ciszej) lub Shuoer Tape Pro.

W tym budżecie bardzo mocno rozważ Fiio FH3 - w mp3storze, czy audiomagic kosztują 499 zł. Do tego rodzaju muzyki są wręcz idealne - nie poleciłbym ich do klasyki, ale rap, pop grają świetnie. No i masz wszystko na miejscu plus wszelkie udogodnienia typu gwarancja i rękojmia. Jedynie kabel jest kiepski pod względem ergonomii, ale zawsze można go zmienić. :)

Edytowane przez P1gu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Rosario napisał:

Witam, poszukuję słuchawek do kwoty 500 zł. Obecnie mam Shozy 1.1. i jestem z nich bardzo zadowolona.

Słuchawki będą grały z Samsungiem S8 (Spotify). Słucham głównie Maca Millera i popu (Taylor Swift, Hozier, Ariana Grande czy Maggie Rogers). Zastanawiam się nad Moondrop Starfield (rozważałam Ibasso IT00, ale słyszałam, że są z nimi problemy – po kilku miesiącach jedna ze słuchawek gra ciszej) lub Shuoer Tape Pro.

Jeżeli nie przeszkadza chińszczyzna z Linsoul, to mogę polecić Koleżance Thieaudio Legacy 3. Kabel tak samo jak w Fiio jest dobry co najwyżej jako ozdoba na choinkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 20.12.2020 o 21:25, mx19 napisał:

 

Mógłby kolega jakieś głębsze wrażenia odsłuchowe wrzucić? Bo opisik brzmi smakowicie ;) średnica (męski wokal) wycofana czy na równi z pozostałymi pasmami? W ogóle to V-ka czy może takie W?

Ciekawi też czy wybór materiału kopułek drewno/tworzywo wpływa na brzmienie.

Jasne, jak tylko będę miał czas przysiąść porządnie posłuchać to skrobnę parę słów.
Festywny sezon nie sprzyja też "trzeźwym" ocenom, "nietrzeźwe" oceny (jak w poprzednim poście) bywają chybione 😂.
W międzyczasie zamieszczam wykres FR (dzięki @piotrus-g)

 

BGVP DM8.png

  • Like 3
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Zamoy72 napisał:

Napisz coś w końcu bo ciekawość mnie zżera 😀

 

Smaczny kąsek - bardzo smaczny. Po raz pierwszy słuchałem Sonionów i ten dół jest miodzio. Funowe granie na świetnym poziomie ale NA PEWNO nie jest to poziom MESTów. Za krótko miałem w uszach ale jedno mogę powiedzieć, że faktycznie są niedoszacowane cenowo. #docentore pewnie potwierdzi i lepiej opisze charakter. 

 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchał ktoś Tri Starsea? Bardzo mnie interesują jako dopełnienie mobilnych słuchawek obok FH3 i chciałbym poznać czyjąś opinię. No i są do tego piękne. 

Z informacji z netu to Legacy 3 wciaz Starsea biją trochę na głowę.


Sent from my iPhone using Tapatalk
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchał ktoś Tri Starsea? Bardzo mnie interesują jako dopełnienie mobilnych słuchawek obok FH3 i chciałbym poznać czyjąś opinię. No i są do tego piękne. 
Ja na Twoim miejscu absolutnie nie brał bym w ciemno. Ostatnimi czasy przesłuchałem sporo takich wynalazków (TRI akurat nie), i wszystkie po kolei były marne.

Polecam Ci najpierw je posłuchać, bo możesz się mocno zawieść. Na recenzję w internecie też trzeba przymykać oko, bo są pewnie "zamawiane", a rzeczywistość często jest zgoła odmienna. FH3 to dobre granie, daje sobie rękę uciąć że Starsea im zupełnie nie zagrożą. Obym się mylił.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

I dokładnie tak jak pisze wyżej kolega@FranticPhil - może rozważ sprawdzone L3 w podobnej cenie.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Inszy napisał:

I jest ryzyko, jest przyjemność - ja tak brałem doki Avary i chyba najlepszy zakup audio zeszłego roku.

 

W celu poznawczym, poproszę o linka do Doków Avarów... Dzięki ! ☺️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, janek patufka napisał:

 

W celu poznawczym, poproszę o linka do Doków Avarów... Dzięki ! ☺️

Proszę bardzo:

https://www.avara-custom.com/earphones/

 

Ja brałem AV1Lite (przetwornik Soniona), ale jeszcze w 2021 też coś wezmę, wstępnie AV3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 27.12.2020 o 19:33, Nazar70 napisał:

Smaczny kąsek - bardzo smaczny. Po raz pierwszy słuchałem Sonionów i ten dół jest miodzio. Funowe granie na świetnym poziomie ale NA PEWNO nie jest to poziom MESTów. Za krótko miałem w uszach ale jedno mogę powiedzieć, że faktycznie są niedoszacowane cenowo. #docentore pewnie potwierdzi i lepiej opisze charakter. 

 

Miałem posłuchać i napisać, ale przez święta nie było czasu a teraz jak na złość jakiś bakcyl się przypałętał i mam zatkane lewe ucho, słyszę wszystko z pogłosem/jak przez vocoder na to ucho :(

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Inszy napisał:

Żeby móc posłuchać, najpierw ktoś musi kupić ;)

Święte słowa. ;)

Dzięki @FranticPhil i @SeagaL za Wasze opinie. Właśnie nie chcę kupować w ciemno, dlatego zadałem pytanie. ;) Recenzji (szczególnie dużych portali) zbytnio nie czytam, bo wiadomo jak to bywa z ich "obiektywnością". Najbardziej cenię sobie zdanie właśnie użytkowników, którzy mają dany sprzęt przez dłuższy czas i wiedzą dobrze jaki jest. No nic, będę się bił z myślami czy warto zaryzykować. :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem Starsea na rzecz tego, że Ety poszły w komis. Poleca je gość z head-fi do którego mam zaufanie, chociaż bierze sample to pewne. Zobaczymy, czy takie ładne i dobre

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem Starsea na rzecz tego, że Ety poszły w komis. Poleca je gość z head-fi do którego mam zaufanie, chociaż bierze sample to pewne. Zobaczymy, czy takie ładne i dobre
Super, koniecznie daj znać jak Ci dojdą i posłuchasz.

Wysłane z mojego SM-G975F przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zamówiłem Starsea na rzecz tego, że Ety poszły w komis. Poleca je gość z head-fi do którego mam zaufanie, chociaż bierze sample to pewne. Zobaczymy, czy takie ładne i dobre

Jak będziesz je mieć możemy się spotkać i porównać z moimi L3


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minuty temu, FranticPhil napisał:


Jak będziesz je mieć możemy się spotkać i porównać z moimi L3


Sent from my iPhone using Tapatalk

No problemo :) - Zawsze chętnie. 

 

Zobaczymy kiedy dojdą. Zamówiłem 27.12 rano w KBEAR sklepie na Ali. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności