Skocz do zawartości

Samsung Level in


hafis

Rekomendowane odpowiedzi

samsungowi nie poszło z tipsami mają za dużą tulejkę i za płytko wchodzą przynajmniej u osób używających dużych gumek.

MH1 mają węższą średnicę na wyjściu która działa prawidłowo w levelach basu więcej, góra się temperuje :) do tego głębiej się aplikują

Edytowane przez hibi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę powtarzał do znudzenia...comply, comply i raz jeszcze comply.

 

Chyba zaczynam się powoli oswajac z tymi dokami, czasem nawet przyzwoicie grają. Teraz np. Słucham Dire Straits o jest całkiem przyjemnie. Wszystko na miejscu, nic nie męczy.

 

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eureka :D ja też nareszcie dobrałem odpowiednie tipsy (z zestawu vsonic vc-1000 roz. S). Mogę podskakiwać i nie wypadają, nie gubię seala. Nie mają się czego wstydzić w towarzystwie w20 i w4 od westone. Jakby trochę poskromić wysokie to byłoby idealnie.

Edytowane przez kommel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie od laika - duża jest różnica między takimi Levelinami, a dokanałówkami dodawanymi do telefonów Samsunga?
Pytanie wiem, że śmieszne, ale nie wiem, czy ta różnica jest taka oczywista, gdy źródłem dźwięku jest telefon :).

Może inaczej, czy po używaniu stockowców przez ponad rok, przeciętny zjadacz chleba z przeciętnym słuchem, nieznający się za bardzo na parametrach, poczuje wyraźną różnicę :)?


EDIT: Dodam, że pomimo nie mam zbyt dużego punku odniesienia (moje najlepsze słuchawki jakie miałem to a-jays Three i JBL J33), to te stockowe Samsunga + PowerAMP grają według mnie przyzwoicie.
Aczkolwiek na JBL j33 jak i na jaysach różnicę czułem :)
Więc może pytanie powinno brzmieć - jak te leveiny mają się do tych jbl'i / a-jays three od strony speców? Cena wszystkich 3 kompletów podoba.

Edytowane przez so_nervous
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam stokowe od sgs4 i levele. Barwa bardzo podobna (chyba strojone przez tego samego gościa :) ) - levele dają bardziej zróżnicowany bas. Łatwo można odseparować od siebie uderzenia stopy i usłyszeć jak wybrzmiewają. Na stokowych troszeczkę się zlewają, ale nadal jest nieźle. Pozostałych wymienionych przez Ciebie nie znam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

samsungowi nie poszło z tipsami mają za dużą tulejkę i za płytko wchodzą przynajmniej u osób używających dużych gumek.

MH1 mają węższą średnicę na wyjściu która działa prawidłowo w levelach basu więcej, góra się temperuje :) do tego głębiej się aplikują

A ja właśnie łapie w Levelinkach najlepszego seala na drugich co do wielkości tipsach.

Największe tipsy od Levelinków założyłem do RE-400 i o dziwo jest bardzo dobrze, wygodnie, nie wypadają no i sonicznie OK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mini przegląd tygodnia z Levelami.

 

Dzien 1 próby jak to cholerstwo założyć ... odkładam.

Dzien 2 OTE jest okej, jak się siedzi. Spokojny że sprawdził pasują odkładam.

 

Dzień 4-5 i spacer, KABEL to kolejna ich wada .... zbyt dzięki zbyt elastyczny. Co 10min poprawiałem. Po spacerze gdzie są prowadnice ? :D

Zakładam uff lepiej. Mogą zostać :) jeszcze jak by odblokować bas porty było GIT !!!

 

Dzień kolejny kolejny test i spacer jest sporo lepiej. Tego samego dnia wracam do audeo ooooooooooooo.... Teraz widzę czego mi trzeba, lekko z EQulizuje phonaki osadzone na S100 i to jest to dla mnie.

Ale zrozumiałem co jest w IEMach.

 

Które CIEMy warto do telefonu ? 330pro to chyba przerost formy do fona. Sporo muszę dołożyć do ceny leveli .... ale nie wykluczam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był u mnie dzisiaj Gourney, pozdrówki !

 

Dostałem souvenira w postaci takich Comply T500 do Levelinów :

 

http://sonusmobile.pl/product-pol-388-Pianki-Comply-Tsx-500-czarne-3-pary-rozmiar-M.html

 

Bardzo fajnie to razem współpracuje. Tłumienie się poprawiło, basik też.

I wygoda.

Chyba zostanę fanem tych pianek.

 

Gourney - dzięki za miłe spotkanie i powyższe Comply :)

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nooo, moje Grado "są jedyne takie" :P

 

Wszyscy po szerokim świecie szukają słuchawkowego Pacanowa, a ono na Śląsku u Michała w warsztacie.

 

Mało kto mi wierzy, ale to normalne. Trzeba zobaczyć i Posłuchać.

Edytowane przez paratykus
  • Like 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś - chyba pierwszy raz w tym miesiącu słucham muzyki :) chwilę miałem na uszach L2 z touch 4 , ale dopiero level in z samsung galaxy player 4.2 dały mi satysfakcję - aż się cieszę, że jutro czekają mnie kolejki w kilku urzędach :D

.... i nie mogę się wciąż nadziwić, jak to możliwe, ze tylko kilku z nas zostało ich apologetami :D

  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manu, ja też się cieszę z jutrzejszego dnia. Mam wolne i jadę do miasta na spacer autobusem (mieszkam na peryferiach), a nie samochodem i mam zamiar zwiedzić na nogach całe śródmieście Gdyni, skwer, plażę i kilka parków..Oczywiście z levelinkami w uszach i ostatnim odkryciem w muzyce rozrywkowej, czyli Marcinem Nowakowskim zapuszczonym na grajku...Będzie pysznie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś - chyba pierwszy raz w tym miesiącu słucham muzyki :) chwilę miałem na uszach L2 z touch 4 , ale dopiero level in z samsung galaxy player 4.2 dały mi satysfakcję - aż się cieszę, że jutro czekają mnie kolejki w kilku urzędach :D

.... i nie mogę się wciąż nadziwić, jak to możliwe, ze tylko kilku z nas zostało ich apologetami :D

hehe, też se myślę kupić jeszcze czarne póki są "za darmo"

no i mamy cenę 99 pln w sklepach :D

promocyjna cena kiedyś a i tak człowiek przepłacił 2x :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności