Skocz do zawartości

Meet majowy Audiomagic Warszawa 2015


babicz99

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy jest jakiś mniej lub bardziej szczegółowy "plan"? i o której 24-go się spotykamy?

Patryk napisal, ze najlepiej jakby start bylo o 12 i tak do 17-18

Moglby ktos zabra Grado'sy ?

Edytowane przez babicz99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 24.05? Ajjj....wpadłbym, ale po sobocie u nas raczej nie będę miał sił... :(

A zobaczcie co tu mam za arsenał ^^


Ustawione od najlepszych do najgorszych moim zdaniem :P

11292872_927044187360139_185757598_n.jpg

Edytowane przez rev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli 24.05? Ajjj....wpadłbym, ale po sobocie u nas raczej nie będę miał sił... :(

 

A zobaczcie co tu mam za arsenał ^^

 

 

Ustawione od najlepszych do najgorszych moim zdaniem :P

Wpadnij, chętnie bym HD800 posłuchał, chociaż i pozostałe też chętnie :)

 

Co do T1 to może Gryf swoje przyniesie.

 

Ja prócz ZENka Duo przyniosę jeszcze 2 prototypy, zauważalnie lepsze od ZENka - poziom ZENona lub może nawet lepiej (to już kwestia indywidualnych preferencji).

Ze słuchawek to już chyba podawałem: drewniane DT990 (wczoraj mod poprawiłem), Superluxy HD562, moje DIY x2 i pewnie coś jeszcze (już nie pamiętam co tam pisałem na początku wątka ;) ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto nie był niech żałuje.

Porównywaliśmy SP2 rev. C z najnowszym produktem (prototypem) od brata Sebastiana. Oba wzmaki bardzo zacne. SP2 rev. C jest bardziej szczegółowy, naturalny i ma bardziej rozległą scenę jak dla mnie, ale za to konkurent ma troszkę ciemniejszą sygnaturę dźwięku, bardziej zaznaczony bas i daje niesamowitą frajdę ze słuchania - super. Na pewno sprzęt warty zainteresowania, a to tylko prototyp :) Zarówno jeden, jak i drugi wspaniale pędził nawet LCD -3.

 

Podobały mi się modowane superlux 440 oraz drivery od fatality w budzie od tonsilów 409. Po prostu bomba. Niesamowita była synergia tych ostatnich z C4. Siedziałem chyba pół godziny na kanapie i słuchałem. Aż szkoda było je zdejmować z uszu. Podobne odczucia miał chyba również p.Sławek, teść Sebastiana :)

 

Poza tym pierwszy raz słuchałem customów od Custom Art. Chyba się kiedyś w końcu na jakieś zdecyduję.

 

To takie pierwsze wrażenia

 

Jeszcze raz dziękuję wszystkim za meet. Świetnie spędziłem czas.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, po wypakowaniu swoich rzeczy które miałem na spotkaniu, znalazłem na swoim kablu do hifimanów przejściówkę/adapter z małego jack'a na duży.

Zdecydowanie nie moja - bo nie zabierałem żadnej.

Właściciel proszony o PW w sprawie transferu powrotnego adaptera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności