Skocz do zawartości

iBasso DX200


siara1975

Rekomendowane odpowiedzi

Odsłuchałem sobie dx200 w mp3store. Sprzęt drogi, ale dopracowany. Kogo stać to polecam. Dźwiękowo zrobił na mnie ogromne wrażenie. Co prawda podpiąłem tylko listen po jacku 3.5mm, ale one ze wszystkim grają mnie więcej tak samo, a na dx200 wyszło z nich 110% możliwości. Normalnie przestały mi grać z telefonu i mam teraz problem. Ergonomicznie spora cegła, podejrzanie lekka (amelinium). Dotyk mocno taki sobie... ale była naklejona fabryczna folia z napisami, więc możliwe, że po jej zdjęciu jest sporo lepiej. Tak czy siak wyświetlacz mógłby być większy i w lepszej rozdzielczość. Ale jak na standardy audiofilskie chyba i tak jest dobrze (lepiej od kałachów).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odsłuchałem sobie dx200 w mp3store. Sprzęt drogi, ale dopracowany. Kogo stać to polecam. Dźwiękowo zrobił na mnie ogromne wrażenie. Co prawda podpiąłem tylko listen po jacku 3.5mm, ale one ze wszystkim grają mnie więcej tak samo, a na dx200 wyszło z nich 110% możliwości. Normalnie przestały mi grać z telefonu i mam teraz problem. Ergonomicznie spora cegła, podejrzanie lekka (amelinium). Dotyk mocno taki sobie... ale była naklejona fabryczna folia z napisami, więc możliwe, że po jej zdjęciu jest sporo lepiej. Tak czy siak wyświetlacz mógłby być większy i w lepszej rozdzielczość. Ale jak na standardy audiofilskie chyba i tak jest dobrze (lepiej od kałachów).

to jak listeny grają z nim co się zmieniło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Odsłuchałem sobie dx200 w mp3store. Sprzęt drogi, ale dopracowany. Kogo stać to polecam. Dźwiękowo zrobił na mnie ogromne wrażenie. Co prawda podpiąłem tylko listen po jacku 3.5mm, ale one ze wszystkim grają mnie więcej tak samo, a na dx200 wyszło z nich 110% możliwości. Normalnie przestały mi grać z telefonu i mam teraz problem. Ergonomicznie spora cegła, podejrzanie lekka (amelinium). Dotyk mocno taki sobie... ale była naklejona fabryczna folia z napisami, więc możliwe, że po jej zdjęciu jest sporo lepiej. Tak czy siak wyświetlacz mógłby być większy i w lepszej rozdzielczość. Ale jak na standardy audiofilskie chyba i tak jest dobrze (lepiej od kałachów).

 

Dopiero przedwczoraj ze znajomym rozmawialiśmy o tym jak kupowato zgrywają się Listeny z DX200 :) ile osób tyle opinii co tylko potwierdza - SŁUCHAĆ a nie czytać.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero przedwczoraj ze znajomym rozmawialiśmy o tym jak kupowato zgrywają się Listeny z DX200 :) ile osób tyle opinii co tylko potwierdza - SŁUCHAĆ a nie czytać.

 

 

Pytanie, czy w ogóle komuś podobają się Listen.

 

xD

 

@hibi pojawiła się głębia, moc i efekty 3d :) Gdyby był 2x cieńszy, 2x tańszy i 2x dłużej trzymał na baterii, to bym go sobie kupił :D

 

Mnie Listen zgrywały się z DX200, żeby nie było że sobie teraz to wymyślam, skromnie zacytuję sam siebie:

 

 

Bernie, on 17 Feb 2017 - 20:17, said:

Mnie po krótkim odsłuchu DX200 bardzo się spodobał. Z Triple Fi 10 i Listen zagrał tak jak nic do tej pory nie zagrało.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

xD

 

@hibi pojawiła się głębia, moc i efekty 3d :) Gdyby był 2x cieńszy, 2x tańszy i 2x dłużej trzymał na baterii, to bym go sobie kupił :D

to myślimy podobnie, porównanie do telefonu tak?

już DX80 jest za wielki także typowe portable by się przydało z bardzo dobrym graniem pod przenośne.

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem profesjonalnego porównania. Podpiąłem tylko listen pod dx200 i miałem efekt wow. No i od tej pory focale już mi z telefonu nie grają tak fajnie... Próbuję się jeszcze przekonać do połączenia z mojo, ale średnio mi to wychodzi... Z chordem listen są dla mnie zbyt detaliczne i przez to męczące. Czyli wszystko na opak... Bo to przecież mojo powinno być ciepłe z łagodną górą, a ibasso precyzyjne i techniczne :s

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie robiłem profesjonalnego porównania. Podpiąłem tylko listen pod dx200 i miałem efekt wow. No i od tej pory focale już mi z telefonu nie grają tak fajnie... Próbuję się jeszcze przekonać do połączenia z mojo, ale średnio mi to wychodzi... Z chordem listen są dla mnie zbyt detaliczne i przez to męczące. Czyli wszystko na opak... Bo to przecież mojo powinno być ciepłe z łagodną górą, a ibasso precyzyjne i techniczne :s

w mojo żadnego złagodzenia góry nie widzę

czekam jeszcze na sony A35 (100g) bądź M1 pod mojo jako transport

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie ja też, a chciałbym, żeby grał nieco bardziej analogowo, bo od tej jego żywotności mam aż łaskotki w brzuchu ;D No ale powoli się do niego przyzwyczajam (wypożyczyłem go sobie na dwa dni) i chyba niczego bardziej wpisującego się w moje oczekiwania nie znajdę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy FW nie pomógł. Wychodzi na to że mam uwalony ekran. Będę miał czas to się przejadę do mp3s, niech to odsyłają z powrotem :/

 

Pisz do paul@ibasso.com, sami ogarniają wymianę. W Mp3store może to trochę potrwać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nowy FW nie pomógł. Wychodzi na to że mam uwalony ekran. Będę miał czas to się przejadę do mp3s, niech to odsyłają z powrotem :/

 

Pisz do paul@ibasso.com, sami ogarniają wymianę. W Mp3store może to trochę potrwać.

 

 

a co wtedy z gwarancją PL?

 

 

BTW - naprawdę nie wiem co oni poprawili w tym nowym sofcie... na szczęście mi tam ekran śmiga

 

 

 

a - po wgraniu trzeba zawsze zrobić reset fabryczny - może coś pomoże

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

 

 

Nowy FW nie pomógł. Wychodzi na to że mam uwalony ekran. Będę miał czas to się przejadę do mp3s, niech to odsyłają z powrotem :/

Pisz do paul@ibasso.com, sami ogarniają wymianę. W Mp3store może to trochę potrwać.

a co wtedy z gwarancją PL?

 

 

BTW - naprawdę nie wiem co oni poprawili w tym nowym sofcie... na szczęście mi tam ekran śmiga

 

 

 

a - po wgraniu trzeba zawsze zrobić reset fabryczny - może coś pomoże

 

Problem z "ghost screen" jest im znany, wymieniają urządzenia. Chłopaki na HF opisują procedurę. Ja rozumiem to tak, że oni Ci wymieniają dapa, a gwarancję masz na stary odtwarzacz, papier zostaje ten sam, nie ma na nim numeru seryjnego.

 

http://www.head-fi.org/products/ibasso-audio-dx200-reference-dap/reviews/18124

Edytowane przez all999
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Nowy FW nie pomógł. Wychodzi na to że mam uwalony ekran. Będę miał czas to się przejadę do mp3s, niech to odsyłają z powrotem :/

Pisz do paul@ibasso.com, sami ogarniają wymianę. W Mp3store może to trochę potrwać.

Mi kazał przez serwis dx80 a ten ma wylane.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderator

Nie rozumiem oburzenia, dziś dzwonił do nas klient z "ghostem" sprzęt będzie odesłany na serwis. Serwis zgłosi do Ibasso, producent potwierdzi nam co trzeba wyśle nam odpowiednią korektę faktury i tyle. Jaki problem z wymianą? Pozostaje kwestia czy jeszcze mamy jakieś sztuki czy dopiero z dostawa dojdzie nówka. Tego już nie wiem.

hibi - o co chodzi? Zgłosiłeś i wysłałeś sprzęt na serwis? I co bo nie rozumiem: " Nie odpowiadają na zgłoszenia chyba faktycznie lepiej przez Chiny, tylko po co się płaci mp3store za gwarancję.

No nic do rzecznika trza napisać. "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności