Skocz do zawartości

[Zbiorowe zamówienie] Ultimate Ears Triple.Fi 10


krz

Rekomendowane odpowiedzi

ultimate-ears-triple-fi-10-pro-230566.jp

Hej,

 

na allegro pojawił się powystawowe TF10 za 375zł. Wg opisu w stanie idealnym, w 100% sprawne - link

Wg kolegi ossomac:

 

Kupiłem u tego sprzedawcy sprzęt nówka ( przynajmniej moja sztuka), wszystkie akcesoria w tym i tipsy nowe zafoliowane. W tej cenie to grzech nie kupić bo to super słuchawki pomijając kwestie wygody i aplikacjii. Słuchawki kiedyś sprzedawane za 1800PLN, stara szkoła porządne komponenty wskazówką jest fakt, że sprzedający ma cały asortyment Logitecha większość leżaki magazynowe lub uszkodzone opakowania. Ja polecam jestem baaardzo zadowolony a kupiłem za 425 z dwa tygodnie temu.

 

Wiem, że zainteresowanie jest duże, więc zapytałem o jakiś rabacik przy większej ilości. Na razie umówiliśmy się na 325zł przy 10 (+/-) kompletach, ale jeśli przekroczymy, to możemy próbować dalej negocjować :)

 

Proszę o propozycję do kiedy zamknąć temat, bo nie chciałbym tego przeciągać, ale jest teraz taki okres, że i tak ciężko będzie wszystko ogarnąć w okresie Świat.

 

Czekam jeszcze na informację, czy jest szansa na realne zdjęcia sprzedawanych kompletów. Na raize mam potwierdzenie, że są w stanie idealnym, wszystkie sprawne i że jest ich więcej niż 7, które zostały na aukcji.

 

Kolega SlawekR zaproponował, że może je odebrać osobiście, ale tu też kwestia dogadania w jakiej formie bierzemy, Czy wszystkie razem i ktoś z nas je rozsyła, czy finansowo dogadujemy się ze sprzedawcą, a on załatwia transport.

 

Kilka osób już zgłosiło swoje zainteresowanie na PW, więc jeśli aktualne, to proszę o edycję wpisów rezerwacji na swoje nicki, a poniżej wpisuje się reszta zainteresowanych.

 

_____________________________

 

 

Otwieram listę (min. zamówienie 10 kompletów - 325zł/kpl):

1. krz - 1x

2. Lord Rayden - 1x

3. REZERWACJA - 1x

4. REZERWACJA - 1x

5. REZERWACJA - 1x

6. REZERWACJA - 1x

7. REZERWACJA - 1x

8. REZERWACJA - 2x

 

_____________________________________________________________________________

 

 

!!!AKTUALIZACJA 20-12-2016 09:40!!!

 

Ok, jestem po telefonicznej rozmowie ze Sprzedawcą. Oferta dalej aktualna, czyli 325zł/komplet.

Raczej na pewno z ceną już niżej nie zejdziemy, właśnie przez wczorajszą akcję i wyparowanie wszystkich słuchawek z ogłoszenia.

Jeśli w najbliższych dniach ruch na koncie Allegro się uciszy, możemy pomyśleć o dalszej negocjacji, ale nie wiem czy jest sens kombinować. Brawo Wy :)

 

Czekam na informację co do ilości kompletów i ich stanu, ale raczej na pewno jest to "większa" ilość.

 

Dzisiaj mamy wtorek i raczej na pewno nie ogarniemy tak dużej listy na dniach (zwłaszcza w okresie Świąt), dlatego proponuję rozpocząć zbiórkę w dniu jutrzejszym i ewentualnie złożyć pierwsze zamówienie w czwartek, a z resztą poczekać do przyszłego tygodnia (wtorek-środa).

 

Przy tak dużej liczbie chętnych, proponowałbym, by ktoś z Krakowa podjechać i przejrzał (wybrał?) te komplety osobiście, żeby później nie było nieporozumień co do faktycznego stanu sprzedawanych kompletów.

Wstępnie swą pomoc deklarował SlawekR, ale może ktoś mu będzie chciał pomóc lub ewentualnie backupować :)

 

Dalej nie rozwiązana jest kwestia wysyłek i gwarancji, ale to będę jeszcze ustalał. Podejrzewam, że będziemy musieli sami je rozesłać, więc tu trzeba doliczyć kolejne kilka złotych.

Doświadczonych, proszę o sugestię, jaka forma będzie najkorzystniejsza. Chciałbym zamówić jakieś małe pudełka i w nich porozsyłać Pocztą lub kurierem (paczkomat w tym okresie odpada, bo nie upchnę tylu przesyłek do paczkomatu).

Niestety, sam się wybieram na Święta do rodziny, więc nie wiem czy próbować to wszystko tam ściągać i ewentualnie od razu wysyłać, czy i tak nie zamkniemy się w tym roku ze zbiorówką i na spokojnie wszystko roześlemy w styczniu.

 

 

Poniżej zamieszczam starą listę, którą proszę o przeedytowanie przez osoby, które już zamówiły na własną rękę.

Pojawimy się już głosy, że będziecie je zwracać i kontynuować swój udział w zbiorówce. Zrobicie jak chcecie, ale raczej wolałbym uniknąć sytuacji, gdzie Sprzedawca musi bawić się w zwrot 10 szt i bo ktoś nie wytrzymał ciśnienia.

Trzeba być dorosłym i wg mnie wziąć to na klatę, ale to tylko moje zdanie.

Edytowane przez krz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to wstępnie też się dopiszę.

 

 

Zobaczymy jak rozwinie się sytuacja.

 

1. krz - 1x

2. Lord Rayden - 1x

3. Bernie - 1x

4. REZERWACJA - 1x

5. REZERWACJA - 1x

6. REZERWACJA - 1x

7. REZERWACJA - 1x

8. REZERWACJA - 2x

Edytowane przez Bernie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może mało intuicyjnie napisałem, ale pozycje REZERWACJA zarezerwowane są dla osób, które się ze mną kontaktowały jeszcze przed wystartowaniem zbiorówki :)

Na razie ustawiam Cię niżej w kolejcę:

 

Otwieram listę (min. zamówienie 10 kompletów - 325zł/kpl):

1. krz - 1x

2. Lord Rayden - 1x

3. REZERWACJA - 1x

4. REZERWACJA - 1x

5. REZERWACJA - 1x

6. REZERWACJA - 1x

7. REZERWACJA - 1x

8. REZERWACJA - 2x

9. Bernie - 1x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok.

 

Nie miałem okazji jeszcze słuchać Triple Fi 10, ale może spróbuję.

Czytam tylko, że w skrócie - dużo góry, genialnie odwzorowany bas, wycofana średnica, (wycofana, ale wokale brzmią dobrze, tuż koło ucha słuchacza ? ) scena szersza niż w CAL! http://forum.mp3store.pl/topic/35863-recenzja-ultimate-ears-triplefi-10-pro/.

I jak @Lord napisał na koniec "podobało mi się ich potężne, kolumnowe granie" cokolwiek to znaczy.

Edytowane przez Bernie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. krz - 1x


2. Lord Rayden - 1x


3. REZERWACJA - 1x


4. REZERWACJA - 1x


5. REZERWACJA - 1x


6. REZERWACJA - 1x


7. REZERWACJA - 1x


8. REZERWACJA - 2x


9. Bernie - 1x


10. Vaiet- 1x


11. Bednar19-1x (wstępnie)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to przepraszam :)


1. krz - 1x


2. Lord Rayden - 1x


3. REZERWACJA - 1x


4. REZERWACJA - 1x


5. REZERWACJA - 1x


6. REZERWACJA - 1x


7. REZERWACJA - 1x


8. REZERWACJA - 2x


9. Bernie - 1x


10. Bednar19-1x (wstępnie)


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Bernie , że mi przypomniałeś. Miałem.je chyba od Pasiastego i poza tym że nawet mi się podobały, niewiele pamiętam.

Zobaczymy więc ! Mam nadzieję że cała sprawa wypali dla nas korzystnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otwieram listę (min. zamówienie 10 kompletów - 325zł/kpl):

1. krz - 1x

2. Lord Rayden - 1x

3. Vaiet - 1x

4. REZERWACJA - 1x

5. REZERWACJA - 1x

6. REZERWACJA - 1x

7. REZERWACJA - 1x

8. REZERWACJA - 2x

9. Bernie - 1x

10. Bednar19-1x (wstępnie)

11. pekin93 - 1x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem do nich hybrydę JD i też było fajnie, rozrywkowo. Srebro może być nawet lepsze, rozjaśni brzmienie. Co kto lubi.

 

Już Wam nie spamuję - ja mam od bardzo dawna (a tylko od dawna wersję custom) i polecam. Jedyne słuchawki, które konsekwentnie wychodzą cało z każdej zmiany sprzętu.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie o koszt kabla JD... jego cacka nie są tanie.

@Gourney - jaki koszt Customizacji ?

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FiiO RC SE1 ma chyba inne konektory MMCX jak do Shure.

http://www.mp3store.pl/article/fiio-rc-se1-kabel-sluchawkowy-do-sluchawek-shure,2014460394483121815.html

 

I do UE900.

Koega dorian mi doniósł że to UE1.

https://www.amazon.com/RC-UE1-Portable-Headphone-Booster-Cable/dp/B006DIFXTG

Edytowane przez Lord Rayden
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności