Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek... Cz 2


Forza Lazio

Rekomendowane odpowiedzi

Ktoś miał w łapskach/używał nootebooków Asus'a? Ojciec pewnie niedługo będzie zmieniał i wpadły mi w oko... Stosunek cena/możliwości mają świetny. Mam kartę graficzną Asus'a i płytę główną, ale jak z notebookami?

 

W ogóle nie chwaliłem się chyba wam nowym kompem jeszcze? :D

 

Intel Core 2 duo 2.13ghz

Asus P5LD2

Asus GeForce EN7600GT

Maxtor 250gb

1gb DDR2

 

Mogłem dobrać trochę lepszą konfigurację, obudowę itd, ale się śpieszyłem, żeby mieć kompa na święta.

IMG_2040.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Co do tych telefonów to wydaje mi się że do w800 jest co prawda dołączona karta 512mb ale słuchawki wciąż są pchełkami, dokanałówki można chyba tylko opcjonalnie dokupić.

 

 

Co do Asusa to się nie znam ale jeśli szukasz dobrych i tanich laptopów to polecam Acera, mam w domu dwa takie i spisują się nieźle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne chlodzenie na tej grafie, ufo straszne :) grafika podkręcona ??

 

Nie podkręcałem - mało gram, wystarcza mi na razie. Chłodzenie dziwne, ale za to bezgłośne :D Dwa radiatory spisują się dobrze, karta się nie grzeje, także luz.

 

Mayhem - jak to dokładnie z tą jakością wykonania? Najważniejsze są dla mnie parametry, ale jak plastik na obudowie zacznie pękać po pół roku to też będzie niefajnie...

 

[edit]

Jeżeli chodzi o notebooki, to w kasie ~3500zł udało mi się znaleźć coś takiego:

http://www.agito.pl/category/52?sortListOrder=priceAsc (pierwsze 5)

 

oraz:

http://www.agito.pl/product/34245?cid=52

 

W sumie bardziej skłaniałbym się ku temu BENQ, ale ma zainstalowany linux, czyli trzeba jeszcze doliczyć co najmniej 300 złotych na system...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ignacy --> Może na tle innych producentów jakość wykonania nie jest zła, ale w porównaniu do HP serii NX (które jest moim zdaniem mistrzostwem świata ;) ) wygląda to kiepsko. Jak na razie lekko wybrzuszył mi się przycisk pod touchpadem (bo jest jeden wciskany w dwóch miejscach) i od nowości klapa przy najlżejszym dotyku lata jakby była na sprężynie (może jest to zrobione celowo, tylko nie do końca rozumiem po co :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HP compaq nx moge szczedrze polecic :D laptop nie do zajezdzenia, uzywam swojego pol roku, a nie ma na nim ani sladu po moich wyczynach, ani w srodku ani z zewnatrz. Niby slaba plec, ale co sprzet elektroniczny ze mna przechodzi, to sobie nie wyobrazacie ;) Serio, jesli chodzi o jakosc i trwalosc to moim zdaniem HP rownaja sie spokojnie z IBM ze starych dobrych czasow zanim wykupilo je Lenovo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy takiej konfiguracji 1 Giga RAMu to wstyd :D

 

Wiem, trochę mi przymało, będzie trzeba dokupić jeszcze jedną kość :)

 

[edit]

Wpadł mi w łapska BENQ-SIEMENS EL 71, w zestawie dostajemy 128mb kartę miniSD (nie sądziłem, że ona jest aż tak mała O_o) i zestaw słuchawkowy... Co ciekawe telefon odtwarza aac, szkoda tylko, ze na razie nie mogę znaleźć przejściówki na normalne słuchawki, ktoś potrafił by takie cudo zrobić z zestawu słuchawkowego i wtyczki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łahaha :] moja nokia potrafi odtwarzac aac do 320kbps bez zadnych zajakniec, zadne osiagniecie :P

 

ja czekam na mojego macbooka... uporczywie zbieram $$ :) za miesiac dwa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerwa na reklamę, mam do sprzedania Sony Ericssona K700i na gwarancji:

 

http://www.allegro.pl/item159348053_sony_e...jak_nowka_.html

 

Sprzedaje ponieważ kupuje Nokie N-Gage QD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na opis przezyc ;] najlepiej w dziale o słuchawkach...

 

 

Nie omieszkam. Na razie przeprowadzam pierwsze w życiu wygrzewanie. Mam nadzieję, że dobrze mi wyjdzie. Szkoda też, że to potrwa. Po wygrzaniu postaram się zrobić rzetelną reckę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... ale od czasu do czasu zakładam na uszy bo mnie korci i.... oj... chyba następne będę RS-1 albo GS1000 dopiero :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności