Skocz do zawartości

Samsung Level in


hafis

Rekomendowane odpowiedzi

No fakt. Wiesz, tak na tą ostrość nadawali na zagranicznych stronach, założyłem więc, że zjawisko występuje zawsze. Słucham od nocy i jeszcze na to nie trafiłem. Czyli nie jest tak źle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc kawałek o moich bojach błędnika z dokami :

 

błędnik zrozumiawszy, że nie ulegnę jego chimerom, poddał się ostatecznie wieczorem. Głupi skur....syn myślał pewnie, że się przestraszę.

Mówiąc serio, nastąpiła po prostu adaptacja organizmu.

 

Nie wiem jak długo Levele ze mną zostaną, ale dzięki nim, a właściwie Hafisowi ( tutaj następują wielkie ukłony oraz bicie czołem w podłogę), który mnie zachęcił do tych słuchawek, udało mi się przełamać "niemożność" słuchania w dokach.Jednak nastawienie psychiczne i zachęta życzliwej osoby to podstawa :)

 

Kończę dzień z płytą "Madar" (1994) Jan Grabarek, Anouar Brahem i Ustad Shaukat Hussain.

 

Poleciałem na całość i dałem Levelom prąd z Daca i FCL II by Fatso ...

 

edit : no i kolejny kawałek sprzętowego światka ( doki ) staje przede mną otworem :)

 

I chyba zostawię na noc te maluchy podpięte pod FCL-a. Niech prądem skopie doopę dynamikom w tych słuchawkach.

Choć nie wiem czy przy dynamiku wielkości 10 mm ma to sens ?

Edytowane przez paratykus
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kończąc kawałek o moich bojach błędnika z dokami :

 

błędnik zrozumiawszy, że nie ulegnę jego chimerom, poddał się ostatecznie wieczorem. Głupi skur....syn myślał pewnie, że się przestraszę.

Mówiąc serio, nastąpiła po prostu adaptacja organizmu.

 

Nie wiem jak długo Levele ze mną zostaną, ale dzięki nim, a właściwie Hafisowi ( tutaj następują wielkie ukłony oraz bicie czołem w podłogę), który mnie zachęcił do tych słuchawek, udało mi się przełamać "niemożność" słuchania w dokach.Jednak nastawienie psychiczne i zachęta życzliwej osoby to podstawa :)

 

Kończę dzień z płytą "Madar" (1994) Jan Grabarek, Anouar Brahem i Ustad Shaukat Hussain.

 

Poleciałem na całość i dałem Levelom prąd z Daca i FCL II by Fatso ...

 

edit : no i kolejny kawałek sprzętowego światka ( doki ) staje przede mną otworem :)

 

I chyba zostawię na noc te maluchy podpięte pod FCL-a. Niech prądem skopie doopę dynamikom w tych słuchawkach.

Choć nie wiem czy przy dynamiku wielkości 10 mm ma to sens ?

ma:D

Tylko ni tak,glosno zby slyszal słuchawki na stole :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to mi umknęło ;)

Pewnie na początku tyg. dostaniesz.

 

Cena dobra - przy takiej warto spróbować nawet jak sprzęt nie podejdzie.

 

Przeczytałem : "przyznałem się" - zrobiłeś to w tak subtelny sposób jak orleańska dziewica :P

Edytowane przez paratykus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dobrze się poukłada to na wtorek będą u mnie. Dokładnie cena mnie przekonała żeby je "sprawdzić". Jak nie podejdą to w komisie wylądują :) a jak podejdą to MDR-EX90 znajdą się w komisie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O, to mi umknęło ;)

Pewnie na początku tyg. dostaniesz.

 

Cena dobra - przy takiej warto spróbować nawet jak sprzęt nie podejdzie.

 

Przeczytałem : "przyznałem się" - zrobiłeś to w tak subtelny sposób jak orleańska dziewica :P

Subtelniej :) w życiu bym nie wpadł, że kolega kupił... Edytowane przez manuelvetro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę, ale krótko, bo się biegi zaczynają.

Podpiąłem je pod zestaw od Fatso ( vide sygnaturka ) żeby dynamiki w nich rozruszać.

I ... miałem iść spać.

 

Podkusiło mnie i zacząłem słuchać ( a przysięgałem sobie żeby nigdy nie mieszać stacjonarki z portable. Zresztą jest to rada od Fatso, bardzo mądra rada ).

 

Qwa, no Zagrało, że ja pierdziu ... Teraz mam gwoździa, cierń w doopie i co tam chcesz, bo się boję A15 z Levelami włączyć.

Od rana ich nie dotknąłem. Musi mi to co słyszałem wyparować ze łba. Najgorsze jest to, że wrażenia pozostaną. Szczegóły się zatrą ale wrażenia pozostaną.

 

...

Edytowane przez paratykus
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu masz zdjęcie tipsów i pianek z wyposażenia :

 

http://pclab.pl/art58380.html

 

Co do tłumienia to musisz poczekać na bardziej doświadczonych Kolegów, bo ja z racji wcześniejszych problemów z błędnikiem dopiero zaczynam z dokami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę, ale krótko, bo się biegi zaczynają.

Podpiąłem je pod zestaw od Fatso ( vide sygnaturka ) żeby dynamiki w nich rozruszać.

I ... miałem iść spać.

 

Podkusiło mnie i zacząłem słuchać ( a przysięgałem sobie żeby nigdy nie mieszać stacjonarki z portable. Zresztą jest to rada od Fatso, bardzo mądra rada ).

 

Qwa, no Zagrało, że ja pierdziu ... Teraz mam gwoździa, cierń w doopie i co tam chcesz, bo się boję A15 z Levelami włączyć.

Od rana ich nie dotknąłem. Musi mi to co słyszałem wyparować ze łba. Najgorsze jest to, że wrażenia pozostaną. Szczegóły się zatrą ale wrażenia pozostaną.

 

...

No kurna, na to nie wpadłem, żeby tyle prądu im dać. Bałem się, że kotwiczka z armatury wbije mi się w bębenek, znaczy coś sfajczę.

 

To masz teraz drogę otwartą w świat doków, ale się nie łudź, że od armatur uciekniesz, od tego nie ma odwrotu. Już żadne inne nie podadzą Ci tak magicznie średnicy, no może poza planarami, ale też nie wszystkimi. Gitara, zwłaszcza akustyczna, tylko w armaturach tak brzmi, wokale ujmują intymnością, tembr głosu masuje bębenki jakby ktoś szeptał do ucha. Od tego nie uciekniesz.

Tu masz zdjęcie tipsów i pianek z wyposażenia :

 

http://pclab.pl/art58380.html

 

Co do tłumienia to musisz poczekać na bardziej doświadczonych Kolegów, bo ja z racji wcześniejszych problemów z błędnikiem dopiero zaczynam z dokami.

Takie, że Szef we mnie rzuca kulkami z kartek, jak coś ode mnie chce, a biurko mam jakieś 2 metry od jego. Ale za to mogę się wyłączyć i spokojnie pracować.

  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie, że Szef we mnie rzuca kulkami z kartek, jak coś ode mnie chce, a biurko mam jakieś 2 metry od jego. Ale za to mogę się wyłączyć i spokojnie pracować.

iej doświadczonych Kolegów, bo ja z racji wcześniejszych problemów z błędnikiem dopiero zaczynam z dokami.

 

 

Ok, a jak wyłączysz muzykę to szefa już słychać? :D

Edytowane przez soulreaver
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Takie, że Szef we mnie rzuca kulkami z kartek, jak coś ode mnie chce, a biurko mam jakieś 2 metry od jego. Ale za to mogę się wyłączyć i spokojnie pracować."

 

Hehehe ... zajeb...y tekst. Nawet nie wiesz jak mnie rozbawiłeś po dosyć ciężkim dniu :D

 

Lajki dziś już wyszły.

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Takie, że Szef we mnie rzuca kulkami z kartek, jak coś ode mnie chce, a biurko mam jakieś 2 metry od jego. Ale za to mogę się wyłączyć i spokojnie pracować."

 

Hehehe ... zajeb...y tekst. Nawet nie wiesz jak mnie rozbawiłeś po dosyć ciężkim dniu :D

 

Lajki dziś już wyszły.

Ja to mam szczęście, uaktywniam się wtedy, kiedy lajki się innym pokończyli. Eeeeee, do luftu, nie bawię się z Wami ;)

Edytowane przez hafis
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A masz i nie płacz :-)

Do mnie szef nie dorzuci, on na parterze my z kumplem na 1-szym, więc jak cos od nas chce to i tak musi się wybrać, chociaż przeważnie dzwoni :-)

... albo wysyła maila "jaki jest status?" aż mnie trafia jak czytam takiego "mesedża" ...

Edytowane przez Finger
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności