Skocz do zawartości

Wakacyjny desant na Niemcy - zbiorówka Thomann.de 06/15


nismovsky

Rekomendowane odpowiedzi

@nismo dzięki! Przywracasz mi wiarę w ludzi! Byłem przekonany, że cały dochód ze zbiorówki pójdzie na nowe monitory do Twojego studia. A tu proszę, miłe zaskoczenie!

 

Jakbym chciał sobie podreperować budżet to opylałbym Wam jakieś drogie sprzęty w ramach "nagłej potrzeby gotówkowej", a nie bawił się w pierdułkowate wpłaty za jednego Cordiala czy 3 wtyki Neutrika :P

 

Mógłbym też "sprzedawać" na pewnym forum o realizacji i produkcji różne syntezatory itd. Po 3 wpłaty na 1 przedmiot, konto na "słupa" (żulika, któremu daję 100 za założenie konta w banku i przejmuję jego kartę). Do tego logowanie poprzez szyfrowane Blackberry oraz ogólnodostępne Wi-Fi i pozamiatane ;)

 

Ale nie podsuwajmy pomysłów :P

Edytowane przez nismovsky
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co szukać? Wystarczy, że postawisz zanętę w postaci otwartej amareny, najlepiej nieco wkoło rozchlapanej, żeby siarka była lepiej wyczuwalna i żulernia zleci się z całej okolicy niczym obserwujący wątek "oddam za darmo" na wiadomość o nowym wpisie Manuela :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to pierwszy raz zawiodłem się na tempie wysyłki z Thomanna... W czwartek zamówienie było niby skompletowane, ale według trackingu to paczka nadal nie wyszła z ich firmy!
Przepraszam Was za to niezależne ode mnie opóźnienie... :(

 

Oto numer nadania paczki (UPS) żeby każdy mógł sobie sprawdzić:

1Z8232897924220013
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Jimmi - co wiedziałeś? Że ułożyłem listę we środę chyba, w czwartek paczka rzekomo była kompletowana i mimo to w piątek kurier jej nie odebrał od nich? ;)

@Pendragon i inni - cieszę się, że nie odbieracie tego negatywnie. Starałem się załatwić to jak najszybciej, ale widzę, że w Thomannie mają jakieś urlopy chyba, bo nie pamiętam żeby od złożenia zamówienia do wyjścia paczki z ich firmy zeszło mi kiedykolwiek więcej niż 48h...

 

Tak czy owak: paczki wyjdą do Was najpóźniej na następny dzień po otrzymaniu kartonu z zamówieniem od kuriera UPS :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Pendragon - Edytuj sobie ten post, bo Crysis miał na myśli Jimmiego DRAGONA a nie PenDRAGONA :P To Jimmi sugeruje mi m.in, że moimi zbiorówkami robię sobie podkład pod późniejszego wała w stylu Ala Bundy'ego ;)

Edytowane przez nismovsky
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niespodzianka!

Kurier przyniósł zamówionko i już dziś, wczesnym popołudniem, paczki i listy wyruszyły w Waszą stronę! :)
Śledzić je można (paczki, bo listy mają wpisane tylko nadanie oraz odbiór/awizowano) poprzez stronę http://emonitoring.poczta-polska.pl/ lub klikając w link przy Waszym nicku poniżej:



Kiedy dostaniecie swoje przesyłki (i wszystko będzie w porządku) proszę o komentarz w moim temacie:
http://forum.mp3store.pl/topic/108404-nismovsky/

PS. @Jimmi Dragon - w nagrodę za Twoje podśmiewanie się z moich dobrych intencji i sugerowanie, że robię przewał jak Al_Bundy, Twoje zamówienie zapakowałem w karton... po podpaskach :P Podobno smoki lubią krew, więc może akurat Ci podpasuje? :D

 

^
PS2. Tego posta zalajkował mi PENDRAGON, a w tytule nad nickiem ma "NEW BLOOD" :lol: :lol: :lol:

Edytowane przez nismovsky
  • Like 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

PS. @Jimmi Dragon - w nagrodę za Twoje podśmiewanie się z moich dobrych intencji i sugerowanie, że robię przewał jak Al_Bundy, Twoje zamówienie zapakowałem w karton... po podpaskach :P Podobno smoki lubią krew, więc może akurat Ci podpasuje? :D

 

lol :D

 

Się śmiejesz, jak dojdzie do piątku do jimma, to moge przechwycić i Ci w sobote przywiozę nieśmiganego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

PS. @Jimmi Dragon - w nagrodę za Twoje podśmiewanie się z moich dobrych intencji i sugerowanie, że robię przewał jak Al_Bundy, Twoje zamówienie zapakowałem w karton... po podpaskach :P Podobno smoki lubią krew, więc może akurat Ci podpasuje? :D

 

lol :D

 

Się śmiejesz, jak dojdzie do piątku do jimma, to moge przechwycić i Ci w sobote przywiozę nieśmiganego :D

smoka, czy zamówienie? :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności