Skocz do zawartości

Samsung Level in


hafis

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli izolacja słaba? ;/

Moim zdaniem tak, ale....to może być kwestia, że tylko na najmniejszych tipsach słucham i też nie za głęboko jestem toto w stanie wepchnąć w ucho.

 

Jak na poziomie Audeo, to będę zadowolony.

Nie znam, nie mam doświadczenia z innymi dokami (po za tymi co były ze smartfonem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kwestii tłumienia - Hafis, strona 4 :

 

"Takie, że Szef we mnie rzuca kulkami z kartek, jak coś ode mnie chce, a biurko mam jakieś 2 metry od jego. Ale za to mogę się wyłączyć i spokojnie pracować."

 

Myślicie o kupnie, a wątku nie chce się czytać ?

 

Lenie :P

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ba ... subiektywna anatomicznie .

 

Natomiast lenistwo trudno wytłumaczyć anatomią. Choć jeśli ono zależy np. od kształtu głowy, a więc i mózgu, to czemu nie ? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast lenistwo trudno wytłumaczyć anatomią.

Jakie lenistwo? Mamy dwie sprzeczne opinie - więc jasności nie ma :)

Ale ja tam czekam na swoje i zamiast teoretyzować sprawdzę sam czy mi pasują ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem te słuchawki w x-komie i na szybko dzielę się kilkoma refleksjami. Słuchawki nie są jeszcze wygrzane, więc pewnie brzmienie ulegnie zmianie. Grajek to Galaxy S5.

 

1. Galaxy S5 zgodnie z jedną z recenzji internetowych ociepla ich brzmienie, przez co staje się łagodniejsze w odbiorze.

2. Podobno na tym grajku nie ma szczegółowości...jeśli ten dźwięk nie jest szczegółowy, to nie wiem jaki jest w tej cenie...

3. Pięknie wybrzmiewają zwłaszcza talerze i gitarowe solówki, zakochać się można.

4. Sylabizacja? Na S5 nie słyszałem.

5. Izolacja...z dołączonymi piankami podróż w rzeszowskim MPK nie stanowiła żadnego dyskomfortu psychicznego mimo, że autobusy zawalone ludźmi do ostatniego miejsca (tak, testowane w przedświąteczną sobotę na trasie do Tesco i galerii handlowych).

6. Na co dzień korzystam z serwisów streamingowych, jednak dla potrzeb tego testu skorzystałem z ALACów (odtwarzaczem był Poweramp).

 

Kolejny komentarz w tej sprawie napiszę po testach w biurze i po kilku(dziesięciu) godzinach odsłuchu.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo przepraszam za przejęzyczenie, zwróćcie uwagę na godzinę dodawania wpisu :).

Normalne. Nie ma co przeżywać. A za opis dzięki. Jeden coś skrobnie, drugi coś doda i będzie jakieś pojęcie co do brzmienia.

Na razie wychodzi, że te słuchawki harmonizują z niezbyt jasnymi z grajkami, które łagodzą górę.

 

Co do samej sybilizacji może być z tym różnie, czasem zależy przecież od nagrania, od sprzętu i niekoniecznie musi świadczyć źle o słuchawkach a nawet wręcz przeciwnie, całkowity brak sybilizacji może świadczyć o przyciemnieniu słuchawek, kiepskiej detaliczności, złej jakości źródła.

https://tomigra.wordpress.com/2013/10/12/sybilizacja/

Ciekawe jeszcze czy np. w utworach z damskimi wokalami, zwłaszcza sopranami też nie słychać sybilantów. Może ktoś słuchał na Levelinach np. Loreeny McKennit czy innych pięknych damskich wokali.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z A15 brzmią świetnie, czytelnie, rozdzielczo, w porównaniu do XBA-H3 dźwięk jest homogeniczny (XBA-H3 miało dla mnie jakaś dziurę na granicy średnicy i wysokich)..... Jak ktoś twierdzi ze nie ma w nich basu to niech posłucha np Timmy Trumpet - Freaks ;) jestem bardzo zadowolony z SQ, ale..... Mam problem z końcówkami : mogę jedynie słuchać na najmniejszych piankach (nawet najmniejsze silikony są dla mnie za duże)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Czy w zestawie jest jakiś klips do przypięcia słuchawek do ubrania?

Ogłoś się w "przyjmę za darmo" :)

 

ps. odebrać czy nie odebrać zamówienia - oto jest pytanie :F

 

Odbierać, nie marudzić :P

Sprawdzisz sobie, zawsze można sprzedać, albo oddać do 14dni jak nie przypasuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są o wiele równiejsze od Cowonów, nie są tak krzykliwe, nie kłują w uszy. Bas na tipsach CA jest całkiem spoko pod względem barwy, brakuje mu trochę impactu. Tego czegoś co mnie irytowało na początku przygody z DT770. Teraz mi tego brakuje. Może się jeszcze poprawi po wygrzaniu.

 

ifi idsd nano + z1compact + Cowon EH 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności