Skocz do zawartości

Samsung Level in


hafis

Rekomendowane odpowiedzi

;)

 

Lajki wrucom to pogadamy ;)


A masz i nie płacz :-)
Do mnie szef nie dorzuci, on na parterze my z kumplem na 1-szym, więc jak cos od nas chce to i tak musi się wybrać, chociaż przeważnie dzwoni :-)
... albo wysyła maila "jaki jest status?" aż mnie trafia jak czytam takiego "mesedża" ...

Tak to ja do swoich "nieogarów" muszę. Tylko ja z zaskoczenia wpadam sprawdzić, ale skubańcy po krokach rozpoznają :)

Edytowane przez hafis
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście nie mam "pod sobą" ludzi co by ich ogarniać, ale pamiętam raz był taki po studiach, ale qrna nietryb straszny, co mu coś wytłumaczyłem za 3h spowrotem był. Powiedziałem żeby sobie jakiś notes wykombinował i tak zrobił, niestety nie zmieniło to sytuacji :-( "Rozstaliśmy" się w pokoju :-)

tzn szef się z nim "rozstał" dla ścisłości :-)

Edytowane przez Finger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całe szczęście nie mam "pod sobą" ludzi co by ich ogarniać, ale pamiętam raz był taki po studiach, ale qrna nietryb straszny, co mu coś wytłumaczyłem za 3h spowrotem był. Powiedziałem żeby sobie jakiś notes wykombinował i tak zrobił, niestety nie zmieniło to sytuacji :-( "Rozstaliśmy" się w pokoju :-)

tzn szef się z nim "rozstał" dla ścisłości :-)

Oj tam, oj tam, może na dyrektora się nadawał, tylko od d..py strony karierę zaczął ;)

 

Źle ze mną nie mają. Z niejednego pieca chleb jadłem, kilku Szefów już miałem....i wiem jakim przełożonym sam nie chcę być, żeby nikt na mnie i moich potomkach psów nie wieszał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, nie znam Cię :-) ale wierze na słowo :-)

Ale ten, o którym wspomniałem to na prawdę ewenement, pół roku miał na "adaptację" i się nie udało. Najgorsze że dwa miesiące wcześniej zwolnił się inny gościu, który był odwrotnością tego 1-szego, raz człowiek wytłumaczył i "jarzył" od razu o co biega.

Edytowane przez Finger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"No weź ... Tak mnie fajnie tym tekstem na wieczór ustawiłeś, że jak lajki wrócą to i ja tu wrócę !

Gratuluję słowności."

 

Tak już mam. Jestem tzw. starej daty.

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i dotarły :) (tracking pokazywał co innego :P)

 

 

Podpisuję się pod tym co napisał Hafis, średnica elegancka, wysokie tak samo, basu jest w sam raz. Tłumienie jak dla mnie też bez zastrzeżeń (kolegów i radia w pokoju nie słyszę - głośność ~200 w DX50 słuchając Brendana Perry). Na pewno nie są to słuchawki dla lubiących basowe granie. Dam im parę dni, zobaczymy jaki będzie ich los. Ja lubię trochę wycofaną średnicę ale jak powiadają, pożyjemy zobaczymy...

 

@paratykus, jakieś "słyszalne" zmiany po "rozruszaniu dynamików"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"paratykus, jakieś "słyszalne" zmiany po "rozruszaniu dynamików"?

 

Akurat jestem przed kompem i akurat wczoraj nad tym rozmyślałem, tzn.czy dynamiki się wygrzały czy mój mózg. Bez wnikania w ten odwieczny dylemat nas czyli audioświrów - po tygodniu słyszę, że basu jest więcej i jest lepszy jakościowo.

 

To może być spowodowane banałem typu - nauczyłem się aplikować ( pierwsze w życiu posiadane na stałe czyli jestem zielony ) porządnie doki do ucha i łapać seal.

 

Tak więc, nie sugeruj się - pakuj do uszu i słuchaj.

 

Moje kanały na tyle się przyzwyczaiły, że w nocy odpadłem od słuchania po 4 godzinach, bo leciałem przez ulubione albumy - po prostu musiałem.

Odpadłem nie z powodu zmęczenia uszu czy niewygody - z rozsądku.

 

To pisałem ja - gość, który wcześniej po 3 minutach z dokami dostawał zawrotów głowy i torsji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę na tipsach silikonowych rozmiaru s ( wąskie kanały mam ), ale nie z zestawu.

Pianki Comply są w drodze do mnie.

 

Nie rozdziewiczam tych zestawowych, bo do końca nie wiem czy Levele ze mną zostaną.

Pojutrze będę to wiedział.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na M-kach, S-ki za małe dla mnie. W takim razie poczekam aż przetestujesz Comply, te z zestawu nie dla mnie, ni cholery nie mogę seala złapać i jakieś takie dziwne uczucie. Pewnie kwestia przyzwyczajenia do silikonów.

 

EDIT

właśnie bi-flange założyłem i też jest dobrze :)

 

EDIT 2

Jakby ktoś pytał to pilot na kablu działa Nokia Lumia (w moim przypadku 920). Lumia do wybitnych grajków nie należy, ale z Level'ami nawet daje radę.

Edytowane przez Finger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę na tipsach silikonowych rozmiaru s ( wąskie kanały mam ), ale nie z zestawu.

Pianki Comply są w drodze do mnie.

 

Nie rozdziewiczam tych zestawowych, bo do końca nie wiem czy Levele ze mną zostaną.

Pojutrze będę to wiedział.

Oj tam, się przyznaj dlaczego będziesz wiedział i to akurat pojutrze, bo brzmi tajemniczo. Znaczy ja znam odpowiedź, bo paczkę właśnie kurier zabrał ;). Ale dla innych na pewno brzmi to póki co intrygująco.

Edytowane przez SlawekR
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Paratykus, nie sprzedawaj, za te pieniądze to nawet niech leżą w zapasie ;)

 

Naskrobane wirtualnie

 

Jadę na tipsach silikonowych rozmiaru s ( wąskie kanały mam ), ale nie z zestawu.

Pianki Comply są w drodze do mnie.

 

Nie rozdziewiczam tych zestawowych, bo do końca nie wiem czy Levele ze mną zostaną.

Pojutrze będę to wiedział.

Oj tam, się przyznaj dlaczego będziesz wiedział i to akurat pojutrze, bo brzmi tajemniczo. Znaczy ja znam odpowiedź, bo paczkę właśnie kurier zabrał ;). Ale dla innych na pewno brzmi to póki co tajemniczo.
Przeca wcześniej ja napisałem. Napisz lepiej dlaczego się pozbywasz ;)

 

Naskrobane wirtualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to sorry, chyba faktycznie zbyt dynamicznie się dyskusja rozwija i nie doczytałem wcześniej. Ale faktem jest, że lepsze zawsze będzie wrogiem dobrego. A już szczególnie, jak nie idzie za tym nadmierna eskalacja ceny. Więc wszystko się okaże "w praniu". Też jestem ciekaw porównawczego zestawienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to sorry, chyba faktycznie zbyt dynamicznie się dyskusja rozwija i nie doczytałem wcześniej. Ale faktem jest, że lepsze zawsze będzie wrogiem dobrego. A już szczególnie, jak nie idzie za tym nadmierna eskalacja ceny. Więc wszystko się okaże "w praniu". Też jestem ciekaw porównawczego zestawienia.

To tylko mho, ale to nie jest poprawa, a skok w bok. Ja tych słuchawek nie mogłem zdzierżyć przez ten bumiący midbas, mocno podkreślony i wylewający się na inne pasma. A do tego te wystające korki z uszu. Brrrrr.

 

Naskrobane wirtualnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Się temat rozruszał ;)

Na piankach stracisz bas, to jakby porównać słuchawki zamknięte (silikon) i półotwarte (pianka). Pewnie też na inną głębokość w kanał wejdą.

Naskrobane wirtualnie

Na piankach może zyskać bas (głównie przez temperowanie góry) - zależy jaką mają gęstość.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak więc po kolei :

 

- midbasowe potworki, które do mnie jadą ( i tak Ci co piszą w wątku wiedzą, ale inni czytający pewnie nie ) to hybryda XBA-H3

( nigdy dynamiczne doki - co prawda słuchane przygodnie i krótko z racji wcześniejszych problemów adaptacyjnych, nie zrobiły na mnie takiego wrażenia jak hybrydy)

 

- Levele zarezerwował Manu, jeśli H3 będą "bardziej" - cokolwiek to znaczy, Levele pojadą do Manu

 

- porównanie zrobię, trochę kalekie z racji absolutnej nieznajomości doków. Będzie krótko o wrażeniach ( bez technicznych opisów dźwięków ) , wygodzie i ergonomii.

 

Manu, powiem Ci szczerze, że bardzo polubiłem te Levele ( wątpię żeby przegrały u mnie z "sonowymi monsterami" ).

Tak je trochę z moimi Grado ( które znasz ) porównuję, ale takimi spokojniejszymi na górze i okraszonymi wanilią oraz ambrozją z tygielka A15. I z basikiem.

 

Oczywiście 325 podpięte do A15 są lepsze : rozdzielczością, charakterystyką podawania dźwięków i ich holografią, ale jak na mobilne słuchadła to te Levele są ( dla mnie ) świetne.


 

Się temat rozruszał ;)
Na piankach stracisz bas, to jakby porównać słuchawki zamknięte (silikon) i półotwarte (pianka). Pewnie też na inną głębokość w kanał wejdą.
Naskrobane wirtualnie

Na piankach może zyskać bas (głównie przez temperowanie góry) - zależy jaką mają gęstość.

 

 

Inszy, do mnie jadą T-200, to dobrze dla basiku czy źle ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Finger, ale o których hybrydach teraz rozmawiamy ?


Patrzę na górę i widzę, że trochę pomieszałem, albo bardziej - nie dopisałem.

 

Ponieważ Bigmaras nie wiedział jakie pianki pasują do Leveli wziąłem pasujące do Sony i na nich będę sprawdzał Sony.

 

Przy okazji przymierzę je do Leveli, jeśli będzie dobrze to dobrze, a jak nie dobrze to też dobrze, bo zamówię inne.

 

Teraz dobrze ?

 

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności