Skocz do zawartości

Najdłuższy Wątek... Cz 2


Forza Lazio

Rekomendowane odpowiedzi

panowie czy paczki z austarlii tez sa trzeba wysylaz z zanizona wartoscia ??

zeby nie dowalili cla itd

 

A czemu Australia miałaby być "inna" niż np. USA w kwestiach Vatowo-Celnych ? :) Toż to nie Unia Europejska :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

wiecie może coś na temat jak szumi ipod shuffle 2gen

 

czy bardziej szumi od 1gen czy może coś poprawili

Shuffle 2nd gen to najbardziej szumiący markowy odtwarzacz... Szumi o wiele bardziej od 1st gen. Zresztą 1st gen nie szumi tak bardzo, w porównaniu do T series prawie wogóle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera... byłem ostatnio w poznaniu posłuchać px100... i teraz na nic nie będę wydawał kasy, bo muszę mieć te słuchawki

 

To ja tak miałem z Porta Pro.

 

Tak się czasem zastanawiam, jak widzę ludzi z jakimś MP4 idących ulicą z jakimiś różowo-przezroczystymi słuchawkami w uszach dodanymi w komplecie do ów niebiańskiej jakości playerka, jaką oni mają przyjemność ze słuchania muzyki??

 

Jak dla mnie to jest niewyobrażalne. Jak można żyć bez przyzwoitych słuchawek??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się czasem zastanawiam, jak widzę ludzi z jakimś MP4 idących ulicą z jakimiś różowo-przezroczystymi słuchawkami w uszach dodanymi w komplecie do ów niebiańskiej jakości playerka, jaką oni mają przyjemność ze słuchania muzyki??

 

Jak dla mnie to jest niewyobrażalne. Jak można żyć bez przyzwoitych słuchawek??

Niektorzy chyba nie słyszą różnicy ;]

Jak moi znajomi usłyszeli, że kupiłem słuchawki za 90zł to sie dziwili po kij mi takie drogie słuchawki? Dla nich 30zł za słuchawki to już dużo. Jak chciałem sprzedać moje za 60zł to stwierdzili że drogo ;asd

Lubie słuchać, jak śmieją się z kogoś kto dał np. 50zł więcej za playerka o tej samej pojemności... dla nich nie ma czegoś takiego jak lepszej jakości dźwięk w odtwarzaczu, jest tylko odtwarzacz, za którego się bez sensu przepłaciło :lol:

 

ps. teraz się tak zastanawiam: skoro między ep-kami a px100 jest taka różnica, to jak mogą grać słuchawki za 300-400zł?(np. shure e4c czy coś w tym stylu ;]

 

Rozglądam się za mp3'kami, chcę sprzedać mojego palmptopa i kupić sobie coś w rozsądnej cenie... w oko wpadł mi sandisk m250, ktoś go słuchał? Jestem ciekawy jak wychodzi jakościowo w porównaniu do mojego acera...z którego jestem umiarkowanie zadowolony, w porównaniu(nie bezpośrednio, tylko z tego co pamiętałem) z SPV C500 wychodził niezbyt dobrze

Ciekaw też jestem, czy usłyszałbym różnicę między takim sandiskiem a iriverem. Bo nie wiem, czy kupić jakiś tańszy, czy inwestować w hi-end...

sandiski obsluguja ogg lub mp2?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektorzy chyba niesłyszą różnicy ;]

Jak moi znajomi usłyszeli, że kupiłem słuchawki za 90zł to sie dziwili po kij mi takie drogie słuchawki? Dla nich 30zł za słuchawki to już dużo. Jak chciałem sprzedać moje za 60zł to stwierdzili że drogo

 

Tak to jest. Jak moi kumple posłuchali Porta Pro to teraz wszyscy "zbierają na słuchawki".

 

Porty nawet pomogły mi zapoznać pewną .... niewiastę :) , ale może nie będę wdawał się w szczegóły :D

 

Jak widać dobre słuchawki pomagają w życiu. Nie tylko nadają muzyce sens.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ratunku ;[

zaraz sie rozplacze... nie moge juz sluchac tych dennych mp3@256kbps z tego dennego(muzycznie) acera n30 z tych dennych (? :P) EP-630'ek

ide posluchac na porzadnym wzmacniaczu oryginalnej plytki

 

edit: ogg wyciagaja duzo lepsza jakosc od mp3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już nie przesadzaj. mp3 w takim bitrejcie grają ok. Chyba, że rip zwalony albo odtwarzacz marny.

hmm.. nie wiem, ale zaczynam się załamywać, jak tego słucham :blink:

 

Tak. ogg Q10, uznawany jest za near-losslessssss... smile.gif

Ide po płytki pozgrywać co nieco ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Q10?? Dla mnie przegiecie...Nigdy w zyciu na sprzecie przenosnym nie poczujesz roznicy miedzy Q10 a Q9 czy 8 a roznica w rozmiarach jest mimo wszystko spora...

 

MP3 powyzej 256 kb/s graja juz calkiem ladnie ale ponizej tej granicy...Zal i tragedia :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Q10?? Dla mnie przegiecie...Nigdy w zyciu na sprzecie przenosnym nie poczujesz roznicy miedzy Q10 a Q9 czy 8 a roznica w rozmiarach jest mimo wszystko spora...

wiem, wiem... chyba nie myślałeś, że będę zgrywać do Q10? :P

chciałem tylko wiedzieć, jaką jakość maksymalną mogą wyciągnąć. A jeśli max uważany jest za near-lossless, to wiem, że mogę na ogg wyciągnąć lepszą jakość niż mp3, a to mi chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.



×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności