Skocz do zawartości

Astell&Kern AK380


all999

Rekomendowane odpowiedzi

Ahahaha, Wojtek, jestes moim idolem!!!

Szanowni Panstwo, pracownik miesiaca w mp3store na oficjalnym forum firmowym: "Nie musisz u mnie kupowac. I tak nic z tego nie mam."

Pozdro Wojtek;-)

Edytowane przez micbud
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wojtek! Zmieniam zdanie - Grubbby mnie przekonał - kupuję DX90 :)

 

gratulacje!

 

ja tylko dodam kwestie, ktora zostala usunieta. Mianowicie potestowalem troche kwestie roznic grania ak380 z pamieci wewnetrznej i karty SD.

Roznic brak. Ani duzych ani malych. Ani spektakularnych ani subtelnych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem część postów była przemieszana pod kątem przydatności i nieprzydatności w świetle wątku. Możliwe że kilka bardziej merytorycznych fragmentów poleciało hurtem. Wszystko przez to, że bardziej skupiacie się na kretyńskich przepychankach i docinkach, które męczą od samego patrzenia, niż na samym urządzeniu, jakiekolwiek by nie było :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem część postów była przemieszana pod kątem przydatności i nieprzydatności w świetle wątku. Możliwe że kilka bardziej merytorycznych fragmentów poleciało hurtem. Wszystko przez to, że bardziej skupiacie się na kretyńskich przepychankach i docinkach, które męczą od samego patrzenia, niż na samym urządzeniu, jakiekolwiek by nie było :).

Moderatorzy drogi,

 

Od szanownego kolegi przede wszystkim należy oczekiwać pewnego poziomu kultury osobistej. Tak więc bądź uprzejmy używać trochę innego słownictwa.

 

Dziękuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak jak mówiłem część postów była przemieszana pod kątem przydatności i nieprzydatności w świetle wątku. Możliwe że kilka bardziej merytorycznych fragmentów poleciało hurtem. Wszystko przez to, że bardziej skupiacie się na kretyńskich przepychankach i docinkach, które męczą od samego patrzenia, niż na samym urządzeniu, jakiekolwiek by nie było :).

Moderatorzy drogi,

 

Od szanownego kolegi przede wszystkim należy oczekiwać pewnego poziomu kultury osobistej. Tak więc bądź uprzejmy używać trochę innego słownictwa.

 

Dziękuję

 

 

 

Drogi Baele,

 

A gdzież to użyłem tak karygodnego słownictwa poniżej pewnego poziomu kultury osobistej, które tak mocno Tobą wzburzyło?

 

Pozdrawiam,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówiłem część postów była przemieszana pod kątem przydatności i nieprzydatności w świetle wątku. Możliwe że kilka bardziej merytorycznych fragmentów poleciało hurtem. Wszystko przez to, że bardziej skupiacie się na kretyńskich przepychankach i docinkach, które męczą od samego patrzenia, niż na samym urządzeniu, jakiekolwiek by nie było :).

Wiesz ostatnie zdanie jest trochę takie niepotrzebne, przeczytaj na spokojnie, bo ja czytając z boku odnoszę wrażenie że piszesz o kretynach :(

Wiem że to nie jest bezpośrednio napisane, ale tak to pewnie odniósł także Baele.

 

Poza tym dzięki za posprzątanie, ale jak widać koledzy nie chcą się przenieść, może tu trzeba lekko zmienić tytuł,

a merytorykę przenieść.

Edytowane przez saudio
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Tak jak mówiłem część postów była przemieszana pod kątem przydatności i nieprzydatności w świetle wątku. Możliwe że kilka bardziej merytorycznych fragmentów poleciało hurtem. Wszystko przez to, że bardziej skupiacie się na kretyńskich przepychankach i docinkach, które męczą od samego patrzenia, niż na samym urządzeniu, jakiekolwiek by nie było :).

Wiesz ostatnie zdanie jest trochę takie niepotrzebne, przeczytaj na spokojnie, bo ja czytając z boku odnoszę wrażenie że piszesz o kretynach :(

Wiem że to nie jest bezpośrednio napisane, ale tak to pewnie odniósł także Baele.

 

Poza tym dzięki za posprzątanie, ale jak widać koledzy nie chcą się przenieść, może tu trzeba lekko zmienić tytuł,

a merytorykę przenieść.

 

 

 

Dziękuję za interpretację. Naprawdę zupełnie niepotrzebnie i mylnie odniósł takie wrażenie, choć interpretacja tak przedstawiona faktycznie trochę zaczyna tłumaczyć jego reakcję. Jest dokładnie tak jak napisałeś: nie jest to w żadnym wypadku zwrot personalny, a bardzo ogólny w kontekście tego tematu. I naprawdę grzeczny patrząc na skalę problemu - dawno nie widziałem tak dużej ilości postów nie na temat na tym forum, tak jak pisałem wyleciało przecież z 5 stron wątku i to tylko tych najbardziej świeżych. Bardzo trudno nie być w tej sytuacji dosadnym i nie nazywać rzeczy po imieniu.

 

Czytając niektóre wypowiedzi odniosłem wrażenie ogromnego ładunku nie tylko emocjonalnego, na co zwracano tu co rusz uwagę, ale też negatywnego nastawienia personalnego. Rozumiem z wielu względów racje jednej i drugiej strony, tj. czy to osoby będącej nabywcą tak drogiego odtwarzacza i próbującej usprawiedliwić przed samą sobą zakup na różne sposoby, ale też cieszącej się w dużym stopniu z odsłuchów, czy to osoby sceptycznej, nie rzucającej się po kredyt by zakupić taki sprzęt, podchodzącej do audio zdroworozsądkowo i widzącej różne rzeczy stojące za marką A&K znajdujące się na przestrzeni marketingu i zabiegów psychologicznych. Drogi sprzęt zawsze wywołuje kontrowersje i niestety w efekcie w obu wątkach o AK380 - tym i rezerwującym odsłuchy - zrobił się śmietnik okrutny.

 

Proszę uprzejmie. Myślę, że chcą, tylko jeszcze o tym nie wiedzą ;). Zawsze można temat zamknąć, zrestartować, wyciągnąć znacznie więcej z niego i przerzucić do HP, albo przydzielić % lub urlop w celu ochłonięcia (w końcu jest sezon). Uważam jednak, że osobom poważnym i rozumnym wystarczy zwrócić grzecznie uwagę, może też trochę dosadnie (tak jak wyżej) i zrozumieją na czym polega istota problemu. Nie na tym, że ktoś próbuje kneblować im usta, bo każdy ma nietykalne prawo do wypowiedzi i tego, co słyszy, ale na trzymaniu się bardzo mocno clou tematu, który otrzymał i tak już mocną dawkę niemerytoryczności.

 

Jeśli komuś filozofia, praktyki marketingowe firmy, polityka finansowa i inne rzeczy około tematyczne nie pozwalają spać, powinien moim zdaniem temat pociągnąć w Hyde Parku i tam dochodzić swoich racji na tle innych. No ale oczywiście tam się posty nie zliczają, toteż notorycznie próbuje się przemycać owe treści tutaj ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeczytaj proszę moje posty w tym temacie. Pisałem wyraźnie - nikt nikomu nie zabrania krytyki i besztania tego urządzenia jak leci. Ważne, aby opierało się to na faktycznych doświadczeniach, a nie "bo ja tak uważam choć i tak nie kupię". Inaczej robi się z tego przekomarzanie na tematy światopoglądowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, więc napiszcie wprost, że w wątkach na temat a&k należy wpisywać wyłącznie laudacje i akty strzeliste. Sprawa będzie jasna a wypowiedzi na temat.

 

:win:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wątek raczej hydeparkowy bo nikt nie będzie się sugerował opiniami innych przy takim produkcie dla wybranych

 

Nie do końca hydeparkowy. Raczej dla tych co kupili lub słuchali, tak więc bardziej niszowy niż hydeparkowy ;)

 

Tak więc :

 

silentium est aureum.

 

Chętnie zawiesiłbym na 380 ucho, ale w mojej okolicy nie ma.

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

co do A$K ile realnie trzyma bateria ??

Odpowiem Ci na to pytanie już w nadchodzącym tygodniu ;)

Ale odniosłem wrażenie na podstawie egzemplarza demonstracyjnego, że dłużej, niż w AK240.

Ogólnie jaśniejszy wyświetlacz, niż w AK240. W AK240 był ewidentnie AMOLED, tu jest LCD, ale kolory tutaj są bardziej akuratne (choć tam czerń była bardziej smolista). W AK240 kolory były cukierkowate i w dodatku wyświetlacz miał "słynną" siateczkę, znaną np. z NOKII Lumia 800, czy np. Samsunga S8500 Wave.

Edytowane przez wulkan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności