Skocz do zawartości

Fanklub HiFiMAN


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Ale widzę, że jakieś jaka z wysyłką. Massdrop nie może wysyłać poza obszar USA. Dostarcza towar firmie trzeciej a dopiero ta przesyła poza ich granice. w razie cła ile ze stanów trzeba doliczyć?

Przecież do tej pory jakoś wysyłali. Za przesyłkę do Polski doliczają 15$.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale widzę, że jakieś jaka z wysyłką. Massdrop nie może wysyłać poza obszar USA. Dostarcza towar firmie trzeciej a dopiero ta przesyła poza ich granice. w razie cła ile ze stanów trzeba doliczyć?

Cło to kilka % 3 może 5 wartości przesyłki. Najgorszy jest VAT 23%
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym powiedział cło może być od 0 do 5% (ile dokładnie to w rękach opatrzności.. tfu znaczy UC) :P VAT oczywiście od wszystkiego, łącznie z wysyłką, naliczą 23%. Wie ktoś może czy TTIP wpłynie na to?

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie jakiego dźwięku można się po nich spodziewać? 550 zł w stosunku nawet to używanych HE-300 które chodzą na allegro po 700-800 zł.

Poprawiony pałąk i stylistyka, plus mocowanie kabli. Tylko jak one zagrają jest pytanie. Więcej góry od HE-300 najprawdopodobniej, ale co z dołem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie jakiego dźwięku można się po nich spodziewać? 550 zł w stosunku nawet to używanych HE-300 które chodzą na allegro po 700-800 zł.

Poprawiony pałąk i stylistyka, plus mocowanie kabli. Tylko jak one zagrają jest pytanie. Więcej góry od HE-300 najprawdopodobniej, ale co z dołem?

 

Dołu ma nie być.

 

Ja się skusiłem :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie jakiego dźwięku można się po nich spodziewać? 550 zł w stosunku nawet to używanych HE-300 które chodzą na allegro po 700-800 zł.

Poprawiony pałąk i stylistyka, plus mocowanie kabli. Tylko jak one zagrają jest pytanie. Więcej góry od HE-300 najprawdopodobniej, ale co z dołem?

Można się wstrzymać z zakupem (skoro pozostało jeszcze z 4,3tys. sztuk), w końcu wysyłki to nie przyspieszy i tak :P Może będzie jakaś konkretniejsza opinia purrina (ten link z wykresem co podałem).

 

Jeśli wróżyć z fusów, to ze skąpych informacji z powyższego linka czy "talk" na massdropie, można ostrożnie sądzić, że są neutralne/jasne/w kierunku analizy, więc brzmienie być może zbliżone do hp9500, srh1440, k612. Wykres mają całkiem niezły, bas wydaje się dość liniowy, choć ze spadkiem od 100hz jak to w otwartych dynamikach zazwyczaj.

HE300 wykresy raczej mają poszarpane mocno, więc he350 są teoretycznie lepsze.

 

Czyli idą w kieruku HE-400 jeśli chodzi o dół? Nieeee :wacko:

Przecież HE400 basu mają sporo... Słuchawki audiofilskie dla bassheadów nie są :P

Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Janusz biznesu: http://allegro.pl/hifiman-he-350-massdrop-nowosc-nastepca-he-300-i6159063640.html

A tutaj kolejny: http://allegro.pl/hifiman-he-400s-sluchawki-ortodynamiczne-planarne-i6150236320.html

O ile ten pierwszy jest nie groźny to nad drugim bym się zastanawiał.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Palpatine
Jak ktoś kupi to pewnie będzie zdziwiony, że sprzedawca zapłacił tylko 115$, a on jeszcze Vacisko będzie bulił.

Strona "o mnie", tego drugiego sprzedającego to jakaś parodia, warto zerknąć dla śmiechu co piszą o "konkurencji" :D

He-300 oprócz pierwszej rewizji poszarpane nie są, no może powyżej 10kHz. Tak po wykresach to HE-350 są innym modelem, mało cech wspólnych... Szkoda.


Polać ! Masz rację, rev2 ma całkiem ciekawy wykres http://www.innerfidelity.com/images/HiFiMANHE300Rev2.pdf W he350 bas nie jest podbity.

Edytowane przez oblivion
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy Janusz biznesu: http://allegro.pl/hifiman-he-350-massdrop-nowosc-nastepca-he-300-i6159063640.html

A tutaj kolejny: http://allegro.pl/hifiman-he-400s-sluchawki-ortodynamiczne-planarne-i6150236320.html

O ile ten pierwszy jest nie groźny to nad drugim bym się zastanawiał.

 

O co chodzi z tym drugim linkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grubby

Uważaj, bo zaraz BeatX się zjawi i Cię opindoli, że nie ma różnic :P

 

Co do HE350 to się pojawiły na Youtube, więc się im można bliżej przyjrzeć jak wyglądają. Niestety tylko w jednej jest na temat brzmienia i raczej przez kogoś kto ma małe pojęcie o słuchawkach:

( to można oglądnąć spokojnie bez dźwięku ;) )
(mowa o tym, że neutralne) Edytowane przez oblivion
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności