Skocz do zawartości

Kim jesteś z zawodu, a jaką pracę wykonujesz?


Spawn

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dyrektor to powinien mieć z LCD3 albo Staxy 009 na biurku..nie dla dźwięku , dla wyglądu i prestiżu...he,he.

W domu może mieć DT990...

No właśnie mojej żonie to próbowałem wytłumaczyć, że powinienem mieć 009, ale jakoś się nie dała przekonać...

A co powinien mieć Lord ? :)

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@paatos - serio?

Rozwiertaka potrzebuję więc wiesz, teges...

 

 

Dyrektor to powinien mieć z LCD3 albo Staxy 009 na biurku..nie dla dźwięku , dla wyglądu i prestiżu...he,he.

W domu może mieć DT990...

No właśnie mojej żonie to próbowałem wytłumaczyć, że powinienem mieć 009, ale jakoś się nie dała przekonać...

A co powinien mieć Lord ? :)

 

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Własną filharmonię i scenę dla Jarre, Shulze i podobnych.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wykształcenia matematyk, a zawód wykonywany lepiej nie wspominać. Powiem tylko, że bardziej mi się opłacało przerwać "karierę" i iść na kilka miesięcy wychowawczego niż zatrudnić opiekunkę do dziecka.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No administracja publiczna to chyba drugi po europeistyce najmniej rokujący kierunek :)

Chyba, że jesteś z PSL i masz 90% rodziny w urzędach, to Cię gdzieś zainstalują

Moja żona podobnie do Ciebie -administracja publiczna, a dysponuje pociągami towarowymi (42 wagony). :)

Ja miałem więcej farta i wybrałem informatykę.

 

To mam z Twoją połowicą coś wspólnego, bo ja się zajmuję bezpieczeństwem ruchu kolejowego w PKP CARGO :)

Edytowane przez kartonik
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja studiuję Fizykę i pracuję jako programista. Chyba w IT pójdę dalej. Biorę przykład z @witmann

Ze studiów wyniosłem logiczne i 'inne' myślenie oraz, oczywiście programowanie.

 

@kartonik dzisiaj biegałem i natrafiłem na przejazd kolejowy. Rogatki opuszczone, ale co tam. Pani krzyczy "Proszę nie przechodzić", a ja wandal, przebiegłem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wykształcenia mgr inż. budownictwa. Pracuję zgodnie z wykształceniem. Po kilku(nastu) latach tułania się po różnych firmach mam w końcu własną działalność i lubię swojego szefa :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to witam kolegę po fachu :D

Chociaż ja poprzedziłem to 4 latami na medycynie. Potem przeniosłem się na budownictwo. Trochę mi zeszło, bo zacząłem wcześniej pracować, więc drugi stopień skończyłem zaocznie. Ale w końcu magister jest. Pracuję w zawodzie, projektuję różne śmieszne rzeczy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja po mojej filologii również nie mogę powiedzieć, że mam "wyuczony zawód" bo to taki kierunek, po którym można robić wszystko ;) . Podobnie jak po filozofii, kulturoznawstwie itp. Byłem już recepcjonistą, kelnerem, barmanem, pracowałem jako operator na zmechanizowanej plantacji warzyw oraz kontroler jakości w fabryce części samochodowych. Teraz (od ponad trzech lat) jestem kucharzem.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up Grunt to mieć twarde łokcie i równie twarde siedzenie. Jeśli znalazłeś się w tak "beznadziejnej" sytuacji, że wybrałeś kierunek humanistyczny, to albo zrezygnuj po pierwszym semestrze albo dociągnij studia chociaż do pierwszego stopnia. Nawet kierunki humanistyczne, pomimo swojej niewielkiej przydatności, uczą ogólnej "ogarniętości" i "kombinatorstwa" a to już jakaś podstawa do stawiania pierwszych kroków w dorosłe życie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś kiedyś powiedział że w PL kierunki humanistyczne to produkcja bezrobotnych, z wyjątkiem medycyny i prawa.

Ale to wiadome choć i tu też kolorowo nie jest, bo trzeba mieć wtykę ....

Nie trzeba, ale na pewno wiele ułatwiają :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności