Skocz do zawartości

Ciekawe droższe słuchawki z Chin


retter

Rekomendowane odpowiedzi

Zastanawiam się do ostatniej chwili. Mając obie wersje Springów, Tin T4, LZ A6 mini i Faalael Hibiscus szli byście w A7 (na head-fi mocno polecają i że cena rewelacyjna) za 240-250 USD lub Kbear Believe za 110 USD? A może odpuścić?

 

A6 mini niespecjalnie przypadły mi do gustu, w kwestii wygody nie mogę się z nimi dogadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, docentore napisał:


Nie zapominaj o gwarancji. W PL masz 2 lata i na miejscu. Może to nie mieć znaczenia w słuchawkach za 50$, ale przy >200$ już ma bardzo wielkie.

No te 2 lata to tak nie do końca :) bo zazwyczaj jest to 12 mc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wegiel21 napisał:

No te 2 lata to tak nie do końca :) bo zazwyczaj jest to 12 mc.

Na sprzęt elektroniczny sprzedawany w UE jest 2 lata. Nawet jak z bólami dostaniesz 12mcy w PL to i tak lepiej niż wątpliwe 3mce w kraju środka wyproszone z bólem.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, czarodziejnocy napisał:

Zastanawiam się do ostatniej chwili. Mając obie wersje Springów, Tin T4, LZ A6 mini i Faalael Hibiscus szli byście w A7 (na head-fi mocno polecają i że cena rewelacyjna) za 240-250 USD lub Kbear Believe za 110 USD? A może odpuścić?

 

A6 mini niespecjalnie przypadły mi do gustu, w kwestii wygody nie mogę się z nimi dogadać.

Zmień tipsy na Spinfity lub Ostry i jest ok 

3 minuty temu, wegiel21 napisał:

No te 2 lata to tak nie do końca :) bo zazwyczaj jest to 12 mc.

Zawsze w Polsce jest jeszcze rękojmia 2 lata od zakupu, a potem w przypadku reklamacji lub naprawy kolejne 2 lata od daty naprawy lub wymiany. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Jaro54 napisał:

 

Zawsze w Polsce jest jeszcze rękojmia 2 lata od zakupu, a potem w przypadku reklamacji lub naprawy kolejne 2 lata od daty naprawy lub wymiany. 

O to to to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na na słuchawki 24 miesiące, na kabel 12 miesięcy bo to element wymienny ale bywa też normalnie 24m.
Ale konkrety to trzeba czytać w każdym sklepie jak sobie to wymyślili.

W czajna to do momentu kiedy czas na otworzenie sporu się skończył.

Ja coś bardziej skomplikowanego jak kabel USB wole już w kraju po przygodach.

Kabooom!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, retter napisał:

Na na słuchawki 24 miesiące, na kabel 12 miesięcy bo to element wymienny ale bywa też normalnie 24m.
Ale konkrety to trzeba czytać w każdym sklepie jak sobie to wymyślił 
 

Możesz olać to co sklep w RP wymyślił i od razu zamiast z gwarancji skorzystać z rękojmi. To zwykle dużo lepsze rozwiązanie od gwarancji, bo sprzedawca musi się sprężać, ma 14 dni na odpowiedź, jeśli nie zdąży, bez względu na powód, musi spełnić twoją wolę, proponuję wybierać wymianę na wolny od wad lub zwrot gotówki. Oba od razu wpisać. Miałem kiedyś w dużym sklepie agd rtv przypadek że pani kierowniczka powiedziała że u nich nie obowiązuje rękojmia tylko gwarancja. Wykonałem jeden telefon do centrali i po minucie przybiegła pani kierownik z przeprosinami i propozycją rozwiązania sprawy od ręki bez 14 dni oczekiwania. Jak skorzystasz z gwarancji to gwarant (niekoniecznie producent) określa terminy. W rękojmi to ty decydujesz o sposobie rozwiązania problemu. I należy zachować dokumenty z naprawy lub wymiany bo rękojmia leci kolejne 2 lata od tego terminu 

W sklepie CiFi Earphone Store BQEYZ Spring 1 i 2 w bardzo dobrych cenach, 1 - 94$ a 2-127$

Edytowane przez Jaro54
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.11.2020 o 14:57, Jot R napisał:

Biznes po chińsku - przed 11.11 podnieść cenę o 100$, żeby można było kuponami obniżyć o 80$ i się cieszyć z promocji... Jeśli cena się utrzyma na 11.11, to nici z zakupów.

 

93113991_2020-11-0514_53_50-ThieaudioClairvoyanceElectrostaticTribridInEarMonitorwith1DynamicDrive.thumb.jpg.866a8ca03ce8a373cf91a0ad67960937.jpg

A teraz 150$ mniej :)

 

https://www.linsoul.com/products/thieaudio-clairvoyance

2 godziny temu, retter napisał:

Na na słuchawki 24 miesiące, na kabel 12 miesięcy bo to element wymienny ale bywa też normalnie 24m.
Ale konkrety to trzeba czytać w każdym sklepie jak sobie to wymyślili.

W czajna to do momentu kiedy czas na otworzenie sporu się skończył.

Ja coś bardziej skomplikowanego jak kabel USB wole już w kraju po przygodach.

emoji23.pngemoji23.pngemoji23.png Kabooom!
 

Duża część słuchawek w PL ma 12 mc gwarancje a nie 24.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale rękojmia ma 2 lata i to problem sprzedawcy a nie producenta lub dystrybutora 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, SeagaL napisał:

Żaden sklep po sprowadzeniu ich nie sprzeda Ci ich za tyle co możesz mieć na Ali. Jedynie szybka przesyłka w PL jest plusem, ale jak mam dopłacić parę stów za szybszą przesyłkę to wolę na nie poczekać nawet miesiąc z Ali.

 

A tak na marginesie przed chwilą sprawdziłem i masz je w bardzo dobrej cenie na Ali. Dzisiaj wrzucili discount my friend :D Jak zapniesz jeszcze do tego jakiś kupon to już w ogóle zrobisz deal życia ;)

Aktualnie widzę je za 195$ to jest ta dobra cena?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, SeagaL napisał:

Żaden sklep po sprowadzeniu ich nie sprzeda Ci ich za tyle co możesz mieć na Ali. Jedynie szybka przesyłka w PL jest plusem, ale jak mam dopłacić parę stów za szybszą przesyłkę to wolę na nie poczekać nawet miesiąc z Ali.

 

A tak na marginesie przed chwilą sprawdziłem i masz je w bardzo dobrej cenie na Ali. Dzisiaj wrzucili discount my friend :D Jak zapniesz jeszcze do tego jakiś kupon to już w ogóle zrobisz deal życia ;)

Cena bez zmian chyba, że mamy dwa różne Ali 😜 

Kupon ALIOFERTA1111 najwyższy jaki mi wchodził z tych co znalazłem 39,04 PLN aktualnie i dalej działa może komuś się przyda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam nawrót choroby audio 😂kupiłem DAP (hiby r2) i fiio fh3, zastanawiam się czy nie sprzedać dap i nie kupić blr5 lub Shanling up4 i kabel balance ale kasa mnie powstrzymuje
 Zastanawiałem się czy jak odtworzę flaki z hiby po niezbalansowanym kablu to bedzie lepiej niż balans z Shanling up4 po bluetooth z telefonu? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ppmuzyk napisał:

Mam nawrót choroby audio 😂kupiłem DAP (hiby r2) i fiio fh3, zastanawiam się czy nie sprzedać dap i nie kupić blr5 lub Shanling up4 i kabel balance ale kasa mnie powstrzymuje
 Zastanawiałem się czy jak odtworzę flaki z hiby po niezbalansowanym kablu to bedzie lepiej niż balans z Shanling up4 po bluetooth z telefonu? 

W tym przedziale cenowym nie zauważysz wielkiej różnicy (jeśli w ogóle) przy połączeniu po balansie. Podobnie z połączeniem bt / kabel. Po prostu podłącz słuchawki i ciesz się muzyką ;)

Edytowane przez docentore
  • Thanks 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale porównałeś, czy tak tylko piszesz? Bo w sumie chyba jeszcze nikt solidnie nie porównywał, tylko latają opinie, że nic nie wnoszą takie wymiany, albo że jest drastyczna poprawa :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Inszy napisał:

Ale porównałeś, czy tak tylko piszesz? Bo w sumie chyba jeszcze nikt solidnie nie porównywał, tylko latają opinie, że nic nie wnoszą takie wymiany, albo że jest drastyczna poprawa :) 

Zależy czy się wierzy w magiczny wpływ kabli za 15$ czy nie. Ja nie wierzę w magiczny wpływ kabli za 300$, tym bardziej tych w cenie dobrego sześciopaka piwa ;)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem daleki od kabelkologii, ale czasami wpływ jak najbardziej jest. Choćby takie KZ daje kable z ****olitu i tam wymiana na cokolwiek wprowadza zmianę, dzięki czemu słuchawki jeszcze bardziej męczą wysoką średnicą :D 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, docentore napisał:

Zależy czy się wierzy w magiczny wpływ kabli za 15$ czy nie. Ja nie wierzę w magiczny wpływ kabli za 300$, tym bardziej tych w cenie dobrego sześciopaka piwa ;)

Sześciopak dobrego piwa za około 50 zł? To ja chętnie kupię , gdzie takie promki? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, wegiel21 napisał:

Sześciopak dobrego piwa za około 50 zł? To ja chętnie kupię , gdzie takie promki? :)


60-75zł w zależności od browaru. W każdym sklepie z kraftowym browarem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, docentore napisał:


60-75zł w zależności od browaru. W każdym sklepie z kraftowym browarem :)

Ja lubię ciemniaki więc tu butla od 20 w górę :) a niebo jest limitem 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, wegiel21 napisał:

Ja lubię ciemniaki więc tu butla od 20 w górę :) a niebo jest limitem 😄

Ale to raczej ekonomiczne jest, prawda? Taki imperial to jakieś >12%.
Moje *PA to maks 9%.

(wiem wiem, do na*bki to Królewskie, nie kraftowe browary ;) )

Edytowane przez docentore
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności