Skocz do zawartości

Fanklub AUNE


EvilKillaruna

Rekomendowane odpowiedzi

Ale na moje pytania nie odpowiedział ;).

 

Tak czy inaczej obiecany update: http://www.audiofanatyk.pl/audiofanatyk-konczy-7-lat/

Link daję w tym wątku tylko dlatego, że tyczy się sporej ilości modeli Aune. Mam tym samym nadzieję, że opłacało się czekać :).

 

Mogłem jeszcze poprosić o możliwość dostania taniej nausznic do Beyerdynamiców, ale po tym jak usłyszałem od Pendragona, że jestem "pyszałkowaty" itd., tak jakoś przeszedł mi entuzjazm.

  • Like 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na moje pytania nie odpowiedział ;).

 

Tak czy inaczej obiecany update: http://www.audiofanatyk.pl/audiofanatyk-konczy-7-lat/

Link daję w tym wątku tylko dlatego, że tyczy się sporej ilości modeli Aune. Mam tym samym nadzieję, że opłacało się czekać :).

 

Mogłem jeszcze poprosić o możliwość dostania taniej nausznic do Beyerdynamiców, ale po tym jak usłyszałem od Pendragona, że jestem "pyszałkowaty" itd., tak jakoś przeszedł mi entuzjazm.

Przeoczylem:) testuje tylko jako combo bo,takie ma miec u mnie przeznaczenie.

Na bardziej szczegolowa zabawe chyba czasu nie starczy:/

 

I gratulacje oczywiscie:)

I troche wywolalosmy wilka modyfikacji z lasu:

https://muzostajnia.wordpress.com/2015/11/04/aune-s16-modyfikacja-wbudowanego-nan-wzmacniacza-sluchawkowego/

 

Ciekawe jak to,realnie wplywa na dzwiek...

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grubbby

Szkoda, bo przyznam ciekawiły mnie Twoje obserwacje w tych rejonach - iks jedynka w czasie recenzji zaskoczyła mnie pozytywnie jako stopień wyjściowy, ale wczoraj pokazała się z bardzo dobrej strony jako konwerter USB->COAX. Muszę niestety stosować połączenia optyczne lub koaksjalne pod DACa-80, ponieważ po USB średnio chce współgrać z kontrolerem na płycie głównej w jednej z moich maszyn. Jak na ironię w tej wykorzystywanej głównie do odsłuchów. Na tle obecnie posiadanego połączenia optycznego jest wyczuwalna zmiana w holografii średnicy i czystości góry. Podejrzewam, że po prostu udaje mi się za sprawą X1S i dobrego koaksa ominąć jakość soczewki optycznej oraz QEDa Graphite na tyle, że o ile nie dane mi było zbyt mocno tego poczuć na SRS-3030, o tyle na Beyerdynamicach T1 już nie mam problemów - słuchawki są piekielnie czułe na tor i tu też potwierdzam to co mówił Miłosz. Możliwe też że po części przez pominięcie energizera - jeden wszak to element mniej w torze.

 

Dzięki :). Może przy kolejnych urodzinach uda mi się wysmażyć jeszcze ciekawszą promocję, ale i tak jestem bardzo wdzięczny Maystrowi, że uczynił nam taki gest (podziękowania raz jeszcze).

 

Nie wiem jak wpłynie na dźwięk, ale o samym wpływie na urządzenie można było przeczytać już w postach Tomka przy okazji problemów z RA, a który nie zostawił na wykonawcy suchej nitki. Nie ma pewności, że modyfikacja nie jest robiona w dużej mierze na ślepo, w wielu miejscach nieprzetestowana, niepomierzona i realnie wyceniona. Właściwie nie ma pewności do czegokolwiek, od stabilności i bezpieczeństwa po gwarancję. Bo rozumiem że po takich przeróbkach i utracie gwarancji to osoba wykonawcy staje się wtedy na piśmie gwarantem takiej przeróbki? ;)

Edytowane przez EvilKillaruna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tylko tutek i jest w nim disclaimer że psujesz na własną odpowiedzialność. Nie doczytałem się oferty przeróbki.

A zapomniałbym - muszę odszczekać problemy ze sterami xmosa psującymi audio-gd:

Reinstalacja OSa pomogła i audio-gd hula. Teraz sprawa wygląda tak, że pomiędzy przpeięciami urządzeń mależy odinstalowywać stery i wsio bangla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo takowa znajduje się na AH (a przynajmniej znajdowała). Jak pamiętam przeróbki wynosiły max. 1400 zł. Gdyby oferta została sformułowana u Was na Muzo, prawdopodobnie podniósłby się słuszny raban o wykorzystywanie jej tak jak forum mp3store jako platformy handlowej. Zupełnie się zresztą wtedy z tym nie kryto, także tym razem błąd nie został powielony, aczkolwiek wymieniony disclamer stosowany jest z tego co widzę zawsze, nawet gdy sprzęt modyfikowany jest po stronie wykonawcy ;).

Edytowane przez EvilKillaruna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na moje pytania nie odpowiedział ;).

 

Tak czy inaczej obiecany update: http://www.audiofanatyk.pl/audiofanatyk-konczy-7-lat/

Link daję w tym wątku tylko dlatego, że tyczy się sporej ilości modeli Aune. Mam tym samym nadzieję, że opłacało się czekać :).

 

Mogłem jeszcze poprosić o możliwość dostania taniej nausznic do Beyerdynamiców, ale po tym jak usłyszałem od Pendragona, że jestem "pyszałkowaty" itd., tak jakoś przeszedł mi entuzjazm.

Z mojej strony gratuluję rocznicy ! Audiofanatyk może iść do podstawówki - 7 lat skończone ! :) . Życzę kolejnych udanych rocznic, wielu fajnych recek !

 

Z promocji Aune już nie skorzystam - mam juz B1 w tej cenie od Adama. Ciekawe czy Mayster wymieniłby mi go 1:1 na czarny, he,he.

No i szkoda,że nie ma Oppo PM-2 w cenie z Value Basket.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1400 za przerobke - to z tego tutoriala myslalem ze z 200pln :)

 

W aune x1s natomaist zauwazam problemy na USB podpinajac pod MACa - sa jakies szumy i trzaski. Po coaxie i optyku nei wystepuja...

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, ale nie zdziwiłbym się gdyby tak właśnie było w rzeczywistości. Na całe szczęście nie przekonam się o tym na własnej skórze, a raczej własnym sprzęcie. S16 i X1S działają bardzo dobrze tak jak są i z pełnym bezpieczeństwem dla podpinanego pod nie sprzętu :).

 

Never ending driver story zapewne.

Edytowane przez EvilKillaruna
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1400 za przerobke - to z tego tutoriala myslalem ze z 200pln :)

 

W aune x1s natomaist zauwazam problemy na USB podpinajac pod MACa - sa jakies szumy i trzaski. Po coaxie i optyku nei wystepuja...

 

Tak się działo z niektórymi sprzętami podpinanymi do wyjść USB ze słabym zasilaniem, szczególnie tych w obudowie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale na moje pytania nie odpowiedział ;).

 

Tak czy inaczej obiecany update: http://www.audiofanatyk.pl/audiofanatyk-konczy-7-lat/

Link daję w tym wątku tylko dlatego, że tyczy się sporej ilości modeli Aune. Mam tym samym nadzieję, że opłacało się czekać :).

 

Mogłem jeszcze poprosić o możliwość dostania taniej nausznic do Beyerdynamiców, ale po tym jak usłyszałem od Pendragona, że jestem "pyszałkowaty" itd., tak jakoś przeszedł mi entuzjazm.

 

7 lat to kawał czasu! Gratulacje! Powodzenia i wielu sukcesów na przyszłość :) Ps. Podziękowania za przygotowaną promocję dla Ciebie i kolegi Mayster.

 

 

Marceli - B1 (czarna i czerwona)

Edytowane przez LuQi
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W promocji jest rewizja pierwsza, bo takowa jest dostępna na ten moment. Druga się zjawi z nową dostawą, przy czym nie jest to nic ulepszonego czy poprawionego, a jedynie przystosowanie B1 pod bardzo czułe słuchawki poprzez - jak zostało wspomniane - niższy gain i impedancję wyjściową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności