Skocz do zawartości

Fanklub pchełek


Play

Rekomendowane odpowiedzi

..., co do samego kabelka, to obawiam się, że srebro to to tylko po wierzchu ;) ...

Pytanie, czy warto dopłacać do srebrnego kabelka, czy wystarczy zwykła miedź?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

..., co do samego kabelka, to obawiam się, że srebro to to tylko po wierzchu ;) ...

Pytanie, czy warto dopłacać do srebrnego kabelka, czy wystarczy zwykła miedź?

 

Ja tu słyszę w tym srebrnym po wierzchu kabelku, że ilość detali jedzie do uszu większa i gora jest bardziej rozdzielcza niż w posiadanym przez mnie czarnym, więc, różnica jest, kwestia gustu a cena nie aż taka wysoka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brunerius powiedz proszę czy używasz do senferów gąbeczek. Jeśli tak to jakich i jak zmieniają dźwięk? Dociążenie podobne do bezplusowych monków?

Używam pełnych z zestawu, dociążenie jest na nieco wyższym poziomie a kontrola na jeszcze wyższym niż monki classic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Informacja jest np. tu

http://ujeb.se/RqX8I

 

A ja jeszcze dwa słowa o innych wg mnie rewelacyjnych słuchawkach. Kupione od kolegi z forum TY HI-Z HP150 (150 Ohm) bardzo pasowałyby do opisu tych senferów. Mają bardzo przyjemny, dynamiczny bas (raczej średni/wyższy). Jednak nic nie zalewa środka. Wysokie raczej łagodne ale bardzo fajnie zaznaczone. Mają fajną przestrzeń. Słuchane na cienkich gąbkach od monków. Jeżeli można porównać to w charakterze brzmienia podobne do nausznych Brainwavz HM5.

http://ujeb.se/XaZg8

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ikar cyferki nie grają ;) tak samo jak pieniądze.

Ja na pewno nie jestem w stanie usłyszeć dwieściepięćdziesięciu kiloherców ;). A czy pieniądze nie grają - moim zdaniem grają, bo jak jest ich dużo to mogą zagrać , oj mogą ;)

Edytowane przez ikar
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Brunerius powiedz proszę czy używasz do senferów gąbeczek. Jeśli tak to jakich i jak zmieniają dźwięk? Dociążenie podobne do bezplusowych monków?

Używam pełnych z zestawu, dociążenie jest na nieco wyższym poziomie a kontrola na jeszcze wyższym niż monki classic

 

Jakiś czas temu prawie je zamówiłem ale po przeczytaniu na forum head.fi, że są moło basowe i o wiele jaśniejsze od monków, zrezygnowałem. Teraz zamówiłem. To czekanie mnie wykończy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze wnioski ze współpracy Touch 5g z Senferami (THX Brunnerius !!!)
- dobitny bas w ambiencie i elektronice. Raczej punktowy.
- trochę ciepławe.
- dość szczegółowe
- spora przestrzeń
- wygodne. Chyba ciut mniejsze od Tomahawków. Lepiej wchodzą w ucho. Gąbeczki pasują, łatwo się nakładają.
- T5g trzeba rozkręcić ponad 50 procent.
Wygląd i konstrukcja lepsze od serii Monk i od VE Zen. Nie taki całkiem plastik. Lekkie.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności