Skocz do zawartości

Samsung Yp-k3 Premiera Na Ces


getz

Rekomendowane odpowiedzi

YP-K5 to był taki piekny duży i gruby i dorodny odtwarzacz .

A jak wygląda wersja tego odtwarzacz bez głośników , czyli nowy YP-K 3 ?

 

Aż żałość człowieka bierze > po prostu : chudzina i chucherko (grubość 6.9mm) :D

 

DSC_3068.jpg

 

Wersje pamięciowe > 2 , 4 i 8 GB , ekran kolorowy OLED , radio

 

Kto chce zobaczyć jak efektownie prezentuje menu i interface tego modelu Samsunga

może otworzyć sobie ten film przygotowany przez Engadget.

>>http://www.engadget.com/2007/01/07/video-h...th-samsungs-k3/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyglada na porzadna konkurencje dla nano. o ile iriver poszedl w "clixowa" strone(i dobrze) to samsung widocznie walczy o palme pierwszenstwa w "cienkich flashach" pamiec ta sama, wybor kolorystyki, grubosc odtwarzacza-tak jak nano. na szczescie nie probowali kopiowac tej metalowej obudowy, i zrobili cos calkiem innego i IMO fajnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny jest zielony :)

 

ale wiecie co. to troche szczyt wszystkiego. zerzneli z apple niet tylko koncept, proporcje ksztaltu, ogolnie pomysl na wyglad i idee takiego falshowego odtwarzacza, na dodatek zerzneli pomysl z pudelkiem - jest identyczne jak nano 1gen :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiecie co. to troche szczyt wszystkiego. zerzneli z apple niet tylko koncept, proporcje ksztaltu, ogolnie pomysl na wyglad i idee takiego falshowego odtwarzacza, na dodatek zerzneli pomysl z pudelkiem - jest identyczne jak nano 1gen :]

Nawet bezczelnie używają tych samych kości pamięci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiecie co. to troche szczyt wszystkiego. zerzneli z apple niet tylko koncept, proporcje ksztaltu, ogolnie pomysl na wyglad i idee takiego falshowego odtwarzacza, na dodatek zerzneli pomysl z pudelkiem - jest identyczne jak nano 1gen :]

 

 

Mało tego, zgarnęli do siebie Paula Mercera który właśnie stworzył interfejs w iPodach :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na zatrudnienia Johnny Deppa do "roli" pirata z pudełka

jeszcze ich nie stać . :D

 

 

PS O nazwę iPhone też już rozpoczął się w Stanach spór sądowy .

 

Cisco Systems Inc. zdążyło wypuścić taki telefon na rynek w połowie

grudnia - czyli miesiąc przed prezentacja iPhone Apple.

 

phoneything.jpg

 

iphone-cisco.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

YP-K3 zyskał dodatkowe punkty , kiedy okazało się że da się wgrać

na niego koreański firmware UMS .

 

Ostatnia jego wersja (4.06 ) ma trzy odmiany kolorystyczne

> niebieską , czerwona i jasno- zieloną ( a właściwie limonkową)

 

Wygląda to tak >> http://www.yepp.co.kr/pressroom/adView.jsp...amp;notice_yn=Y

 

Bezposrednie linki do pobieralni

 

YP-K3 v4.06 Niebieska >> http://www.yepp.co.kr/support/support_file...0&seq_num=1

YP-K3 v4.06 Zielona >> http://www.yepp.co.kr/support/support_file...0&seq_num=2

YP-K3 v4.06 Czerwona >> http://www.yepp.co.kr/support/support_file...0&seq_num=3

 

Dla tych którzy nie lubią kolorów , starsza czarno-biała wersja UMS YP-K3 v4.03

>> http://www.yepp.co.kr/pressroom/adView.jsp...amp;notice_yn=Y

 

Jest też europejska trójkolorowa wersja firmware - 3.05 - tyle że jest ona MTP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem ciekaw czy to cudo , (widziałem je w euro ma strasznie cukierkowy wygląd- bardziej wg mnie dla dziewczyny niż faceta...) ma zbliżony czas grania do z5, która pod tym względem bije konkurencje- ostatbio zostawiłem grajka przypadkiem włączonego na wpół rozładowanego i na drugi dzień jeszcze grał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście że nie - ze względu na anorektyczny design YP-K3

( grubość tylko 6.9,mm ) , Samsungowi udało się upchnąć w tym playerze

akumulator o pojemności 500 mAh .

 

Co prawda to więcej niż w Nano 2 generacji ( którego bateria ma tylko 300 mAh ) , ale

znacznie mniej niż Samsungach YP-Z5 , YP-K5 > tam bateria miała 830 mAh ,

a nawet YP-T9 > 740 mAh

 

IMG_1044.JPG

 

IMG_1048.JPG

 

200737103743833.jpg

 

Nowy iAudio 7 - prawdopodobnie będzie oparty o ten sam chipset co K3

czyli Telechipsa TCC 771 (zintegrowany SoC z DAC-iem ) ma mieć

autonomię sięgającą 60 godzin

 

Tyle że jest on prawie trzy razy grubszy niż Samsung , a więc i akumulator

tego nowego Cowona może mieć - i to swobodnie - trzy razy wiekszą pojemność.

 

200737103743686.jpg

 

Jak mówi slogan "wybór nalezy do ciebie" :D - bardzo cienki player > mała autonomia ,

player wypychający kieszeń > wysoka autonomia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...

Bateria wydaj mi się że trzyma ok 20h. Ja miałem Samsunga K5 i powiem tyle że jest strasznie klockowaty co jest dużą wadą. Dotykowe przyciski też przeszkadzają. Lubiłem dzwięk tego samsunga. Aktualnie mam clipa i dzwiek mi sie tez podoba, a gdy slucham jakiegos i poda to mi sie robi nie dobrze... W porownaniu z clipem k5 ma lepszy wyswietlacz i baaaaaardzo fajnie sie przewija utwory jak sie ich ma np 300-400. Tak wiec jak kogos kreci glosnik i nie odpychaja go wymienione przeze mnie wady to polecam samsunga k5. Tyle ze glosnik to bajer (który gra bardzo fajnie:D) I słuchawki były bardzo pożądne, wolałem je niż np ep630. K3 podobno gra bardzo podobnie (podobno), jest to wersja dla ludzi co im nie potrzebny głośnik, jest przez to fajnie cienki. Ogółem ten odtwarzacz ma zarąbiste menu, aż chce sięoglądać skaczące obrazki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chodzi o odtwarzanie Ogg, K3 NIE ODTWARZA OGG w wersji europejskiej (chodzi o firmware) czyli do wersji 3.09, ale w wersjach koreańskich odtwarza, czyli w wersjach 4.**

A w kwestii autonomii, odtwarzanie wg producenta trwa 25 godzin, na połowie głośności, z wyłączonym DNSe. W życiu, połowa głośności to na K3 bardzo dużo, z włączonym DNSe mój rezultat to około 20 godzin.. A przypominam że K3 ma 470 mAh i niecałe 7 mm grubości :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności