Skocz do zawartości

Ipod Shuffle 1st Gen


nfsu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 459
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Shufflesome

 

No i mam skórkę na iPoda B) . Doszedłem do wniosku, że cholerstwo się zbyt rysowało, przypominało klocek LEGO i nijak pasowało do czarnych szpanerskich E500 :P

 

http://skinsome.ovh.org/ < z tej strony zakupiłem skórkę. Dobra obsługa, szybka wysyłka i zabezpieczony towar - sklep idealny wg mnie :)

 

Opening the box

 

W zestawie mamy skórkę i instrukcję. Oczywiście jako typowy samiec wyrzuciłem instrukcję :lol: i przystąpiłem do montażu. Tutaj jednak doświadczenie z dawnej pasji (modelarstwa) się przydało: instalacja przebiegła bez zbyt wielu potknięć i przekleństw.

 

Efekt:

 

gallery_3780_121_132914.jpg

 

Materiał jest naprawdę dobrej jakości. Nie rysuje się, nie przesuwa i ogóle daje wrażenie, jakby miał wytrzymać więcej, niż iPod. Dodatkowo ma właściwości amortyzujące: Szufla mniej się odbija ze skórką niż bez niej :)

 

Look does matter!

 

Szufla wreszcie nie wygląda, jak zwykły odtwarzacz. Nabrała charakteru, stała się bardziej poważna. Stała się rzeczą, do której można się przywiązać, a nie tylko białym kawałkiem plastiku. Po prostu z brzydkiego kaczątka-klona stała się indywidualistą. No i wreszcie pasuje do E500 :) .

 

gallery_3780_121_12656.jpg

 

gallery_3780_121_15355.jpg

 

Lookin' good?

 

Jedyne, co burzy piękny obraz, to białe paski oryginalnej Szufli, coś, jak marginesy w drukarce nie obsługującej druku bezmarginesowego... Trochę psuje to obraz całości, ale z drugiej strony ułatwia montaż i eksploatacje. Coś za coś, niestety...

 

Sound!

 

 

Naklejka dźwięku nie zmienia, ale jednak pomimo to z nią przyjemniej się słucha muzyki. Aż miło wyciągnąć ją z kieszeni i podziwiać :)

 

Going Into Details

 

Mamy naklejki na obydwie zatyczki:

 

gallery_3780_121_15126.jpg

 

Naklejka zakleja przyciski +, -, >>, <<. Stał się tutaj mały cud, bo po miesiącu używania zaczynały one trzeszczeć: a teraz działają ciszej, absolutnie nie trzeszczą i przyjemniej się je wciska :)

gallery_3780_121_24897.jpg

 

Push & Fly

 

gallery_3780_121_82878.jpg

 

Podsumowując za 30 zł otrzymujemy produkt, który uczyni z iPoda całkowicie odmienny odtwarzacz. Naciśnij i odleć, tak po prostu...

 

 

http://forum.mp3store.pl/index.php?act=mod...m&album=121 > link do galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale muszę przyznać, że nie mają zbyt wiele ciekawych projektów na te skórki.

Widzisz, to tylko polski oddział tego projektu. Tak naprawdę cały czas dochodzą nowe modele skin'ów.

Ogólnie, co do wyglądu, to skórki wyglądają o wiele lepiej na żywo, niż na tych artach. Fakt, że nie wszystkie modele podpasują wszystkim, ale przecież sztuka zawsze budzi kontrowersje :)

 

Szufelka ze skorka nabrała charakteru.. serio...

Dokładnie :) Chętnie bym coś takiego zakupił do każdego posiadanego przez siebie odtwarzacza :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No zgadnij nfsu.... tak jej sie spodobały te zdjecia , ktore zamiesciles , ze wybrała tez push&fly

Ma się ten dar przekonywania :P

Bardzo pobieżne, ale powiem tak: bez sensu jest mieć oba i bez sensu nie mieć żadnego z nich.

Zobacz dział Incoming w mojej sygnaturce :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lepiej nie kupuj żadnych z tych ładowarek. Ja mam tą pierwszą i boję się uszkodzenia szufli przez używanie jej. Było wiele przypadków spalania się ipodów od używania tanich ładowarek. Lepiej nie ryzykuj. Widziałem kiedyś na allegro urządzenie które podłącza się do ipoda a potem do ładowarki, zmniejsza one napięcie do bezpiecznego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
nfsu, pytanie do Ciebie - czy trudno założyć taką skórkę?

Naprawdę łatwo, jeśli ma się do tego powołanie :) Jeśli nie, to i tak pójdzie w miarę łatwo. Zakładając trzeba koniecznie pamiętać o DOKŁADNYM oczyszczeniu powierzchni iPoda przed założeniem. Następnie należy przed nałożeniem naklejki dokładnie wszystko przećwiczyć "na sucho" uważając, aby powierzchnia kleju nie zetknęła się przypadkiem z powierzchnią iPoda. Postępując zgodnie z instrukcją nie ma szans, żeby się nie udało :) Nawet, jeśli coś nie wyjdzie, to naklejkę można odkleić i spróbować jeszcze raz. Także można ją wiele razy używać: przydaje się, gdy akurat musimy zaszpanować białym iPodem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Zarejestruj się aby mieć większy dostęp do zasobów forum. Przeczytaj regulamin Warunki użytkowania i warunki prywatności związane z plikami cookie Polityka prywatności