Skocz do zawartości

Shanling M1


Inszy

Rekomendowane odpowiedzi

Greg, lepiej nie pisz Jaro, że coś mogłoby lepiej działać w sprzęcie, który on posiada i wysoko ceni.

 

A w temacie. Czasami brakuje możliwości zgosnienie przy zablokowanych przyciskach, z drugiej strony, w kieszeni mogłoby się samo zglasniac. Z tych dwóch wolę blokadę głośności.

dlatego właśnie najlepiej jakby można było wybierać, które przyciski są zablokowane, a które nie i ustawiać sobie wedle bieżących potrzeb :) no ale to tylko gdybanie, zobaczymy jak się będzie soft rozwijał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@gregdezet a jak wrażenia odsłuchowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mówiąc to gdzieś mi umknęła, ale już nadrabiam zaległości ;)

Pytałem, bo ja się w pełni z tą recką zgadzam.

 

edit : a tu pierwsza zajawka u Evila i trochę wpisów pod nią :

 

http://forum.audiofanatyk.pl/index.php?/topic/1082-shanling-m1-pierwsze-wra%C5%BCenia/

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam swoisty dylemat, czy czekać na Cayin'a N3 (na którego czeka chyba wiele osób, bo jest chyba głównym konkurentem dla M1, z tego co wiem pierwsze osoby spodziewają się dostawy już jutro). Jak to jest z tym dźwiękiem po bluetooth'cie, spotkałem się z opinią iż po jakimś czasie odtwarzania są jakieś problemy. I jak przewidujecie bezawaryjność kółka sterującego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpisałem na forum frazę "Cayin N3" - wyskoczyły dwa posty, z czego tylko Twój ma cokolwiek wspólnego z tym modelem. Także nie wiem skąd informacja że jest to odtwarzacz wyczekiwany (przy całej mojej nieobecności na tym forum). 

Z dźwiękiem po BT nie miałem żadnych problemów (Byron BT / P7 Wireless), zaś kółko niespecjalnie wygląda na jakkolwiek awaryjne. 
 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kość taka sama tj. AKM4490, aptX też jest, inne sterowanie "Capactive Touch Control", niby 12h pracy, dodatkowo Coaxial Out, nie wiele większy, cenowo ta sama półka, ciekawe jaki będzie dźwiękowo. Sam dawno zamówiłbym M1, gdybym nie zaczął szukać dla niego alternatywy.

Edytowane przez Hansan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Hansan napisał:

Mam swoisty dylemat, czy czekać na Cayin'a N3 (na którego czeka chyba wiele osób, bo jest chyba głównym konkurentem dla M1)

N3 jest 2x większy od M1, więc jak może być konkurentem czy zamiennikiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, necrosinner napisał:

N3 jest 2x większy od M1, więc jak może być konkurentem czy zamiennikiem?

Nie jest na tyle dużą cegłą, aby to jakoś przeszkadzało (szerokość, grubość prawie identyczne, 40mm różnicy w długości, 60g vs 100g, ekrany też prawie w punkt). Dodać można też Hidizs'a AP60 do porównania (ale M1 i N3 to wyższa półka, cenowo i jakościowo). Mało jest chyba odtwarzaczy w tej kategorii cenowej z AptX'em które nie będą ciążyły w kieszeni.

 

Edytowane przez Hansan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja sobie porównuje właśnie z M1 Meizu HD50 i Urbanista Copenhagen 3.0, bo szukam sprytnych słuchawek portable do naszego Shanlinga. 

Za godzinkę dorzucę Fidelio NC1.

Wniosek będzie raczej dziwny i zaskakujący dla mnie jeśli chodzi o werdykt, choć wcześniej pisałem już, że przy moich preferencjach Shanlingowi dobrze robią słuchawki z zaznaczonym,mocnym basem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Hansan napisał:

Na głównym zagranicznym forum o takie samej tematyce jest temat o nim ^_^. Na massdropie też ktoś pisał, że dostał egzemplarz z uszkodzonym kółkiem (bywa i tak)

Mam z massdropa i nie narzekam. Chciałbym, żeby wszystkie sprzęty były tak wykonane jak M1. Problem z kółkiem może być podobny to tego jaki miał jeden z kolegów z Fiio X1 I gen. W sumie trzy- cztery przypadki na kilkadziesiąt lub kilkaset tysięcy sprzedanych. I był jedyną osobą na tym forum z takim problemem. Ja M1 używam 2 miesiące i nie narzekam na rzaden element. Dzięk bardzo przyzwoity w tym przedziale cenowym, jakość wykonania też bardzo dobra. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności