Skocz do zawartości

Klub Beyerdynamic T1 V2


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie,

Trochę już napisano na ich temat na forum i nie tylko więc aby zebrać garść info na ich temat zakładam dedykowany temat.

 

Pod tym linkiem jest test kolegi Fatso

http://forum.mp3store.pl/topic/133835-beyerdynamic-t1-v2/

 

Pod tym linkiem recenzja oraz przydatne linki kolegi EvilKillaruna

http://forum.mp3store.pl/topic/134615-recenzja-sluchawek-beyerdynamic-t1-2nd-gen/

 

Pod tym linkiem jest kilka informacji na temat obserwacji kolegi Baele odnośnie tego modelu

http://forum.mp3store.pl/topic/136168-mala-sensacja-prosto-z-pudla-czyli-sennki-hd800s-vs-beyery-t1v2/

 

Oraz recenzja Piotra Ryki

http://hifiphilosophy.com/newsy-beyerdynamic-t1-drugiej-generacji/

 

Zapraszam posiadaczy i sympatyków modelu Beyerdynamic T1 V2 do dzielenia się opiniami i wrażeniami :)

 

T_1_Tesla_headphones.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również. Rozumiem, że słuchawki się podobają, ale trochę umiaru. Każdy z nas ma swoją ulubioną parę i gdyby dla każdej założyć sobie klub, siadłaby baza danych forum od natłoku wątków, a przeważająca większość byłaby klubami 1-osobowymi.

 

Plus proszę osobę autora aby mój post również raportować jako "niemerytoryczny".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam prośbę do moderatorów o skasowanie tematu. Chyba to forum to jednak miejsce nie dla mnie bo jakoś nie mam ochoty dopasowywać się do sugestii i reguł panujących w poszczególnych koteriach,

Nie rozumiem tych argumentów i nie wiem dlaczego akurat ten wątek Wam nie w smak a nie wątek o np.: DT1770.

 

Chciałem się jednacześnie serdecznie pożegnać z forumowym gremium i podziękować za wymianę doświadczeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja mam prośbę do moderatorów o skasowanie tematu. Chyba to forum to jednak miejsce nie dla mnie bo jakoś nie mam ochoty dopasowywać się do sugestii i reguł panujących w poszczególnych koteriach,

Nie rozumiem tych argumentów i nie wiem dlaczego akurat ten wątek Wam nie w smak a nie wątek o np.: DT1770.

 

Chciałem się jednacześnie serdecznie pożegnać z forumowym gremium i podziękować za wymianę doświadczeń.

 

Czuję focha. Sam podlinkowałeś trzy tematy o tych słuchawkach, naprawdę uważasz, że kolejny jest potrzebny? Bo ja nie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

To ja mam prośbę do moderatorów o skasowanie tematu. Chyba to forum to jednak miejsce nie dla mnie bo jakoś nie mam ochoty dopasowywać się do sugestii i reguł panujących w poszczególnych koteriach,

Nie rozumiem tych argumentów i nie wiem dlaczego akurat ten wątek Wam nie w smak a nie wątek o np.: DT1770.

 

Chciałem się jednacześnie serdecznie pożegnać z forumowym gremium i podziękować za wymianę doświadczeń.

 

Czuję focha. Sam podlinkowałeś trzy tematy o tych słuchawkach, naprawdę uważasz, że kolejny jest potrzebny? Bo ja nie.

Akurat uważam, że to bardzo dobry pomysł, że ktoś zebrał w jednym temacie linki do pozostałych kilku, których powinno być mniej, tylko się komuś nie chciało użyć nożyczek i kleju, bo woli wymachiwać gumową pałką albo zajmować się publicznym recenzowaniem zwykłych forumowiczów. Na Audiohobby są wątki zbierające np. linki do wszystkich recenzji, ale tutaj panuje przekonanie, że użytkownik ma się znać na wyszukiwarce, zwłaszcza ten wchodzący po raz pierwszy. Jak ona działa, każdy wie kto próbował. Generalnie jest czasochłonna - albo wyrzuca z domyślnych ustawień dziwne wyniki, albo w zaawansowanych trzeba się nieźle naklikać, żeby wyskoczyło wszystko, co jest interesujące.

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat uważam, że to bardzo dobry pomysł, że ktoś zebrał w jednym temacie linki do pozostałych kilku, których powinno być mniej, tylko się komuś nie chciało użyć nożyczek i kleju, bo woli wymachiwać gumową pałką albo zajmować się publicznym recenzowaniem zwykłych forumowiczów. Na Audiohobby są wątki zbierające np. linki do wszystkich recenzji, ale tutaj panuje przekonanie, że użytkownik ma się znać na wyszukiwarce, zwłaszcza ten wchodzący po raz pierwszy. Jak ona działa, każdy wie kto próbował. Generalnie jest czasochłonna - albo wyrzuca z domyślnych ustawień dziwne wyniki, albo w zaawansowanych trzeba się nieźle naklikać, żeby wyskoczyło wszystko, co jest interesujące.

A mi się wydaje że ktoś woli sobie ponarzekać bezpodstawnie na moderację bo takie tematy już od dawną są. Nawet podzielone na odpowiednie działy (słuchawki nauszne, dokanałowe, wzmacniacze, DAC itd.) i producentów. Jeżeli ktoś chcę się dopisać do listy wystarczy wysłać raport.

Proszę bardzo - http://forum.mp3store.pl/topic/76657-indeks-testow-sluchawek-nausznych/

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

To ja mam prośbę do moderatorów o skasowanie tematu. Chyba to forum to jednak miejsce nie dla mnie bo jakoś nie mam ochoty dopasowywać się do sugestii i reguł panujących w poszczególnych koteriach,

Nie rozumiem tych argumentów i nie wiem dlaczego akurat ten wątek Wam nie w smak a nie wątek o np.: DT1770.

 

Chciałem się jednacześnie serdecznie pożegnać z forumowym gremium i podziękować za wymianę doświadczeń.

 

Czuję focha. Sam podlinkowałeś trzy tematy o tych słuchawkach, naprawdę uważasz, że kolejny jest potrzebny? Bo ja nie.

Akurat uważam, że to bardzo dobry pomysł, że ktoś zebrał w jednym temacie linki do pozostałych kilku, których powinno być mniej, tylko się komuś nie chciało użyć nożyczek i kleju, bo woli wymachiwać gumową pałką albo zajmować się publicznym recenzowaniem zwykłych forumowiczów. Na Audiohobby są wątki zbierające np. linki do wszystkich recenzji, ale tutaj panuje przekonanie, że użytkownik ma się znać na wyszukiwarce, zwłaszcza ten wchodzący po raz pierwszy. Jak ona działa, każdy wie kto próbował. Generalnie jest czasochłonna - albo wyrzuca z domyślnych ustawień dziwne wyniki, albo w zaawansowanych trzeba się nieźle naklikać, żeby wyskoczyło wszystko, co jest interesujące.

 

 

Szukajka działa jak należy, więcej tematów, większy bałagan, jak sam zdążyłeś zauważyć. Mamy wrzucać wszystkie recenzje do jednego tematu? Wątpię, żeby recenzenci byli zachwyceni. Ten temat znajdziesz jakoś inaczej niż pozostałe? Nie użyjesz szukajki? Będzie przyklejony gdzieś?

Edytowane przez all999
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akurat uważam, że to bardzo dobry pomysł, że ktoś zebrał w jednym temacie linki do pozostałych kilku, których powinno być mniej, tylko się komuś nie chciało użyć nożyczek i kleju, bo woli wymachiwać gumową pałką albo zajmować się publicznym recenzowaniem zwykłych forumowiczów. (...)

Póki co widzę co rusz publiczne recenzowanie pracy moderatorów za pomocą postów z gatunku płaszcza i szpady. Plus z chęcią dowiedziałbym się wtórując za allem które z podanych wątków Syntaxa powinny zostać wykrojone/scalone jako nadmiarowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że jak jest kilka recenzji tego samego produktu, to w dziale recenzje powinien być jeden wątek z linkami do różnych recenzji w pierwszym poście. Zauważcie, że dyskusja w takich wątkach pod recenzjami jest o produktach i przez to jest pokawałkowana, bo jeden woli pisać pod tą recenzją, drugi pod tamtą. A tak by było wszystko w jednym miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat te beyery coś tam interesują, bo są ponoć złagodzoną wersją t1. Lubię też czytać wypociny zwykłych posiadaczy/forumowiczów, nie zaś tylko super zabawne lub super nadęte (niepotrzebne skreślić) super recenzje super osłuchanych forumowych lanserów; bo mniej osłuchani mają często trzeźwiejsze, nieskrzywione osądy. Tematy poświęcone pojedynczym modelom słuchawek, bądź innym zabawkom widzę, że już funkcjonują na Forum, niezależnie od ich recenzji; więc o co kaman??? O to, że kolega Synthax jest za cienkim lanserem, czy w niewłaściwej drużynie? Czy "bo tak!!!" ? Forum się nagle przegrzało? Ale cyrk ha ha...

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie można tego załatwić prze rozbudowę drzewa katalogów tak:

Wchodzisz w fanklub np. Bajera

A tam u góry katalog z dyskusją ogólną, pod nim katalogi poszczególnych słuchawek, a do tego w każdym z nich przyklejony u góry katalog recenzje

 

Byłoby tak pięknie....

  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yup.

 

Swoją drogą nie wiem skąd oburzenie. Błąd tylko w tytule tematu. W końcu bez przesady, że te słuchawki są takie mega, że aż mają osobny fanklub (który swoją drogą jest w stanie zrzeszyć w tym momencie ile? 3-4 osoby? ).

 

Jednakże ideę osobnego tematu rozumiem. O słuchawkach było wspomniane tu i tam, pojawia się trochę opinii i recenzji. Ich konkurent ze stajni Sennheisera czyli HD800S ma osobny temat mimo, że obecnie słyszała go chyba tylko jedna osoba z forum :)

 

Temat zostawić, tytuł zmienić po prostu na "Beyerdynamic T1 v2".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ich konkurent ze stajni Sennheisera czyli HD800S ma osobny temat mimo, że obecnie słyszała go chyba tylko jedna osoba z forum :)

 

Temat zostawić, tytuł zmienić po prostu na "Beyerdynamic T1 v2".

Ile masz tematów zatytułowanych "HD800S

", a ile "Beyerdynamic T1 v.2"?

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm... jest przecież Fanklub Beyera, jest też test T1 v2. Tam można dyskutować o tych słuchawkach. I nie ma co się obrażać. Akurat tu rozmowa przebiegła w spokojnej atmosferze.

Pomysł mykupyku niezły.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też popieram pomysł mykupyku o ile to się da technicznie rozwiązać. Jest temat o Fidelio L2, jest o Fidelio X1 ale są rozrzucone a tak by były w temacie Philips i potem podfora dotyczące konkretnych modeli. Tylko to już chyba uwagi do forum są :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro odtwarzacze przenośne mają swoje subkategorie z podziałem na producentów, to dlaczego nie można tego zrobić dla słuchawek?

 

Każdy producent miałby swoją podkategorie i łatwiej byłoby się odnaleźc. W każdej podkategorii przypięty temat z fanklubem i drugi temat z listą recenzji.

Nigdy nie wiem w jakim dziale zakładać temat: Słuchawki ogólnie czy Słuchawki PRO, bo nie rozumiem zamysłu takiego rozwiązania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat te beyery coś tam interesują, bo są ponoć złagodzoną wersją t1. Lubię też czytać wypociny zwykłych posiadaczy/forumowiczów, nie zaś tylko super zabawne lub super nadęte (niepotrzebne skreślić) super recenzje super osłuchanych forumowych lanserów; bo mniej osłuchani mają często trzeźwiejsze, nieskrzywione osądy. Tematy poświęcone pojedynczym modelom słuchawek, bądź innym zabawkom widzę, że już funkcjonują na Forum, niezależnie od ich recenzji; więc o co kaman??? O to, że kolega Synthax jest za cienkim lanserem, czy w niewłaściwej drużynie? Czy "bo tak!!!" ? Forum się nagle przegrzało? Ale cyrk ha ha...

Rzecywiscie sa zlagodzona wersja T1 v1 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie akurat te beyery coś tam interesują, bo są ponoć złagodzoną wersją t1. Lubię też czytać wypociny zwykłych posiadaczy/forumowiczów, nie zaś tylko super zabawne lub super nadęte (niepotrzebne skreślić) super recenzje super osłuchanych forumowych lanserów; bo mniej osłuchani mają często trzeźwiejsze, nieskrzywione osądy. Tematy poświęcone pojedynczym modelom słuchawek, bądź innym zabawkom widzę, że już funkcjonują na Forum, niezależnie od ich recenzji; więc o co kaman??? O to, że kolega Synthax jest za cienkim lanserem, czy w niewłaściwej drużynie? Czy "bo tak!!!" ? Forum się nagle przegrzało? Ale cyrk ha ha...

 

Więc dobrze że nie mówimy o recenzjach Headników, wtedy pewnie wszystko byłoby spoko :ph34r: . Tymczasem idę pisać sobie kolejną super zabawnie nadętą recenzję dla lansu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zamiast wymieniać rycerskości, obelgi i czułości może by tak merytorycznie, a? ;)

 

tak czy siak, szykuję popcorn :)

 

Szkoda czasu i klawiatury, także zawiodę z tym popcornem. A co bardziej obraźliwe prowokacje po prostu nagrodzę, "bo tak" :).

 

 

Czekam swoją drogą na Twój nadęty lans na temat Opusa. Ponoć świetny i wszyscy majo, tylko jo ni mom. Jeszcze ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Mnie akurat te beyery coś tam interesują, bo są ponoć złagodzoną wersją t1. Lubię też czytać wypociny zwykłych posiadaczy/forumowiczów, nie zaś tylko super zabawne lub super nadęte (niepotrzebne skreślić) super recenzje super osłuchanych forumowych lanserów; bo mniej osłuchani mają często trzeźwiejsze, nieskrzywione osądy. Tematy poświęcone pojedynczym modelom słuchawek, bądź innym zabawkom widzę, że już funkcjonują na Forum, niezależnie od ich recenzji; więc o co kaman??? O to, że kolega Synthax jest za cienkim lanserem, czy w niewłaściwej drużynie? Czy "bo tak!!!" ? Forum się nagle przegrzało? Ale cyrk ha ha...

 

Więc dobrze że nie mówimy o recenzjach Headników, wtedy pewnie wszystko byłoby spoko :ph34r: . Tymczasem idę pisać sobie kolejną super zabawnie nadętą recenzję dla lansu.

 

 

Zaprawdę powiadam Wam, kto tylko identyfikuje się z wytłuszczonym niechaj pierwszy ciśnie warnem lub raportem; przecież nie będę rzucał sam w siebie :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Post jest napisany w taki sposób, że obraża jednocześnie wszystkich i nikogo w zależności od interpretacji, również w zakresie rzeczy, których nie wyboldowałem. Plus stawia autora (Ciebie) w dosyć negatywnym świetle. A chyba nie na tym powinna polegać dojrzała dyskusja normalnych ludzi. Tak samo jak nie powinna na fochaniu się i zabieraniu zabawek z piaskownicy przez autora, ale na to już nie mam wpływu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności