Skocz do zawartości

Xiaomi Piston 2 II - wejście smoka


NimnuL

Rekomendowane odpowiedzi

wybór koloru (brak lub brown) daje zawsze to samo - > złote elementy metalowe / brązowy oplot i reszta. Wersja z klipsem więc 2.1. Jak zamawiałem cena była inna (20$) i nie było darmowej przesyłki MMExpress. Przy paru sztukach wychodziło ok 90 zł. Obecnie ok 110 zł (Paypal + 1 sztuka z EU + darmowy kurier).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy na tej stronie merimobiles.com (link do sluchawerk powyzej) sa na ~pewno~ oryginalne xiaomi? Kupowal ktos w koncu z tej stronki? Bo cena jest kuszaca/podejrzanie niska..

Kupowałem u nich...

Oryginały na bank,koszt 28 dolców z przesyłką...dotarły po tygodniu ;)

...a tak BTW witam wszystkich,mój debiut...

:)

Edytowane przez daras66
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mają mniej basu niz wersja pierwsza, to chyba je zakupie. Jedynki grały dla mnie zdecydowanie lepiej niż eph-100, które nie miały kompletnie życia w sobie.

No, bez przesady. Posiadam EPH-100 od trzech miesięcy, jestem zachwycony, charakteryzuje je, poza świetną (dla mnie sygnaturką) - ocieplona neutralność, to niezwykła kultura grania - seperacja, głębia. Musisz po prostu nie lubić łagodnej góry jeśli twierdzisz, że EPH-100 nie mają życia.

 

W ogóle ciekawią mnie te chińskie cudeńka, zamówię, ale pewnie nie grają nigdzie w pobliżu moich yamah - pamiętam posty na head-fi o mh1c, którymi też zresztą bardzo się jarałem, i dalej je mam, że są lepsze od eph-100. W rzeczywistości w porównaniu do yamaszek soniacze mulą basem (aha, ja lubię bas) i grają bez kultury, bez sceny, bez głębi, prosto w twarz. Ludzie lubią się jarać tymi tanimi rewelacjami, które naprawdę są i tanie, i rewelacyjne, ale w rzeczywistości gdy hajp minie, nie grają tak dobrze

 

Podobnie pewnie będzie z tymi xiaomi, ale z opinią poczekam aż przyjdą.

 

 

Bardzo dobre granie w V. Klarownie, przyjemnie. W sumie zgadzam się z opisem brzmienia (ale z mniejszym entuzjazmem). Za jakiś czas będzie mój, leżą już u mnie kawał czasu. Tak to jest, jak nikt nie pogania :P

Możesz porównać do JVC - FRD80? Pamiętam, że napisałeś ich recenzję na zakupku... Xiaomi było by dobrym porónaniem - podoba budowa - otwarte iemy, wykonane z metalu, no i podobna w teorii sygnaturka - Vka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam już długi czas Denon D600 z Ibasso DX50, a z linnych miałem DT990Pro + Feliks Audio lampa i zbieram szczękę z podłogi już 2 tydzień (nie wierzyłem w wygrzewanie, ale one na prawdę się zmieniają z czasem na dużo lepsze) po Xiaomi Piston v2

Grają fenomenalnie, nareszcie kupiłem coś co trafia w moje gusta w 100%. Słucham Popu lat 80 i współczesnego.

Może to kwestia świetnej synergii ze źródłem, ale wolę je od D600 + Ibasso.

Edytowane przez Luqart
  • Like 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności