Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Po odpowiednim wygrzaniu problem basu wg mnie znika bezpowrotnie (?). Całkiem o nim, takim jakim był w początkowej fazie odsłuchów, już zapomniałem a nie lubię nadmiaru więc pewnie by mnie nadal wkurzał. Dla mnie teraz już jest w sam raz. Cierpliwości :)

 

Ciut za krótko je miałem po prostu nadażyła się okazja. Jest teraz przewód zbalansowany do Audio-Gd o większym przekroju, jest sreberko wewnątrz muszli. wszystie gąbki poszły się paść a w ich miejsce wylądowała wełenka. Pady to Super Spfty standardowe od HM5 i już. Może pod koniec tygodnia będą już u mnie to wrzucę fotki i dam znać co i jak. Sporo tego wszystkie już było bo przewód pasuje też do Kennertonów więc praktycznie żadnych dodatkowych kosztów nie było.

Edytowane przez Tajniakos
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie. Mam trochę rożnych słuchawek - otwarte, zamknięte, IEM, czy m.in CIEMy limonki z opcją włączania większego basu - i nie mam wrażenia, aby Meze się jakoś wyróżniały swym basem na niekorzyść.

Dla mnie jest chyba idealnie jeśli go nie zauważam i nie zgrzytam już zębami.

 

Tak czy inaczej dla mnie to są słuchawki nr 1, używam je wszędzie gdzie potrzebuje i wcale mnie nie boli, że zapłaciłem za nie chyba najwięcej na tym forum ;)

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem ostatnio okazję posłuchać w domowym zaciszu trochę sprzętu (DT990 Pro 250Ohm, Grado Sr60e, wcześniej AKG K701). Wiem, że to różne konstrukcje i bezpośrednie porównanie nie do końca uczciwe, ale jak po 2 tygodniach wróciłem wczoraj do Meze to stwierdziłem, że nic więcej nie potrzebuję. Komuś pasuje to granie, innemu nie, dla mnie na tę chwilę to koniec poszukiwań. Teac + Meze i gra muzyka :) Słuchawki na lata.

Muszę tylko jeszcze tych padów symetrycznych spróbować.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki tam 3 dniowy zarost. Jak się ogolę to wyglądam jak mój avatar

 

+100 do poziomu samo******stości za poczucie humoru :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mezeee

 

 

attachicon.gifIMAG0679.jpg

 

 

 

Co jest z tymi słuchawkami? Broda rosnie od słuchania na nich?! Zobaczcie zdjęcia z recki, z head fi, dziś dodana:

 

http://www.head-fi.org/products/meze-99-classics/reviews/15638

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio dokupiłem Do CAL pady od hm5 softy i mocno sie rozczarowałem.
Wygoda owszem, ale dźwięk to już nie to. Brak tego Ciepła, tej analogi, bliżej to już pewnie gra do k 550, zupełnie mi nie podeszło takie zestawienie.
Zrobiłem recabling niedawno i wróciłem do starych oryginalnych padów- i to jest to.

PS zastanówcie sie nim wymienicie pady, bo dźwięk sie zmienia, u mnie na niekorzyść, choć może komuś podpasuje. Ktoś pewnie siedział nad tym i zaprojektował taki rozmiar a nie inny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio dokupiłem Do CAL pady od hm5 softy i mocno sie rozczarowałem.

Wygoda owszem, ale dźwięk to już nie to. Brak tego Ciepła, tej analogi, bliżej to już pewnie gra do k 550, zupełnie mi nie podeszło takie zestawienie.

Zrobiłem recabling niedawno i wróciłem do starych oryginalnych padów- i to jest to.

 

PS zastanówcie sie nim wymienicie pady, bo dźwięk sie zmienia, u mnie na niekorzyść, choć może komuś podpasuje. Ktoś pewnie siedział nad tym i zaprojektował taki rozmiar a nie inny

Każde słuchawki inaczej reagują na zmianę padów. W jednych różnica jest w zależności od wygniecenia nawet a w innych co byś nie robił to dźwięk się nie zmienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Już niedługo i u mnie Meze99, ciekaw jestem tych słuchawek bo opinie różne skrajnie.

No ciekaw jestem Twojej opinii o nich.

 

 

Dziś dotarły, wygląda na to że to jednak są dobre słuchawki. Kupiłem z ciekawości, tak jak niedawno Oppo PM3. Jedne i drugie są bardzo fajne.

Jeszcze się osłucham, dam znać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności