Skocz do zawartości

[Zbiorowe zamówienie] Ultimate Ears Triple.Fi 10


krz

Rekomendowane odpowiedzi

Masz listy polecone, które są rejestrowane. Jednak cenowo przy grubości koperty powyżej 2cm oraz wadze do 350g tam już się robi ponad 8zł. Dodam, że listy są przeznaczone do dokumentów i papierów, więc jakiekolwiek uszkodzenie w transporcie nie podlega reklamacjom. Przetestowane na własnej skórze...

Edytowane przez FeX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie zmieści się to (nawet pudełko) do "paczki mini", gdzie gotowe, tekturowe opakowanie dostajemy na miesjscu za free? Paczka taka idzie z poleconymi w worze a nie z dużymi paczkami. Choć jak duży wór to pocztowcy go wleką po ziemi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

!!!AKTUALIZACJA!!!

Ok, jestem po telefonicznej rozmowie ze Sprzedawcą. Oferta dalej aktualna, czyli 325zł/komplet.

Raczej na pewno z ceną już niżej nie zejdziemy, właśnie przez wczorajszą akcję i wyparowanie wszystkich słuchawek z ogłoszenia.

Jeśli w najbliższych dniach ruch na koncie Allegro się uciszy, możemy pomyśleć o dalszej negocjacji, ale nie wiem czy jest sens kombinować. Brawo Wy :)

 

Czekam na informację co do ilości kompletów i ich stanu, ale raczej na pewno jest to "większa" ilość.

 

Dzisiaj mamy wtorek i raczej na pewno nie ogarniemy tak dużej listy na dniach (zwłaszcza w okresie Świąt), dlatego proponuję rozpocząć zbiórkę w dniu jutrzejszym i ewentualnie złożyć pierwsze zamówienie w czwartek, a z resztą poczekać do przyszłego tygodnia (wtorek-środa).

 

Przy tak dużej liczbie chętnych, proponowałbym, by ktoś z Krakowa podjechać i przejrzał (wybrał?) te komplety osobiście, żeby później nie było nieporozumień co do faktycznego stanu sprzedawanych kompletów.

Wstępnie swą pomoc deklarował SlawekR, ale może ktoś mu będzie chciał pomóc lub ewentualnie backupować :)

 

Dalej nie rozwiązana jest kwestia wysyłek i gwarancji, ale to będę jeszcze ustalał. Podejrzewam, że będziemy musieli sami je rozesłać, więc tu trzeba doliczyć kolejne kilka złotych.

Doświadczonych, proszę o sugestię, jaka forma będzie najkorzystniejsza. Chciałbym zamówić jakieś małe pudełka i w nich porozsyłać Pocztą lub kurierem (paczkomat w tym okresie odpada, bo nie upchnę tylu przesyłek do paczkomatu).

Niestety, sam się wybieram na Święta do rodziny, więc nie wiem czy próbować to wszystko tam ściągać i ewentualnie od razu wysyłać, czy i tak nie zamkniemy się w tym roku ze zbiorówką i na spokojnie wszystko roześlemy w styczniu.

 

 

Poniżej zamieszczam starą listę, którą proszę o przeedytowanie przez osoby, które już zamówiły na własną rękę.

Pojawimy się już głosy, że będziecie je zwracać i kontynuować swój udział w zbiorówce. Zrobicie jak chcecie, ale raczej wolałbym uniknąć sytuacji, gdzie Sprzedawca musi bawić się w zwrot 10 szt i bo ktoś nie wytrzymał ciśnienia.

Trzeba być dorosłym i wg mnie wziąć to na klatę, ale to tylko moje zdanie.

1. krz - 1x

2. Lord Rayden - 1x

3. Vaiet - 1x

4. Pasiasty - 2x

5. hibi - 1x

6. crysis94- 1x

7. dorian - 1x

8. SlawekR - 1x

9. surround - 1x

---

10. Bernie - 1x

11. Bednar19 - 1x (wstępnie)

12. pekin93 - 1x

13. mykupyku - 1x

14. Sheffunio - 1x

15. scooby666 - 1x

16. wma - 1x

17. MrSheep - 1x

18. miszko77 - 1x

19. Damix - 1x

20. kazikson91 - 1x

21. necrosinner - 1x

22. jamesik 1x

Tak dla pewności i ostrożności, bo już się dałem nabrać na niską cenę. Te słuchawki istnieją w fizycznej formie? Jeśli wszystko jest cacy to jestem w pełni zdecydowany; szczególnie, że wczoraj wyzionely ducha moje gr07 classic

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak dla pewności i ostrożności, bo już się dałem nabrać na niską cenę. Te słuchawki istnieją w fizycznej formie? Jeśli wszystko jest cacy to jestem w pełni zdecydowany; szczególnie, że wczoraj wyzionely ducha moje gr07 classic

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Dlatego wolałbym, by ktoś je sprawdził i ewentualnie odebrał osobiście. Nie chcę wyznaczać nikogo na siłę, ale SlawekR jest tu chyba najbardziej zaufaną osobą.

Z drugiej strony, mamy potwierdzenie, że wcześniej dostarczał te słuchawki, więc nie ma co snuć teorii spiskowych. Jedynie pytanie, to ile i w jakim rzeczywistym stanie one są.

Drugi dzień czekam na zdjęcia i doczekać się nie mogę, dlatego zawsze bezpieczniej wziąć to osobiście.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak dla pewności i ostrożności, bo już się dałem nabrać na niską cenę. Te słuchawki istnieją w fizycznej formie? Jeśli wszystko jest cacy to jestem w pełni zdecydowany; szczególnie, że wczoraj wyzionely ducha moje gr07 classic

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Dlatego wolałbym, by ktoś je sprawdził i ewentualnie odebrał osobiście. Nie chcę wyznaczać nikogo na siłę, ale SlawekR jest tu chyba najbardziej zaufaną osobą.

Z drugiej strony, mamy potwierdzenie, że wcześniej dostarczał te słuchawki, więc nie ma co snuć teorii spiskowych. Jedynie pytanie, to ile i w jakim rzeczywistym stanie one są.

Drugi dzień czekam na zdjęcia i doczekać się nie mogę, dlatego zawsze bezpieczniej wziąć to osobiście.

 

 

Ja nie widzę problemu z odbiorem osobistym, mogę to załatwić i odebrać w dowolnej lokalizacji w obrębie miasta. A później przesłać zgodnie z ustaleniami jakie poczynimy , ale z tego co widzę to sprzedający widzi w tym problem, cytuję: "Prowadzimy sprzedaż tylko i wyłącznie wysyłkową."

 

Co do wysyłek sugerowałbym nie odstawiać dziadostwa dla kilku złotych i wysyłać Senditem, ubezpieczonym kurierem DPD za 14,5zł. Ostatecznie paczkomatem, jeśli komuś żal się wykosztować na taką kwotę.

Edytowane przez SlawekR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Tak dla pewności i ostrożności, bo już się dałem nabrać na niską cenę. Te słuchawki istnieją w fizycznej formie? Jeśli wszystko jest cacy to jestem w pełni zdecydowany; szczególnie, że wczoraj wyzionely ducha moje gr07 classic

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Dlatego wolałbym, by ktoś je sprawdził i ewentualnie odebrał osobiście. Nie chcę wyznaczać nikogo na siłę, ale SlawekR jest tu chyba najbardziej zaufaną osobą.

Z drugiej strony, mamy potwierdzenie, że wcześniej dostarczał te słuchawki, więc nie ma co snuć teorii spiskowych. Jedynie pytanie, to ile i w jakim rzeczywistym stanie one są.

Drugi dzień czekam na zdjęcia i doczekać się nie mogę, dlatego zawsze bezpieczniej wziąć to osobiście.

Ja nie widzę problemu z odbiorem osobistym, mogę to załatwić i odebrać w dowolnej lokalizacji w obrębie miasta. A później przesłać zgodnie z ustaleniami jakie poczynimy , ale z tego co widzę to sprzedające widzi w tym problem, cytuję: "Prowadzimy sprzedaż tylko i wyłącznie wysyłkową."

 

Co do wysyłek sugerowałbym nie odstawiać dziadostwa dla kilku złotych i wysyłać Senditem, ubezpieczonym kurierem DPD za 14,5zł. Ostatecznie paczkomatem, jeśli komuś żal się wykosztować na taką kwotę.

Ja już mam nauczkę za skompienie kasy, także choćbym miał 20 zł za przesyłkę dać to dam.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

 

Tak dla pewności i ostrożności, bo już się dałem nabrać na niską cenę. Te słuchawki istnieją w fizycznej formie? Jeśli wszystko jest cacy to jestem w pełni zdecydowany; szczególnie, że wczoraj wyzionely ducha moje gr07 classic

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Dlatego wolałbym, by ktoś je sprawdził i ewentualnie odebrał osobiście. Nie chcę wyznaczać nikogo na siłę, ale SlawekR jest tu chyba najbardziej zaufaną osobą.

Z drugiej strony, mamy potwierdzenie, że wcześniej dostarczał te słuchawki, więc nie ma co snuć teorii spiskowych. Jedynie pytanie, to ile i w jakim rzeczywistym stanie one są.

Drugi dzień czekam na zdjęcia i doczekać się nie mogę, dlatego zawsze bezpieczniej wziąć to osobiście.

Ja nie widzę problemu z odbiorem osobistym, mogę to załatwić i odebrać w dowolnej lokalizacji w obrębie miasta. A później przesłać zgodnie z ustaleniami jakie poczynimy , ale z tego co widzę to sprzedający widzi w tym problem, cytuję: "Prowadzimy sprzedaż tylko i wyłącznie wysyłkową."

 

Co do wysyłek sugerowałbym nie odstawiać dziadostwa dla kilku złotych i wysyłać Senditem, ubezpieczonym kurierem DPD za 14,5zł. Ostatecznie paczkomatem, jeśli komuś żal się wykosztować na taką kwotę.

Dokładnie ten zapis mnie trochę przestraszył, że brak odbioru osobistego.

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile jeszcze na Allegro można zapłacić przez PayU i móc sobie pozwolić na przesyłkę, o tyle już umawiając się poza aukcją jest to proszeniem się o problem. Może da się gościa jakoś przekonać? "Panie, tyle tych słuchawek, co się Pan będziesz męczył z pakowaniem, odbierzemy spod drzwi".

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ile jeszcze na Allegro można zapłacić przez PayU i móc sobie pozwolić na przesyłkę, o tyle już umawiając się poza aukcją jest to proszeniem się o problem. Może da się gościa jakoś przekonać? "Panie, tyle tych słuchawek, co się Pan będziesz męczył z pakowaniem, odbierzemy spod drzwi".

Całkowicie się zgadzam. Poza już program ochrony kupujących nie działa

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

O ile jeszcze na Allegro można zapłacić przez PayU i móc sobie pozwolić na przesyłkę, o tyle już umawiając się poza aukcją jest to proszeniem się o problem. Może da się gościa jakoś przekonać? "Panie, tyle tych słuchawek, co się Pan będziesz męczył z pakowaniem, odbierzemy spod drzwi".

Całkowicie się zgadzam. Poza już program ochrony kupujących nie działa

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

 

 

 

 

 

Tak dla pewności i ostrożności, bo już się dałem nabrać na niską cenę. Te słuchawki istnieją w fizycznej formie? Jeśli wszystko jest cacy to jestem w pełni zdecydowany; szczególnie, że wczoraj wyzionely ducha moje gr07 classic

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Dlatego wolałbym, by ktoś je sprawdził i ewentualnie odebrał osobiście. Nie chcę wyznaczać nikogo na siłę, ale SlawekR jest tu chyba najbardziej zaufaną osobą.

Z drugiej strony, mamy potwierdzenie, że wcześniej dostarczał te słuchawki, więc nie ma co snuć teorii spiskowych. Jedynie pytanie, to ile i w jakim rzeczywistym stanie one są.

Drugi dzień czekam na zdjęcia i doczekać się nie mogę, dlatego zawsze bezpieczniej wziąć to osobiście.

 

 

Ja nie widzę problemu z odbiorem osobistym, mogę to załatwić i odebrać w dowolnej lokalizacji w obrębie miasta. A później przesłać zgodnie z ustaleniami jakie poczynimy , ale z tego co widzę to sprzedający widzi w tym problem, cytuję: "Prowadzimy sprzedaż tylko i wyłącznie wysyłkową."

 

Co do wysyłek sugerowałbym nie odstawiać dziadostwa dla kilku złotych i wysyłać Senditem, ubezpieczonym kurierem DPD za 14,5zł. Ostatecznie paczkomatem, jeśli komuś żal się wykosztować na taką kwotę.

 

Ale ja mam ugadany odbiór osobisty. Nawet nie zauważyłem w ogłoszeniu, że nie ma takiej możliwości. Zasugerowałem takie rozwiązanie i nie spotkałem się z odmową, także nie powinno być problemu.

Profilaktycznie zapytałem, czy byłaby możliwość jego wysyłki po przedpłacie, jak ktoś "od nas" potwierdzi ich dostępność, ale wątpię by chciał się w to bawić.

 

SlawekR, dzięki za propozycję. Jeśli nikt nie będzie miał nic przeciwko, SlawekR odbierze słuchawki i prześle je do mnie.

 

edit:

Przeczytałem drugi raz wpis Sławka i musiałem przeedytować swojego posta :)

Edytowane przez krz
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, wysłałem mejla do pierwszej 10tki. Możemy zacząć zbiórkę, ale dalej nie mogę obiecać, że wszystko na pewno wypali. Od rana nie otrzymałem informacji, o które prosiłem.

W razie możliwości wpłacajcie, a jak nie pyknie, to porobię zwroty.

 

Jeśli ktoś z drugiej 10tki chce już wpłacić, proszę o taki info na PW, ale wolałbym, żeby to leciało w kolejności. Przynajmniej do czasu, aż będę wiedział ile sztuk jest pewnych.

Wolę uniknąć sytuacji, że ktoś z 11stką czy 12stką zostanie bez słuchawek, bo ktoś go ubiegł szybszym przelewem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. krz - 1x
2. Lord Rayden - 1x
3. Vaiet - 1x
4. Pasiasty - 2x
5. hibi - 1x
6. crysis94- 1x
7. dorian - 1x
8. SlawekR - 1x

9. surround - 1x
---
10. Bernie - 1x
11. Bednar19 - 1x (wstępnie)
12. pekin93 - 1x
13. mykupyku - 1x
14. Sheffunio - 1x
15. scooby666 - 1x
16. wma - 1x
17. MrSheep - 1x
18. miszko77 - 1x
19. Damix - 1x
20. kazikson91 - 1x

21. necrosinner - 1x

22. jamesik 1x

23. touok 1x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

IMO nawet 395 zł za fabrycznie nowe słuchawki z półroczną gwarancją to dobry deal zwłaszcza, że jak się pojawiały w komisie, to były po 400-500zł używki ze sporo większym przebiegiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla jasności sytuacji, patrząc po asortymencie ogólnym sprzedającego i na podobne aukcje tego typu, to na 99% są wszystko zwroty z kanału dystrybucyjnego Logitecha. Podobnie jak to się odbywa często z pilotami Harmony i akcesoriami gamingowymi tej samej firmy. Myślę że to podobne źródło, jeśli nie identyczne. Lepiej to napisać dla ostudzenia emocji, bo robi się powoli wieść gminna, jak w kawale o Wołgach rozdawanych na Placu Czerwonym. Już się zrobiły z nich "nowe z półroczną gwarancją". A rzeczywistość to "gwarancja rozruchowa", a o nowych nikt tam nie wspomina, tak że trzymajmy się faktów, żeby nie było później rozczarowań, bo emocje zaczynają być jak na promocji karpia w Lidlu.

Edytowane przez SlawekR
  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba wszyscy rozumiemy termin "powystawowe". Pewnie pierwsi dostaną je "pospieszalscy" jak Vaiet to pewnie coś napiszą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwcy z pierwszej 10tki już dostali wiadomość PW, a resztę informuję, że 10 kompletów zostało już zamówionych.
Powinny być u mnie w piątek, więc pierwsze osoby z Wrocławia, już w piątek mogę je mieć w uszach.

Pozostałym wyślę dopiero we wtorek (no chyba, że macie jakieś rozwiązanie :) )

 

Co do pozostałych na liście... Niestety, nie mogę obiecać, że kolejna partia będzie dla Was dostępna. Przynajmniej nie od razu.

Podejrzewam, że Panowie przekalkulowali i wyszło im, że sami to lepiej sprzedadzą, jak podczas bumu w poniedziałek :)

Przepraszam, że trzymałem Was w niepewności do teraz, ale wczoraj wieczorem dostałem smsa, że jest dostępnych tylko 10 kompletów i nie chciałem, by po mojej informacji znowu zaczęły się wykruszać.

Teraz wiem, że jest ich więcej, ale pewnie już nie w cenie, którą otrzymaliśmy. Przynajmniej nie na razie.

Jak się nie będą sprzedawać za 395zł, to pewnie przemyślą sprawę.

 

Na razie sugeruję się wstrzymać, bo podejrzewam, że z pierwszej 10tki część i tak trafi do komisu.

I tu mam taką prośbę, a właściwie sugestię, że jakby ktoś się decydował na sprzedaż, to najpierw zapytał kolejne osoby z listy.

Czuję się odpowiedzialny za tą listę i kolejne miejsca są dla mnie dalej wiążącę. Jak dostanę info, że jest kolejny komplet, to takie zamówienie mogę również zorganizować, jak to było wstępnie ustalane. A póki co, proszę pamiętać o osobach wpisanych na liścię przy chęci sprzedaży.

 

Ale na tą chwilę, trzymajmy kciuki aby słuchawki doszły do mnie/do nas w takiej formie, jak to było opisane w ogłoszeniu.

 

Pozdrawiam,

Tomek

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności