Skocz do zawartości

Test odtwarzacza Sandisk Clip Sport


maciux

Rekomendowane odpowiedzi

Najnowszy Clip od Sandiska.

 

Clip Sport to najnowsza Sansa od Sandiska, wyceniana na około 150 zł. Warto wybrać go zamiast Clipa+ lub Zipa?

Bardzo cenię sobie odtwarzacze Sandiska – mają świetny stosunek jakości do ceny. Długo używałem Clipa+, a teraz posiłkuję się modelem Zip, który jest już na rynku wypierany przez Sporta. Na premierę modelu Sport zareagowałem obojętnie, byłem przekonany, że to znów Clip+ w nowej oprawie. Myliłem się.

 

Test: http://zakupek.pl/test/odtwarzacze/recenzja-sandisk-clip-sport/

 

7.jpg

  • Like 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Recenzentem, od siebie dodam, że Clip Sport ładnie gra z Koss Porta Pro. Słuchawki stockowe nie dla mnie - nie toleruję dokanałówek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie się doczekaliśmy recenzji, która wydaje się być najbardziej wiarygodna. Dźwięk sporta jest w porządku ale wejście słuchawkowe z boku to kiepski pomysł, przynajmniej dla takiej osoby jak ja, która ma same proste wtyki;).

 

Ogólnie super recka Maciek!

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sport gra naprawdę przyzwoicie. Do tego jest lekki i nie ma obawy, że coś się zniszczy, obudowa wydaje się być wytrzymała, idealny na zewnętrzne wypady.

Ja bym nawet powiedział, że wybija się odrobinę ponad przyzwoitość. Przyzwoicie grał już clip plus/zip.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś dałem jeszcze raz szansę stockowym dokanałówkom - docisnąłem idealnie i pojawił się bas i srednica, ale to i tak lata świetlne za KPP. Mam jeszcze taniutkie pchełki AKG K309 (kosztowały całe 29 zł) - graja w sumie podobnie do tych stockowych dokanałówek Sandiska, a nawet rzekłbym, że nieco lepiej. Tak czy inaczej - zostaję przy KPP (rekablowanych).

W sumie dziwią mnie niektóre krytyczne uwagi - a to na temat tego, że się data i godzina nie wyświetla (przecież to ma służyć do grania muzyki, a nie jako zegarek), a to, ze brzydkie kolory i czcionka menu (przecież przez 99% korzystania playera nie gapimy się na wyświetlacz, tylko słuchamy muzyki) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciux - jak natomaist bys zestawil tego grajka z topowymi smartfonami. Mnie zwlaszcza interesuja G2 i iP4s jesli miales akurat z nimi do czynienia.

Szukam po prostu do biegania czegos - telefon i tak przewaznie mam przy sobie wiec wtedy nie ma problemu.

Ale w jednych dresikach nie mam kieszeni ;) rozwiazaniem jest albo opaska na ramie albo wlasnie taki grajek z klipsem - jak dzwiekowo natomiast przedstawiaja sie walory? Mialem kiedys Clpia+ ale cos nie moge znalezc aby samemu porownac :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do biegania na pewno... tylko jesli ma nie byc choc tak samo jak na g2 czy 4s to wole zainwestowac w opaske na ramie ;) a jak ma byc chociaz tak samo to pewnie i znajdzie sie wtedy dla niego inne zastosowanie poza bieganiem gdzie juz jakosc bardziej bedzie sie liczyla...

 

thx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo tu są wszyscy przyzwyczajeni do RB, gdzie takich problemów nie ma, a kwestia zmiany wyglądu interfejsu i czcionki sprowadza się do kilku kliknięć.

Cóz jak dla nie to nie problem - ładnie gra, i to najważniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis sobie odpowiedzialem na pytanie... bezposrednie porownanie z G2 stety niestety jednoznacznie wygrywa G2.

Czyli jednak nowoczesne smartfony bez problemu radza sobie pod wzgledem SQ z podstawowymi grajkami...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko ten smartfon ma wyswietlacz, procedk tak ia taki, ram, ssd i duzo innych modolow - i za to wszystko dajac nedzne pare dolcow powstaje wlasnie spora suma koncowa. Wiec w sumie ja sie nie spodziewalem tak sporej przewagi...

Edytowane przez grubbby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

posiadasz, ale w sumie 4s slucham baaaardzo sporadycznie - wkurza mnie itunes :D

od sony xperia t to 4s byl zdecydowanie lepszy. Ale z G2 jeszcze nie mialem okazji porownac, bo wlasnie z pare miechow nie sluchalem 4S :) jak sie uda to rzuce uchem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale telefon ma tych czesci duzo wiecej - o tyle wiecej komponentow ze nie powiedziane ze wlasnie na czesc audio mogli przeznaczyc wlasnie dokladnie tez te 10 baksow. I wtedy juz nalezy telefony bardzo chwalic ze w tej samej cenie maja lepiej to rozwiazane.

Dlatego tu porownywanie ceny nie ma sensu. To jak porownywac cene systemu audio z cena mieszkania, w ktorym mamy zainstalwoany system audio. pierwsze niech kosztuje nawet 10k, drugie niech bedzie 300k... i co to nam mowi ? wlasnie nic... bo w tych 300k projektant na sprzet audio moze mial tylko 5k zabudzetowane. Tak samo z telefonem... calosciowo jest drozszy przede wszystkim przez wszystkie moduly i bajery ktorych nie ma grajek. A nie dlatego ze elementy audio w nim kosztowaly, bo tego nie wiemy.

 

z mojego testu ja wyciagnalem wniosek tylko jeden - jestem pozytywnie zaskoczony i fajnie ze telefony oferuja sporo lepsza jakosc dzwieku niz podstawowe grajki temu dedykowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności