Skocz do zawartości

Fanklub AUNE


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

Jak sie uda posluchac to napisz pare slow o tym porownaniu.

Cayina jestem bardzo ciekaw i zaluje ze nie wzialem do domku na testy jak mialem okazje :/ Skreslilem go jednak przez funkcjonalnosc - przez to nigdy go nie nabede, ale ciekawosc grania pozostaje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwocie jaką trzeba za X1S zapłacić raczej trudno o kompletną integrę z takim wykonaniem, dźwiękiem oraz funkcjonalnością (mi niestety zbędną). Modowane sprzęty już mnie nie interesują. To jest dobre dla osób, które się na tym znają i mogą na bieżąco serwisować swoje zabawki, ja do nich nie należę. Wolę mieć spokój.

  • Like 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grubbby, potraktuj to proszę jako komplement z mojej strony: z chwilą pisania na Muzo stałeś się dla mnie recenzentem ;).

 

 

W kwocie jaką trzeba za X1S zapłacić raczej trudno o kompletną integrę z takim wykonaniem, dźwiękiem oraz funkcjonalnością (mi niestety zbędną). Modowane sprzęty już mnie nie interesują. To jest dobre dla osób, które się na tym znają i mogą na bieżąco serwisować swoje zabawki, ja do nich nie należę. Wolę mieć spokój.

 

Idzie lajk. Bo to właśnie jest tak jak u mnie i tak jak mówi @Grubbby: uraz niestety mam i to niejeden, z niejednym urządzeniem, z niejednej ręki, a o który wcale się nie prosiłem. Moje słuchawki też nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwocie jaką trzeba za X1S zapłacić raczej trudno o kompletną integrę z takim wykonaniem, dźwiękiem oraz funkcjonalnością (mi niestety zbędną). Modowane sprzęty już mnie nie interesują. To jest dobre dla osób, które się na tym znają i mogą na bieżąco serwisować swoje zabawki, ja do nich nie należę. Wolę mieć spokój.

 

A ja z kolei nawiąże do tej funkcjonalności. Bo głównie dlatego X1S zwrócił moją uwagę. Chyba nie ma w tej cenie sprzętu, który może działać pod USB i pod optykiem, jest połączeniem DAC + AMP, do tego może działać zarówno jako samodzielny DAC, jak i AMP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja pisałem tylko o funkcjach, które są mi potrzebne i z których aktualnie korzystam. Chociaż z wejściem optycznym mam problem. Ale to muszę jeszcze dokładnie sprawdzić bo nie wiem czy to wina Aune.

A jak się problem objawia? U mnie bez zastrzeżeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

X1S mam podłączonego optykiem do wieży, z której odtwarzam CD. Problem jest taki, że dźwięk czasem mi się "tnie" jak przy porysowanej płytce. Wieża jest już dość leciwa, nic specjalnego, więc myślałem, że to jej wina, ale na kolumnach jest OK. Dodam, że kiedyś miałem u siebie Fiio D03 i nic takiego się nie działo. Czyli problem jest chyba po stronie kabla optycznego lub DACa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem wróżką i nie mieszkam tuż obok Hermana, także nie byłbym tego taki pewien bez wykluczenia tego elementu na 100% stosując inny kabel. W przypadku nawet znacznie droższych kabli optycznych kiepsko dobrane wielkościowo wtyki były problemem i nie dochodziły na dostateczną odległość do soczewki. Problem powtarzał się na wielu różnych urządzeniach. Przykład: nowe H-Flexy za ponad 200zł, które notorycznie łapały z tego powodu desynchronizację. Starsze wersje - brak problemów. Szybkie porównanie - zupełnie inne gabarytowo wtyki ze znacznie krótszymi doprowadzeniami wiązki. Przewodnik może i być super (bo był, gdy działał), ale wykonanie nadal jest wykonaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aune X1s jest w porównaniu do HA-3 jaśniejszy i nie tak muzykalny, bardziej wyprany z emocji. Dużo jednak zależy od synergii słuchawek, bo mam wrażenie, póki, co, że R70x bardziej się lubią z X1s, a dla przykładu DT150 z HA-3.

Edytowane przez FeX
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności