Skocz do zawartości

Gamingowe okazje


SteFun

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

@BirkenDodałem wczoraj do konta. Nigdy nie grałem, gra przypomina mi inną z Playstation -> G-Police ;)

 

Call of Juarez za to bardzo miło wspominam, pierwszą część miałem z jakiegoś pisma - prawdopodobnie był to Click! Więzy Krwi brałem już w preorderze :) Ale ta gra miała wtedy grafikę! No i ciekawą mechanikę chowania się przed ostrzałem. Ostatnio nawet kupiłem za dychę klucz steam do Gunslingera, ale jeszcze nie grałem. 

 

Die Young za darmo na indiegali

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Birken napisał:

Z racji 30 rocznicy Techland za darmo na GOG Crime Cities. Ojj zagrywałem się kiedyś 😍 Aczkolwiek gra ma swoje lata już

Niektórych misji nie dało się przejść, jak ta z policją, która respi się w nieskończoność albo naukowcem, który odlatuje z prędkością nieosiągalną dla gracza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, jacmiszcz92 napisał:

naukowcem, który odlatuje z prędkością nieosiągalną dla gracza

tą pamiętam i faktycznie jest niewykonalna. Ale to raczej celowe działanie twórców. Tej drugiej o której piszesz nie pamiętam. Kurna ponad pół życia temu w to grałem 😵.

10 godzin temu, Undertaker napisał:

G-Police

była tez na PC. I tak to ten sam gatunek.

 

10 godzin temu, Undertaker napisał:

Call of Juarez za to bardzo miło wspominam, pierwszą część miałem z jakiegoś pisma - prawdopodobnie był to Click! Więzy Krwi brałem już w preorderze

Obie były na pewno w CDAction. Bo takie na allegro kupiłem :P Może były gdzieś jeszcze - nie wiem.

10 godzin temu, Undertaker napisał:

Ale ta gra miała wtedy grafikę!

a co ona nie miała...

A jednocześnie mało kto zna. W multi byłem jednym z najlepszych 😎

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Birken napisał:

tą pamiętam i faktycznie jest niewykonalna. Ale to raczej celowe działanie twórców. Tej drugiej o której piszesz nie pamiętam. Kurna ponad pół życia temu w to grałem 😵.

Na drugiej planecie haker płacił 30k za rozwalenie wszystkich jednostek policji. Z tymże jak jedną rozwaliłeś to natychmiast pojawiała się nowa w innym miejscu na mapie. Nawet na kodach nie dało się tego zrobić. Modów nie próbowałem. Jedna z najlepszych gier w jakie grałem. Mogliby zrobić remake ze znacznie większą mapą, ilością misji i rozbudowanym multiplayerem.

 

Kupiłem jednak Shadow of Tomb Raider. Jest całkiem spoko, chociaż nieco za mocno prowadzi za rękę nawet na wysokim poziomie trudności. Też trochę więcej walk by się przydało. Jak przejdę to wrócę do Tomb Raider 2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jacmiszcz92Ja w tym roku właśnie machnąłem sobie całą trylogię Tomb Raidera i bawiłem się świetnie :)

Włącznie z Shadowem. Graficznie - mega. Bardzo fajny klimat peruwiańskiej dżungli nawet mimo tego, że tereny nie są jakieś rozległe. 

W Rise grałem już wcześniej więc przechodziłem drugi raz, również polecam. 

Pozytywnie zaskoczyła mnie też 1 część, najbardziej brutalna i z klimatem w stylu LOST :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
35 minut temu, Undertaker napisał:

@BirkenMasz linka? Mi się wyświetla że 5 ziko chcą "zedrzeć" :D

chyba trzeba mieć GOG Galaxy zainstalowane albo zainstalować jego nową wersję. Ja wziąłem za darmo ale nie dałem sobie zaktualizować :P

42 minuty temu, Undertaker napisał:

Ponadto wystartowała świąteczna wyprz z kuponami.

kusi mnie ta Mafia 😳

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
46 minut temu, Undertaker napisał:

No dobra krejzole, przyznać się! Kto w tym roku na Sylwka bedzie grał w grę?!

A miałem to napisać. Kurde poważnie rozważałem instalowanie Tomb Ridera i gre w sylwestra a jak to zobaczyłem to się usmarkałem. Kurde to na pewno przypadek? Czy ktoś z Polski tam działa? 😄

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No śmieją się na Łowcach że musi kilku pracowników w Epiku z Polski być bo tak się wstrzelić z "cebulą" (jakby to złośliwi nosacze powiedzieli), to jak to mówią hiszpanie, jest brutalne! :D

 

Ja sam bym z Larą chętnie spędził sylwka ale dwie rzeczy:

- moja maszyna nie dałaby jej rady

- ograłem już trylogię na konsoli, w tym Rise ze dwa razy w sumie.

 

Ale kiedyś pewnie chętnie wrócę :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@MrBrainwashNo swego czasu Spawn pisał że taki se a mi tam się bardzo podobał klimat tej peruwiańskiej dżungli jak i sama rozgrywka, trochę żałowałem nawet potem że zapomniałem dokupić dodatków na promocji w PS Store bo podobało mi się to "zwiedzanie" grobowców. Graficznie mega, chyba najładniejsza gra w jaką grałem obok Uncharted 4 z tych action adventure. Fabularnie jakoś druga część mi się najbardziej wryła w pamięć (może przez to że dwa razy kończyłem :P), a jedynka to też w sumie gratka dla fana Lostów w pewnym sensie. 

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności