Skocz do zawartości
WIOSENNA PROMOCJA AUDIO 11.03-04.04.2024 Zapraszamy ×

Gamingowe okazje


SteFun

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...

XBOX Game Pass Ultimate za 4 zł na 3 miesiące (do 1 października) dla kont, na których nie była przedłużona subskrypcja (przynajmniej tak było u mnie). Na aktywnych warto sprawdzić, czy można prolongować: https://www.microsoft.com/pl-pl/p/xbox-game-pass-ultimate/cfq7ttc0khs0?activetab=pivot%3aoverviewtab

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Birken napisał:

Dla lubiących cyberpunkowe klimaty Shadowrun Trilogy za darmo na GOG :) 

I tak już miałem ale GOG lepszy. 

 

Ciekawy miks Cyberpunka i fantasy. Orki ochroniarze, krasnoludy hakerzy, smoki głowami korporacji, taka sytuacja. Misje do przejścia na parę różnych sposobów, całkiem dorzeczny system rozwoju i taktyczne i turowe walki.

Najlepiej od razu zacząć od drugiej części. Pierwsza to była taka wprawka bardziej niż pełnoprawna gra, za to Dragonfall to już RPG pełną gębą z rewelacyjnym klimatem cyberpunkowego Berlina, pełnokrwistymi postaciami i smoczą apokalipsą w tle.

Bardzo polecam

Edytowane przez zdzichon
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to każda część to osobna, zamknięta historia, także możesz spokojnie zainstalować tylko tą, w którą akurat zamierzasz grać 

 

Edytowane przez zdzichon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

@marco-polo @Yenna dzięki za zwrócenie uwagi na darmową A Plague Tale Innocence oraz miniprzygodówkę Minit, które są do odebrania za darmo na Epicu do 12 sierpnia (godz. 17.00):

 

https://www.epicgames.com/store/pl/p/a-plague-tale-innocence

 

https://www.epicgames.com/store/pl/p/minit?lang=pl

Edytowane przez Tytus1988
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Secrets of Magic: The Book of Spells oraz konkurs na darmowe klucze w IndieGala

 

Wziąłem udział w tym konkursie i udało mi się wygrać, choć nie było łatwo. W skrócie:

- kilka losowych minigierek, 60 sekund na ukończenie zadania (trzeba klikać PPM albo w jednej czy dwóch lewy przycisk myszki jak najszybciej, sterowanie postacią strzałkami) 

- jakieś sadzenie roślinek, ścinanie drzew, walka z przeciwnikami czy rozwalanie kamieni, zbieranie odpowiednich (jasnych) roślinek gdzie te ciemne zabierają punkty -> niby głupie a ciekawe :D

 

Mi to zajęło jakieś pół godziny, udało mi się z drzewami i poza tym blisko byłem ze zbieraniem roślinek (lewy przycisk myszy), ktoś tam na Łowcach pisze o rozwalaniu kamieni -> na resztę szkoda czasu, bo to raczej dla jakichś naturalizowanych Chińczyków z giętkimi palcami :D

 

Wygrałem steam keya do jakiejś strategii z 2014 roku ważącej niespełna 1GB -> czyli nie do końca indyk, ale też nie jakaś rewelka typu AAA - które rzekomo też idzie wygrać (potrzebne szczęście jak w totku?) 

 

Mnie to rozbawiło nawet, żem se machnął czelendża. 

 

Good luck :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności