Skocz do zawartości

FLC Technology FLC8 i FLC8S - 36 brzmień w jednym


all999

Rekomendowane odpowiedzi

 

VAT też free? Czy naliczany?

Może ktoś kupował coś w shenzhenaudio.com i mógłby się wypowiedzieć jaką wartość deklarują przy wysyłce?

Kupowałem u nich w tym roku iemy za 120$, nie pamiętam dokładnie, ale na pewno wartość zadeklarowana była mniejsza niż 50$.
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

VAT też free? Czy naliczany?

 

Może ktoś kupował coś w shenzhenaudio.com i mógłby się wypowiedzieć jaką wartość deklarują przy wysyłce?

 

LuQi ? To Ty ich nie masz jeszcze ???

Walić Vat i całą populację innych naliczeń ...

 

Brać, zamawiać i kupować, królik musi zrejterować :D

 

Jedyna rzecz, która mnie w nich wkurza to do dooopy zausznice na stockowym kablu.

 

Jak wygrzebię się z remontami i urządzaniem pokoju pod kolumny to sprawię sobie do nich zausznice z cipek pingwinic cesarskich albo jakieś podobne, zamówię dwie hostessy żeby mi wachlowały powietrze wokół głowy i będę leżał i napawał się ich dźwiękiem :woot:

 

Dźwiękiem nie hostess tylko FLC8s - gdyby ktoś miał wątpliwości.

  • Like 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paratykus, wystarczy kabelek od Smoka ;) Ma zajedwabiste zausznice

Również potwierdzam. Mam hybrydę od smoka i rzeczywiście super się trzymają, pomimo dość sztywnego kabla.

 

 

Paratykus, wystarczy kabelek od Smoka ;) Ma zajedwabiste zausznice

A będzie miał jeszcze lepsze

 

A jakie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Paratykus, wystarczy kabelek od Smoka ;) Ma zajedwabiste zausznice

A będzie miał jeszcze lepsze

 

Mam kabelek sprzed prawie roku, gdzie jeszcze wszystkie żyły to był drut i odcinki pamięciowe w nich to dla mnie ideał wygody. Te z M6Pro, czy stockowego kabla od IT03 się nie umywają. W RHA MA750 też są fajne, ale jednak do Smokowych nie mają startu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem pewne przekłamanie w instrukcjach dot.filtrów.Teoretycznie czarny filtr(środek =,góra =) powinien być najrówniejszy.W złotym (środek + ,góra =) średnica powinna być nieco bliżej zaś góra powinna być taka sama.W praktyce czarny filtr syczy na górze,nieco chowa średnice,a złoty uspokaja górę,której jest idealna ilość,natomiast środek robi się bardzo klarowny,bas robi się mocniejszy,jakby odrobinę bardziej podbity(nie wiem jakim cudem).Ogólnie sub =,bas +,średnica +,wysokie = to dla mnie najlepsza konfiguracja.Wszystko jest całość przekazu jest dynamiczna,z wykopem,a jednocześnie klarowna.Er4xr przebite,o westone w40 nie wspomnę,bo nie ma o czym,inne światy ;).Dodam że tipsy stockowe i kabel hybryda od forzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za cynk o promocji. Kupiłem, mam, słucham. Zdecydowanie najlepsze granie z jakim miałem okazję się zetknąć do tej pory. Jest tylko jeden problem. Strasznie to to szumi. Na Sony ZX1 szumi, na SMSL M2, szumi bardziej, na karcie wbudowanej w laptopa nie szumi. Czy to jest norma? Jak się pozbyć tych szumów? Jakiś kabel z impedancją dodatkową?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dotarły..

 

Panowie, który z Was pisał, że te słuchawki grają fenomenalnie? Który z Was pisał, że są genialne i zdecydowanie warte swojej ceny? Który z Was pisał, że ze wszystkiego grają świetnie? Który z Was twierdził, że na tych słuchawkach kończy się pogoń za króliczkiem? Który z Was pisał, że każdy audiofil słuchawkowy w dziedzinie doków kończy na FLC8s? Który z Was pisał, żeby się nie zastanawiać tylko kupować w ciemno? No który się pytam? Co? Bo najchętniej wszystkim Wam bym browara postawił :D

 

Ależ one grają! Ależ mają potencjał! To jest to czego od zawsze szukałem, nie wiem tylko dlaczego dopiero teraz się o tym przekonałem, ale jak to mówią, lepiej późno niż wcale :ph34r:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dotarły..

 

Panowie, który z Was pisał, że te słuchawki grają fenomenalnie? Który z Was pisał, że są genialne i zdecydowanie warte swojej ceny? Który z Was pisał, że ze wszystkiego grają świetnie? Który z Was twierdził, że na tych słuchawkach kończy się pogoń za króliczkiem? Który z Was pisał, że każdy audiofil słuchawkowy w dziedzinie doków kończy na FLC8s? Który z Was pisał, żeby się nie zastanawiać tylko kupować w ciemno? No który się pytam? Co? Bo najchętniej wszystkim Wam bym browara postawił :D

 

Ależ one grają! Ależ mają potencjał! To jest to czego od zawsze szukałem, nie wiem tylko dlaczego dopiero teraz się o tym przekonałem, ale jak to mówią, lepiej późno niż wcale :ph34r:

 

Lubię kraftowe, jest takie nowe z Browaru Łańcut. Reszta na PW.

i jeszcze można zabawiać się z filtrami...

 

no ja swoje sprzedałdm, ale kusi mnie czasem, żeby znowu... kupić :)

 

Mimo posiadania, w moim odczuciu jednak nieco lepszych, EX1000, nadal o nich myślę. Mam nadzieję, że niedługo zobaczymy następcę - Celeste.

Edytowane przez all999
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nienawidzę Was... Kupuję.

 

 

A gdzie kupujesz? Teraz chyba najtaniej są tu.

http://www.lendmeurears.com/flc8s-blue/?setCurrencyId=2

Edytowane przez all999
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tam patrzę tylko się waham bo LuQi chwali shenzen jakieś. Nie znam się na tych Chińskich sklepach i trochę się obawiam więc... etam, już na lendme działam tylko żeby cacy było.

 

Te DHL to czym się różnią? Global czy Express?

 

Ok, zbyt gorączkowo. Już doczytałem :D

Edytowane przez ARoiv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności