Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

24 minuty temu, janek patufka napisał:

Fascynująca poniekąd nazwa Janusze...👍 

Janus jest bóstwem rzymskim, lubianym wśród producentów audio - Effect Audio też wpadł w oko (któreś z czterech?) ;)

Edytowane przez Beh0lder
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, Beh0lder napisał:

Janus jest bóstwem rzymskim, lubianym wśród producentów audio - Effect Audio też wpadł w oko (któreś z czterech?) ;)

Mam podejrzenie niczym nie poparte, że musi im się kojarzyć z jenami..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czy siak, firma od Januszy chyba z Hong Kongu, a poczytałem, że Panowie z jeszcze bardziej Dalekiego Wschodu mocno je chwalą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, janek patufka napisał:

Tak czy siak, firma od Januszy chyba z Hong Kongu, a poczytałem, że Panowie z jeszcze bardziej Dalekiego Wschodu mocno je chwalą...

dd-audio to jest Linsoul.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://crinacle.com/2020/12/06/behind-the-scenes-moondrop-x-crinacle-blessing2dusk/

 

Najbardziej zgarfildzony ;) recenzent prezentuje B2 po retuningu. Cena dość przystępna w preorderze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, requal napisał:

https://crinacle.com/2020/12/06/behind-the-scenes-moondrop-x-crinacle-blessing2dusk/

 

Najbardziej zgarfildzony ;) recenzent prezentuje B2 po retuningu. Cena dość przystępna w preorderze.

Czaję się na nie, ale udało mi się dorwać Mofasest Trio po taniości. Trzeba będzie poczekać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Vat musisz liczyć 23%, cło to dodatkowe kilka, nie pamiętam dokładnie ale gdzieś 4-8. Oczywiście może się poszczęścić i nie trzeba będzie płacić, ale w przypadku przesyłki kurierskiej to raczej pewne. Pocztą różnie może być.

Niestety, nie wiem gdzie w EU kupić UM.

Edytowane przez tommir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, tommir napisał:

Vat musisz liczyć 23%, cło to dodatkowe kilka, nie pamiętam dokładnie ale gdzieś 4-8. Oczywiście może się poszczęścić i nie trzeba będzie płacić, ale w przypadku przesyłki kurierskiej to raczej pewne. Pocztą różnie może być.

Niestety, nie wiem gdzie w EU kupić UM.

 

Tak niestety myślałem. 23% robi już różnicę w cenie.

 

Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, tommir napisał:

A planujesz zakup w jakimś oficjalnym sklepie?

 

Aktualnie to głównie się miotam. :D

 

Szukam czegoś wyraźnie lepszego od K10, ale nie zamierzam kupować iemów w cenie samochodu, bo to jednak lekko chore. :D I tak se szukam, se pytam i w lesie jestem.

 

Na stronie Unique Melody generalnie można kupić, ale zastanawia mnie kompletny brak informacji odnośnie warunków sprzedaży, wysyłki, gwarancji, zwrotów. Nic nie ma. Jakoś mnie to nie zachęca do zakupu. W końcu trochę kasy sprzęt kosztuje, więc klajent powinien mieć poczucie względnego bezpieczeństwa przy zakupie.

 

Reasumując - raczej zakupu poza UE nie będę ryzykował. Zresztą sam nie wiem czego chcę dokładnie.

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, tommir napisał:

Zostaje jeszcze head-fi chyba, że nie bierzesz pod uwagę używanych.

 

A jak działa sprzedaż na head-fi? Tak jak tutaj mniej więcej?

Edytowane przez westberg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to się mawia w krajach zachodniej cywilizacji - grudzień miesiącem nadmiernej konsumpcji.


Parę słów o BGVP DM8 - fajny bas jak na BA (Sonion wentylowany serii 38), całkiem spoko średnica, góra nie męczy ale jest wyraźna. Scena szeroka. Wg mnie to jest 88% dźwięku z UM MEST za 30% ceny. (nie prawda, prawie zupełnie inne granie. Notka dla mnie: nie pisz o odczuciach z odsłuchów w odmiennym stanie świadomości).
 

Szykujcie portfele, nowy król na dzielni się pojawił.

IMAG1999.jpg

IMAG2001.jpg

Edytowane przez docentore
  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, requal napisał:

Ja mam takie trio teraz. Sam nie wiem ile tutaj atmatur na tym zdjeciu... 20201219_110600.jpg

Dodam tylko, że bardzo mi się spodobały pomimo falli krytyki i zatrzymam zarówno Asf jak i Asx. Sytuacja analogiczna do przyjęcia KZ BA10, a to także fajne doki są. Ogólnie z wad to mają mniej naturalności i swobody w graniu względem droższych Isn i Etek, resza jest na poziomie. W moim prywatnym top 5 na koniec roku to by wyglądało tak: Isn h40, Ety, Asx, Senfer MT300, Asf. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, requal napisał:

Dodam tylko, że bardzo mi się spodobały pomimo falli krytyki i zatrzymam zarówno Asf jak i Asx. Sytuacja analogiczna do przyjęcia KZ BA10, a to także fajne doki są. Ogólnie z wad to mają mniej naturalności i swobody w graniu względem droższych Isn i Etek, resza jest na poziomie. W moim prywatnym top 5 na koniec roku to by wyglądało tak: Isn h40, Ety, Asx, Senfer MT300, Asf. 

 

Dawno nie słuchałem niczego nowego ze stajni KZ, odpuściłem sobie eksperymenty na <100$ dokach. Z małymi wyjątkami, jak Blon ofkoz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, docentore napisał:

Dawno nie słuchałem niczego nowego ze stajni KZ, odpuściłem sobie eksperymenty na <100$ dokach. Z małymi wyjątkami, jak Blon ofkoz :)

Jako że nie mogę sobie pozwolić na hajendy (na razie, ale pewnie i w ogóle), to wybieram smaczniejsze kąski w planktonie. :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.12.2020 o 16:35, docentore napisał:

Jak to się mawia w krajach zachodniej cywilizacji - grudzień miesiącem nadmiernej konsumpcji.


Parę słów o BGVP DM8 - fajny bas jak na BA (Sonion wentylowany serii 38), całkiem spoko średnica, góra nie męczy ale jest wyraźna. Scena szeroka. Wg mnie to jest 88% dźwięku z UM MEST za 30% ceny.
 

Szykujcie portfele, nowy król na dzielni się pojawił.

IMAG1999.jpg

IMAG2001.jpg

 

Mógłby kolega jakieś głębsze wrażenia odsłuchowe wrzucić? Bo opisik brzmi smakowicie ;) średnica (męski wokal) wycofana czy na równi z pozostałymi pasmami? W ogóle to V-ka czy może takie W?

Ciekawi też czy wybór materiału kopułek drewno/tworzywo wpływa na brzmienie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności